Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

October - STT Turbo challenge - zapisy/registration

• TEIGREKPE
      TEIGREKPE
      Brąz
      na forum od: 08.11.2010 Posty: 2 010
      Witam,

W związku z dużą popularnością podobnych challenge'ów na stawkach 0,5$ i 3,5$ w poprzednim miesiącu, proponuje challenge międzynarodowy na rożnych stawkach. Co prawda niektórzy jeszcze nie skończyli gry w poprzednim miesiącu, ale to najwyższa pora nad planami na kolejny. Być może to dobra okazja żeby poprawić swój wynik lub wykręcić lepsze ROI :f_cool:

Zaprosimy graczy z zagranicy co zwiększy rywalizację i emocję. Po niedzieli wpisze tutaj regulamin po angielsku i założę wątki z zaproszeniami w zagranicznych seksjach PokerStrategy.com :)

Regulamin:
      1. Gramy turnieje SnG 9man Turbo na platformie PokerStars - (zarówno KO i normal) - ważne, że muszą to być turnieje 9 osobowe i Turbo
      2. Do challenge'u liczymy pierwsze 500 SnG w Październiku
      3. Wygrywa osoba, która uzyska jak największy profit
      4. Rozliczenie na podstawie Sharkscope.com
      5. Ewentualne turnieje nie strackowane przez sharkscopa/disconnect traktujemy jako zdarzenia losowe i wliczamy do challenge'u. Ostateczne wynik to ten co pokaże Sharkscope po pierwszych 500 sitach
      6. Wpisowe do challenge'u
      -BI 0.5$ - 5$
      -BI 1,5$ - 10$
      -BI 3,5$ - 15$
      -BI 7$ - 20$
      -wyższe stawki - w przypadku chętnych do ustalenia
      7. Podział wpisowego dla zwycięzców:
      -do 4 osób - winner takes all
      - 4-8 osób - 1st - 70% 2nd-30%
      - 9-14 osób - 1st-50% 2nd-30% 3rd-20%
      - 14 i więcej - 1st -41% 2nd-29% 3rd-19% 4th-11%

9. Deadline - 3.10.2014 godz. 23.09
      10. Osoby, które dołączą po 1.10.2014 ich wynik liczony jest od następnego dnia od którego dostałem wpisowe
      11. Rozliczenie wszystkich stawek w dniach 1-3.11.2014

Jeśli macie jakieś pytania lub propozycję zmian piszcie śmiało.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału.
      Pozdrawiam
  • 14 odpowiedzi
    • Matjas843
      Matjas843
      Brąz
      na forum od: 03.02.2014 Posty: 72
      Takie małe pytanko, ale stawki które gracze będą grać będą oddzielnie traktowane. Że jeśli ktoś chce to może się zapisać do 2 stawek no 0,50 i 1,50 ?
    • macaco2
      macaco2
      Brąz
      na forum od: 01.03.2010 Posty: 1 271
      .
    • kanyange
      kanyange
      Złoto
      na forum od: 01.03.2014 Posty: 206
      narazie wpisz mnie tylko na 0,5$ :)
    • TEIGREKPE
      TEIGREKPE
      Brąz
      Napisane przez Matjas843
      Takie małe pytanko, ale stawki które gracze będą grać będą oddzielnie traktowane. Że jeśli ktoś chce to może się zapisać do 2 stawek no 0,50 i 1,50 ?
      Tak oczywiście każde stawki są traktowane osobno i jeżeli wpiszesz się do walki np. na 0.5$ to walczysz tylko z graczami z tego poziomu.
      Nie ma też przeciwwskazań żeby walczyć na 2 poziomach - wystarczy odpowiedzieć sobie na pytanie czy da się rade rozegrać na każdym poziomie 500 sitów ( jak widzisz ja ambitnie na 3 poziomach chcę walczyć ;) ).

Pozdrawiam
    • esbes
      esbes
      Brąz
      na forum od: 14.01.2010 Posty: 896
      0,5 oraz 1,5
    • ErHB01
      ErHB01
      Brąz
      na forum od: 06.08.2012 Posty: 1 077
      co to za zle nawyki ze miesieczny challenge do 500 sitow ? myslalem ze w challengach chodzi bardziej o poznawanie wlasnych granic i ew przekraczanie ich

wynik po 500 sitach turbo jest calkowicie random
    • pszczola321
      pszczola321
      Brąz
      na forum od: 11.05.2011 Posty: 3 992

I weź tu bierz udział w challenge na 500 sitów :badteeth:
    • 8dyb8
      8dyb8
      Brąz
      na forum od: 17.12.2012 Posty: 913
      pod siebie zrobil challenge zeby na 3 stawkach grac ;d jedyny sensowny challenge to kto wiecej wygra na danych stawkach bez limitu gier
    • Matjas843
      Matjas843
      Brąz
      na forum od: 03.02.2014 Posty: 72
      Napisane przez 8dyb8
      pod siebie zrobil challenge zeby na 3 stawkach grac ;d jedyny sensowny challenge to kto wiecej wygra na danych stawkach bez limitu gier
      Prześwietny pomysł. Zaliczasz dobry run na początku, i kontrolujesz sytuacje na sharku.... Albo pod koniec challengu patrzysz jaka jest sytuacja, czy warto grać czy nie. :milord:

500 - 1000 jest optymalne, trzeba zauważyć że na tych wyższych stawkach 7,15 to może 1000+ może luzno już robicie, bo na tamtych stawkach przy dobrym roi można już to traktować jak prace- co za tym idzie więcej czasu na gre.
      Ale dla tych niższych limitów 0,5, 1,5 to 500-1000 jest optymalne.
      Na tych limitach jeszcze niektórzy nie grają 12 stołów na raz, tylko 4-8 i ciężko by im było wyrobić te 1000+ stiów, oczywiście dałoby rade, ale ludzie mają jeszcze własne życie + praca/szkoła.

A poza tym przecież możesz gdzie stworzyć własny challeng na gre bez limitu
    • TEIGREKPE
      TEIGREKPE
      Brąz
      Pod siebie - pffff jakbym miał edge jeszcze nad graczami. Mogę też tylko wziąć udział w jednym limicie jeśli to jest problem.

jedyny sensowny challenge to kto wiecej wygra na danych stawkach bez limitu gier

racja, ale będą ogromne dysproporcje u graczy grających 500sitów a np. 2K, przez co udział weźmie 2,3 graczy?

To 500 sitów to wiadomo żadna próbka, ale jedyna sensowna żeby każdy mógł wziąć udział.

Jeżeli chcecie żeby były że kto wygra najwięcej na danym limicie to trzeba usunąć wpisowe.

Czekam na opinie

Pozdrawiam
    • Jendroliusz
      Jendroliusz
      Brąz
      na forum od: 24.10.2010 Posty: 87
      elo

Przegapiłem czelendż wrześniowy ale październikowy myślę, że dam radę rozegrać ;]
      Co do kwestii organizacyjnych mi liczba sitów w ilości 500 jak najbardziej odpowiada bo na więcej mogę nie mieć czasu ani chęci ;]

Jak potwierdzicie zasady to dołączam w październiku. Pytanie tylko czy musze ja pilnować statów i wykresów czy ktoś mi to później sprawdzi i porówna z innymi?

pozdro
    • macaco2
      macaco2
      Brąz
      na forum od: 01.03.2010 Posty: 1 271
      Napisane przez Matjas843

Prześwietny pomysł. Zaliczasz dobry run na początku, i kontrolujesz sytuacje na sharku.... Albo pod koniec challengu patrzysz jaka jest sytuacja, czy warto grać czy nie. :milord:

To tylko zabawa.... nawet nie przyszło mi do głowy żeby tak kombinować, można np zmienić zasady i np liczysz najlepsze 500 w miesiącu czyli jak zrobisz 3000 gier to 6x 500 i wybierasz tą najlepsza...
    • 8dyb8
      8dyb8
      Brąz
      na forum od: 17.12.2012 Posty: 913
      @up juz by mialo jakis sens :P

a co do tego ze ktos zagra duzo a ktos malo... grajac malo = mozesz ogarniac dobrze co sie dzieje, 1k gier na 12% roi to to samo co multitabler z 4k gier na 3% :P a wpisowe jest chyba po to zeby sie zmotywowac do grania ...

robta jak chceta, gl
    • TEIGREKPE
      TEIGREKPE
      Brąz
      Lapek mi się zepsuł - jak ktoś chce kontynuować udział w challenge'u to niech założy nowy wątek i wypisze zasady oraz niech zajmie się ogólną organizacją.

Pozdrawiam