Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Wygrałem! :D

• Graboosky
      Graboosky
      Brąz
      na forum od: 10.09.2014 Posty: 22
      Co prawda nie na pierwszym miejscu, tylko na 5, ale i tak nieźle jest. Chciałem się tylko pochwalić :happy:

5 miejsce w Freeroll`u 100K na P*

Nigdy nie myślałem, że można wygrać coś za darmo na 15tyś osób :fuckyeah
  • 20 odpowiedzi
    • Crimson
      Crimson
      Brąz
      na forum od: 08.05.2013 Posty: 3 769
      Gratulacje. :fdrink

Przeniosę temat do odpowiedniego działu. :)

Pozdrawiam,
      Crimson
    • ultrac
      ultrac
      Moderator
      Moderator
      na forum od: 23.10.2012 Posty: 4 681
      Gratulacje :sdrink

Duuuuużoooo luda pokonałeś :truestory:
    • trzasku
      trzasku
      Złoto
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 577
      Cześć Graboosky,

Jestem pod wrażeniem, że udało Ci się pokonać tak wielkie field. Sam kiedyś miałem podobny sukces, a dokładnej 6 miejsce na fieldzie 10k, także we freerollu i pamiętam jak się cieszyłem. :f_grin: Jakiej strategii używałeś, jakie poradniki Ci pomogły?

Jeżeli miałbyś jeszcze jakiekolwiek pytania proszę pisać. Postaram się pomóc jak najlepiej potrafię. :fdrink

Pozdrawiam i życzę dużo asów, :f_cool:
      Patryk
    • amoratank
      amoratank
      Brąz
      na forum od: 10.05.2013 Posty: 1 003
      Ile godzin się męczyłeś ?
    • kamil13151
      kamil13151
      Brąz
      na forum od: 16.11.2008 Posty: 2 132
      Gratulacje! Teraz czas na kolejne sukcesy :milord:

Napisane przez amoratank
      Jest na screenie.

Pozdrawiam.
    • Graboosky
      Graboosky
      Brąz
      Napisane przez trzasku
      Cześć Graboosky,

Jestem pod wrażeniem, że udało Ci się pokonać tak wielkie field. Sam kiedyś miałem podobny sukces, a dokładnej 6 miejsce na fieldzie 10k, także we freerollu i pamiętam jak się cieszyłem. :f_grin: Jakiej strategii używałeś, jakie poradniki Ci pomogły?

Jeżeli miałbyś jeszcze jakiekolwiek pytania proszę pisać. Postaram się pomóc jak najlepiej potrafię. :fdrink

Pozdrawiam i życzę dużo asów, :f_cool:
      Patryk
      Ja jestem pod wrażeniem też, zwłaszcza że nie grałem tak żeby się prześlizgnąć tylko walczyłem jak lew :P Na finałowy wszedłem ze stackiem 2,2mln żetonów - czyli tak na średniej. Jeśli chodzi o strategie, to na początku przesuwałem po prostu pasek jakimś 20% rangem (tak to się pisze?) i żarło. Jak doszedłem do 20k żetonów grałem zwykłe ABC z waszych poradników, chociaż zdarzało się otworzyć z 78s utg lecz bez rezultatów, z taką grą tylko traciłem. Najlepsze w tym wszystkim jest chyba to, że mój stan konta pokerstars wynosił 0, żadnych rebuy, żadnych addonów i 5 miejsce. Poker to jednak piękna gra :pcuser:

Także podsumowując ABC wystarczyło, nie wykonywałem żadnych kreatywnych zagrań, tam nie było miejsca na to, blindy rosły co 8 min, ludzie praktycznie sami wykładają się po tym jak trafisz flop i naciskasz "check", lub allinują od razu bez pozycji - po prostu trzeba trafiać flopy no i być mega cierpliwym :milord:

Dzięki wszystkim za gratulacje, fajna z was społeczność! :)
    • Graboosky
      Graboosky
      Brąz
      Napisane przez kamil13151
      Gratulacje! Teraz czas na kolejne sukcesy :milord:

Napisane przez amoratank
      Jest na screenie.

Pozdrawiam.
      Czas jaki grałem zgadza się z tym na screenie. Zrzut ekranu zrobiłem praktycznie od razu po ukończeniu turnieju.
    • Crimson
      Crimson
      Brąz
      Napisane przez Graboosky
      Najlepsze w tym wszystkim jest chyba to, że mój stan konta pokerstars wynosił 0, żadnych rebuy, żadnych addonów i 5 miejsce. Poker to jednak piękna gra :pcuser:
      No to ładnie, planujesz teraz zacząć grać na PokerStars za te pieniądze?
    • crueleq
      crueleq
      Brąz
      na forum od: 18.07.2009 Posty: 3 143
      Napisane przez Crimson
      Napisane przez Graboosky
      Najlepsze w tym wszystkim jest chyba to, że mój stan konta pokerstars wynosił 0, żadnych rebuy, żadnych addonów i 5 miejsce. Poker to jednak piękna gra :pcuser:
      Wypłać na kebsy i chinczyka, mod Cie podpuszcza, żebyś przemielił swój sukces na rake.
    • Graboosky
      Graboosky
      Brąz
      Napisane przez Crimson
      Napisane przez Graboosky
      Oczywiście! :D Wiesz tak na dobrą sprawę to drobne (nie żebym był jakiś bogacz), planuje grać coś w stylu SNG za $1 na 45 osób, ale jeszcze układam w głowie plan. Na razie pomnażam $10 na Titan Poker od was i już mam ponad 50% :s_biggrin:
    • Graboosky
      Graboosky
      Brąz
      Napisane przez crueleq
      Napisane przez Crimson
      Napisane przez Graboosky
      Wypłać na kebsy i chinczyka, mod Cie podpuszcza, żebyś przemielił swój sukces na rake.
      Jednak przemiele, kebaby wspierają zagranicznych imigrantów, którzy później za dużo sobie roszczą z socjalu danego państwa, więc je przemiele - teraz pora na trzy cyfrową kwotę w moim BM, tylko jeszcze plan trzeba dopracować :milord:
    • zajcur
      zajcur
      Brąz
      na forum od: 16.10.2011 Posty: 2 108
      Napisane przez crueleq
      Napisane przez Crimson
      Napisane przez Graboosky
      :truestory:

A tak szczerze to podziw jesli regularnie grasz te freerole. Fajnie, ze sobie zbudowales bankroll na jakies microlimity
    • Graboosky
      Graboosky
      Brąz

:truestory:

A tak szczerze to podziw jesli regularnie grasz te freerole. Fajnie, ze sobie zbudowales bankroll na jakies microlimity
      Też bardzo mnie to cieszy bo podobną sume ostatnio wpłaciłem na strasy i ją rozoomowałem :f_biggrin: teraz mam zablokowany cash, będzie łatwiej powiększać BM. Też jestem zaskoczony, że coś takiego można wygrać - przecież to loteria (taki field), a tu akurat padło na mnie :D
    • Crimson
      Crimson
      Brąz
      No cóż, loteria czy nie, ktoś musi wygrać. :truestory:
    • B3DNAR3K
      B3DNAR3K
      Brąz
      na forum od: 17.11.2013 Posty: 1 322
      heh miałem okazję oglądać twój finał przez pomyłkę , odpaliłem nie tego freerolla co trzeba heh bo byłeś polakiem i ciekaw byłem jak sobie poradzisz
      patrze FT to z ciekwaości zobacze kto tam gra . Powodzenia i wiekszych shipów , wiem jak to radość bo sam kiedyś przebiłem się przez ten field na 3-cim miejscu
    • Graboosky
      Graboosky
      Brąz
      Napisane przez Crimson
      No cóż, loteria czy nie, ktoś musi wygrać. :truestory:
      No może przesadziłem z tą loterią trochę, powiedzmy pół-loteria, bo trochę grałem już tych darmówek.
    • Graboosky
      Graboosky
      Brąz
      Napisane przez B3DNAR3K
      heh miałem okazję oglądać twój finał przez pomyłkę , odpaliłem nie tego freerolla co trzeba heh bo byłeś polakiem i ciekaw byłem jak sobie poradzisz
      patrze FT to z ciekwaości zobacze kto tam gra . Powodzenia i wiekszych shipów , wiem jak to radość bo sam kiedyś przebiłem się przez ten field na 3-cim miejscu
      Dzięki! Wzajemnie! Niech wygrane flipy będą z Tobą! :s_cool:
    • looser1987
      looser1987
      Brąz
      na forum od: 11.09.2010 Posty: 31
      Loteria czy nie loteria, ale skilla masz! co widać po wyniku. Muszę w końcu zagłębić się w artykuły strategiczne i też coś ugrać. Ostatnio też rozoomowałem mój bankroll. Pasmo bad beatów i poszło w Świat.
      Pozdrawiam i gratuluję.
    • wincentf
      wincentf
      Brąz
      na forum od: 25.07.2013 Posty: 957
      Napisane przez Graboosky

Jednak przemiele, kebaby wspierają zagranicznych imigrantów, którzy później za dużo sobie roszczą z socjalu danego państwa, więc je przemiele - teraz pora na trzy cyfrową kwotę w moim BM, tylko jeszcze plan trzeba dopracować :milord:
      Znaczy ci "zagraniczni imigranci" walą do PL drzwiami i oknami po hojny polski "socjal" który pewnie dostaną za "nic_nie_robienie" w gastronomii ... :thinking:
      Ktoś tu chyba "wiedzę" o świecie czerpie z wykopu, tv republiki i przemyśleń K*rwina :facepalm:
    • 1
    • 2