Mega Bankroll Challenge!

• jeneral86
      jeneral86
      SuperModerator
      SuperModerator
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666

Mega Bankroll Challenge to wyzwanie dla wszystkich, którzy jeśli ustalą sobie cel, to go osiągają. Rywalizujemy z tygodnia na tydzień, bez przerwy, do momentu osiągnięcia ustalonego pułapu.

Jak wziąć udział?

Zabawa nie ma ograniczenia czasowego - możesz zapisać się w każdej chwili!

Wystarczy, że:
      1. Grasz na przypisanym do PokerStrategy.com koncie pokerowym.
      2. Masz przynajmniej status brązowy i możesz dzięki temu prowadzić bloga.

Jeśli spełniasz powyższe warunki zgłoś się w tym wątku za pomocą szablonu, który znajdziesz poniżej:

kod:
      [B]Biorę udział![/B]<br />
      <br />
      Link do bloga:<br />
      Gram: cash lub SnG/MTT<br />
      Poker roomy, na których będziesz grał: <br />
      Początkowy bankroll: <br />
      Cel, który chcesz osiągnąć:

Po zgłoszeniu, otrzymasz również specjalną sygnaturkę uczestnika zabawy. Masz też szansę na tygodniowe podwyższenie posiadanego statusu!

Zarejestrowałem się, co teraz?

Gracze będą dzieleni na dwie grupy:
      1. Graczy cash oraz SnG (maksymalny field 180).
      2. Graczy MTT.

Dla danej grupy istnieje pewne założenie dotyczące minimalnego celu:
      Dla graczy cash/SnG - cel musi być przynajmniej x5 większy niż startowy bankroll ale nie mniej niż 1000 $.
      Dla graczy MTT - cel musi być przynajmniej x10 większy niż startowy bankroll, nie mniej niż 10 000 $.

Przykład 1. Jesteś graczem cash i Twój startowy bankroll to 30 $. Twój cel to minimum 1000 $.
      Przykład 2. Jesteś graczem MTT i Twój startowy bankroll to 2000 $. Twój cel to minimum 20 000 $.

Co możesz zaliczać do celu?
      Oczywiście wygrane przy stołach pokerowych. Dodatkowo, nieobowiązkowo, możesz również zaliczać rakeback oraz inne nagrody za grę w pokera np. w rake races, Top100.
      W pilnowaniu wyników pomóc mogą trackery pokerowe takie jak Hold'em Manager 2 czy PokerTracker 4. Znajdziesz je w menu pod pozycją Poker Tools.

Publikujesz raport

Raz w tygodniu musisz opublikować raport z wynikami - najpóźniej w niedzielę. Każdy update musi zawierać: ilość rozegranych turniejów/rąk, typ gry sng lub cash/mtt, zysk/strata, aktualny bankroll oraz czas uczestwnictwa w zabawie (w tygodniach).

Po opublikowaniu raportu na swoim blogu, należy zalinkować do niego w tym wątku. Szablon update znajdziesz poniżej:

kod:
      [B]Update[/B]<br />
      Ilość rozegranych rąk/turniejów: <br />
      Typ gier: cash lub SnG/MTT<br />
      Zysk/strata: <br />
      Aktualny bankroll: <br />
      Czas uczestnictwa w rywalizacji(w tygodniach):

Ranking i rangi

Co tydzień będziemy publikować informacje o aktualnych wynikach zabawy. Opublikujemy aktualny progres oraz przyznamy konkretne rangi dla graczy.

Rangi w Mega Bankroll Challenge
      Ranga % realizacji celu
        Ranga % realizacji celu
      ag 0% lub mniej

ag 51-60%
      ag 1-10%
      ag 61-70%
      ag 11-20%
      ag 71-80%
      ag 21-30%
      ag 81-90%
      ag 31-40%
      ag 91-99%
      ag 41-50%
      ag 100%

W przypadku, jeśli uczestnik nie opublikuje swoje zaktualizowanego wyniku, dostaje on żółtą kartkę. Jeśli przegapi drugi tydzień z rzędu - uczestnik otrzymuje czerwoną kartkę, co oznacza usunięcie go z zabawy i zerowanie jego wyniku. Po otrzymaniu czerwonej kartki, gracz można powrócić do rywalizacji na po 4 tygodniach, ustawiając nowy cel i wznawiając rywalizację.

Gracz może skorzystać z urlopu na okres do dwóch tygodni, raz na sześć miesięcy. W tym przypadku również należy zapostować o tym fakcie na blogu i zalinkować do głównego wątku zabawy.

Dodatek do zabawy

Wśród uczestników (pomijając graczy z żółtą, czerwoną oraz ze statusem "urlopu"), co tydzień losowane będzie jedno podwyższenie statusu (maksymalnie do statusu platynowego) na okres tygodnia (do następnego losowania).

Możesz też podyskutować na temat zabawy w wątku dyskusyjnym:
      - Mega Bankroll Challenge - wątek dyskusyjny

Galeria Zwycięzców

Każdy gracz, który osiągnie cel, zostanie umieszczony w galerii zwycięzców (otrzymuje specjalny baner do sygnaturki) i może brać udział ponownie.

Galeria Zwycięzców
      RangaGraczData osiągnięcia celu 
      Może Ty?--
      ----
      ----

FAQ

Q: Czy w każdej tygodniowej aktualizacji wyników mam podawać wyniki z ostatniego tygodnia czy wyniki od momentu rejestracji do challenge'u?
      A: Liczba rąk (dla graczy Cash/SnG) lub turniejów (dla graczy MTT) oraz zysk/stratę - podajemy z danego tygodnia. Sumujemy jedynie aktualny bankroll.

Q: Do kiedy można się zapisać, aby uczestniczyć w zabawie?
      A: W każdej chwili! Nie ma ograniczenia - zabawa będzie trwała z tygodnia na tydzień.

Q: Czy przewidziane są jakieś nagrody?
      A: Tak - wśród wszystkich uczestników, którzy wysłali raport w danym tygodniu, zostanie rozlosowane jedno podwyższenie statusu (na tydzień - do czasu kolejnego losowania). Dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma specjalną sygnaturkę.

Q: Czy muszę grać na koncie pokerowym przypisanym do PokerStrategy.com?
      A: Tak, to konieczne, abyśmy mogli weryfikować wyniki uczestników.

Q: Czy muszę prowadzić bloga, aby publikować cotygodniowe raporty?
      A: Tak. Prowadzenie bloga, publikowanie na nich tygodniowych raportów (i linkowanie do nich w tym wątku) to jeden z wymogów zabawy.

Q: Jestem graczem MTT. Mój startowy bankroll to 900$. Jaki minimalny cel mogę sobie założyć?
      A: Minimalny cel dla graczy MTT to dziesięciokrotność startowego bankrolla, jednak nie mniej niż 10 000$. Zatem w Twoim przypadku będzie to właśnie te 10 000$.
      Jeśli byłbyś graczem cash/SnG, Twoim celem byłoby minimum 4500$ (pięciokrotność bankrolla).

Q: Czy mogę do celu zaliczyć wygrane w promocji Top100?
      A: Tak! Podobnie jak możesz zaliczyć do celu inne wygrane w naszych promocjach typu rake race.

Q: Gdzie, kiedy i jak często mam publikować raporty?
      A: Raporty musisz publikować na swoim blogu, linkując do nich w tym wątku. Wystarczy raz w tygodniu. Niedziela to termin ostateczny.

Q: Gdzie znajdę aktualne wyniki zabawy?
      A: Co tydzień będziemy publikować zestawienie, wraz z rangami w newsie. Informacje na ten temat znajdziesz również na forum - w tym wątku.

Q: Co się stanie, jeśli nie opublikuję raportu?
      A: Jeśli zgłosiłeś się do zabawy i nie opublikowałeś raportu - dostaniesz żółtą kartę. Jeśli opuścisz drugi tydzień z rzędu - otrzymasz czerwoną kartkę i będziesz musiał pauzować 4 tygodnie, zanim znów będziesz mógł dołączyć do zabawy.

Q: Jadę na urlop - mogę uchronić się przed kartkami?
      A: Jasne - zamiast raportu, zgłoś chęć urlopowania od zabawy (maksymalnie 2 tygodnie). Możesz użyć jeden "urlop" na 6 miesięcy.

Q: Zrealizowałem cel, co dalej?
      A: Gratulacje! Przyznamy Ci okazjonalną sygnaturkę oraz umieścimy Cię w Galerii Zwycięzców. Możesz ponownie zgłosić się do zabawy!
  • 219 odpowiedzi