Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] J J nl10

• witoldkoziol
      witoldkoziol
      Brąz
      na forum od: 02.12.2007 Posty: 51

Przebijam 4x BB, koleś przebija all-in, więc albo ma coś fajnego albo poprostu sie wkurzyl ze mu nie idzie i chce zablefować.

moj stack 1.91 : 0.40 moje przebicie
      wiec stosunek 4:1 lub więcej, patrze do sciagawki i zgadza sie, no to sprawdzam go.
      Oczywiscie dealer wykłada magiczne karty dla mojego przeciwnika.

To się nazywa chyba pech, bo jak na moja analize zagrałem w 100% poprawnie ?
  • 1 odpowiedź
    • Mooris
      Mooris
      Brąz
      na forum od: 04.11.2007 Posty: 15 122
      Oczywiście, że zagrałeś poprawnie - nie ma co się zastanawiać, ktoś Cię przebił więc wchodzisz all-in i obserwujesz.
      Swoją drogą zauważ, że JJ występuje w każdej rubryce w tabelce, więc nie ma sensu liczyć wielkości stacka do przebicia bo i tak wychodzi na to, że trzeba zagrać all-in :)
      Twój przeciwnik nie grał SSS, złapał jakies wysokie karty i stwierdził, że Cie podbije...ciężko stwierdzić, co chciał zrobić, ale widać że kompletnie nie wie co to poker. Zagrywasz standardowo z UTG a on Cię z Q10o reraisuje...oby więcej takich przeciwników.