Najlepsza gra MMO w historii gatunku już w trakcie produkcji

• 6 odpowiedzi
    • Crimson
      Crimson
      Brąz
      na forum od: 08.05.2013 Posty: 3 769
      Nie za bardzo chce mi się tego słuchać (zresztą dev nigdy nie będzie obiektywny), ale tytuł mnie zaciekawił. Dlaczego ta gra miałaby być najlepszym MMO w historii gatunku? Są jakieś przesłanki ku temu? Mam nadzieję że wyjaśnisz. :thinking:

Btw. Przeniosę temat do odpowiedniego działu. ;)

Pozdrawiam,
      Crimson
    • mik1984
      mik1984
      Brąz
      na forum od: 16.11.2008 Posty: 6 195
      Kto grał w Elite na C64 już raczej przekonywany być nie musi.

Widziałem już całkiem sporo filmików na YT z gameplay Alpha4 i beta, i gra zapowiada się bardzo obiecująco dla każdego kto jest fanem gier kosmicznych. Zanosi się na wykolejenie EvE Online.

Gra spokojnie bije wszystko pod kątem akcji, walki, oraz obróbki technicznej wszystko co do tej pory wyszło z X Rebirth włącznie, może oprócz Star Citizen, ale Star Citizen nie jest planowany jako gra stricte MMO, oczywiście będzie zawierało obszerny multiplayer, ale nie jest to gra zaprojektowana z żywym światem.

I bardzo dobrze, że za tym projektem stoi ten sam człowiek, co zaprogramował oryginalną grę Elite na C64 30lat temu, to wskazuje na to, że za projektem stoją autentyczni pasjonaci, a nie cwaniacy, co chcą szybko zarobić grosza.
    • mik1984
      mik1984
      Brąz
      Ale tak z innej beczki, to po co to sub-forum w ogóle istnieje? Przecież tu nikt nie przychodzi, to jest szkieletornia. To tak jak gdyby te 13 tematów nie mogło zostać w pogawędkach, bo "za bardzo śmiecą" czy coś.
    • Janosikgdy
      Janosikgdy
      Brąz
      na forum od: 06.05.2007 Posty: 4 480
      Mam nadzieję, że ta gra będzie oparta na mikropłatnościach bez których nie da się wygrywać.
    • mik1984
      mik1984
      Brąz
      Napisane przez Janosikgdy
      Mam nadzieję, że ta gra będzie oparta na mikropłatnościach bez których nie da się wygrywać.
      Nie z tego co się zanosi to jest oparta na całkiem drogim wstępniaku. Z tego co widzę na razie nie zanosi się na to, że gra będzie pay2win perwą. Jeśli gra ma żywą ekonomię, a gracz może się tam rozbudowywać i zarabiać, to wszystkie bronie i statki będzie w stanie sobie nabyć/zbudować. Nie wiadomo jeszcze na ten temat konkretów, ale nawet jeśli jakiś gracz będzie w stanie sobie zakupić kosmiczne kredyty w grze za rzeczywistą kasę, zamiast sobie wygrindować, w celu przyspieszenia swojego postępu w grze, to nie jest to coś co stanowi bezpośredni problem dla tych, co tego robić nie chcą.
    • mik1984
      mik1984
      Brąz
      Napisane przez Crimson
      Nie za bardzo chce mi się tego słuchać (zresztą dev nigdy nie będzie obiektywny), ale tytuł mnie zaciekawił. Dlaczego ta gra miałaby być najlepszym MMO w historii gatunku? Są jakieś przesłanki ku temu? Mam nadzieję że wyjaśnisz. :thinking:

Btw. Przeniosę temat do odpowiedniego działu. ;)

Pozdrawiam,
      Crimson
      Nie sądzę, że jest to odpowiedni dział, pogawędki były lepsze, bo to nie jest temat do dyskusji konkretnej między fanami elite, omawianie gamplayów itp. tylko raczej rozmowa ogólna na temat gier tego typu.