Mail od P*

• yellowElephant
      yellowElephant
      Brąz
      na forum od: 28.05.2013 Posty: 746
      Gdy robię chcę zrobić transfer na pokerstarsie o kwocie 100$+ dostaję taki komunikat:

Hello xxx,

Your transfer has been rejected as we have determined that the funds you are transferring originate from recent deposits.

Please remember that PokerStars cannot be used as a money transferring service and please also bear in mind that you should only deposit funds when you have the intention to use them at tables.

If you wish to stake other players without playing at the tables yourself, then we recommend that you send funds to these players using a money transfer service outside of PokerStars.

Please familiarize yourself with our Terms of Service by viewing the following link: http://www.pokerstars.com/poker/room/tos/

If you are not willing to play with the funds, you are welcome to make a cash out request.

Thank you for your understanding.

PokerStars Security

Obecnie właściwie nie gram (gram freerolle albo playmoney) więc ich zarzut jest jak najbardziej trafny.
      Spotkaliście się może z takim komunikatem?
      Nie wiem jaką mają politykę panowie z p* - jeżeli nie przychodzi komunikat to jest ok? Zawsze mogę dzielić kwotę na <100$ i będa przechodziły.
      Rozumiem że wy nie dostajecie takich komunikatów.. pewnie dlatego że wyrabiacie rake.
      Mógłbym pograć jakieś HU tyle żeby się odczepili - ale skąd mam wiedzieć jaka ilość będzie wystarczająca?

Wszelkie informacje będą mile widziane ;)
  • 8 odpowiedzi
    • 2Full0fJokes
      2Full0fJokes
      Global
      na forum od: 03.05.2012 Posty: 405
      .
    • Bohen
      Bohen
      Brąz
      na forum od: 01.02.2010 Posty: 872
      dobra doczytałem
      więc jeśli chcesz bawić się w transfery do innych graczy(np. stacking) to i tak musisz generować jakiś rake bo bez tego oni nie mają z ciebie korzyści ;)
      pozdro ;)
    • yellowElephant
      yellowElephant
      Brąz
      Mi się pojawia ten komunikat tylko swiezo po wpłaceniu hajsu, po jakimś czasie (lub po iluś przelewach - nie wiem) przechodzi.

No jasne że muszą mieć ze mnie jakieś korzyści, ale moje pytanie jest - ile im wystarcza?

Ogólnie nie dziwi mnie ta cała sytuacja, tylko nie wiem co z nią zrobić ;p.
    • Bohen
      Bohen
      Brąz
      graj sobie zwyczajnie to co lubisz ugrywaj te kilkanascie $ rake i powinno śmigać ;) zależy jakimi kwotami obracasz, im większa kwota tym więcej rake rób, to będą wszyscy zadowoleni ;)
    • yellowElephant
      yellowElephant
      Brąz
      Ja tak wlasciwie nie gram i nigdy na poważnie nie grałem.
      Jeżeli będzie taka konieczność to zaczne się uczyć i grać tyle ile jest to konieczne (to jest najważniejsze pytanie - dokładnie ile?), ale wtedy cała idea pokera umiera - granie dla przyjemności.
      Obracam całkiem pokaźnymi kwotami i planuję regularnie je zwiększać.
      Obawiam się że przy moim BR na staking na dzień dzisiejszy (na począteku oczywiście grał bym jakieś mikro-stawki) nie będzie to godzinka dziennie, a ja po prostu nie mam zabardzo na to czasu.

Idzie mi zbyt dobrze żebym nie zdecydował się na takie poświecenie, ale uważam to za ostateczność.
    • Bohen
      Bohen
      Brąz
      to jeśli korzystasz ze skrilla to tam nie są takie duże opłaty na przelewach i nie musisz wtedy się bawić w granie jeśli tylko staking Cie interesuje ;) napewno to będzie korzystniejsze od ciągłych maili od supportu(co prawda jak się wkurzą to w końcu mogą Ci zmniejszyć limity transferu do innych albo nawet zablokować ;) )
      pozdro ;)
    • yellowElephant
      yellowElephant
      Brąz
      Poczytałem o skrillu i rzeczywiście na chwile obecną wydaje się najlepszym rozwiązaniem, koszt przelewu jest niski i niezależny od kwoty.

Dzięki Bohen za pomoc ;) , jak byś wystawiła staking to biorę xD .

Jak by ktoś jeszcze miał coś do powiedzenia w tej sprawie to chętnie poczytam.
    • sz3sz
      sz3sz
      Srebro
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      zacznij grac, bo inaczej nigdy nie wyplacisz tej kasy ;)

wyszkol sie w jakichs hyper hu i tyle