Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

1 znaczący sukces

• marcinoxxxxRNMD
      marcinoxxxxRNMD
      Basic
      na forum od: 30.01.2009 Posty: 39
      Siema, zagrałem dziś 0.50 $ na sng360 i zająłem 3 msc wygrana 18.30 $. To tak naprawde nic ale po raz pierwszy na stole finałowym poczułem profesjonalizm ( oczywiście na najmniejszym z mozliwych poziomów) Już mój bankroll był malutki Poniosło mnie raz i przeszedłem na wyzsze limty bo jak zapewne wiecie, chęć odegrania. Uspokoiłem się dziś i usiadłem do tego turnieju i bang : ) Dopiero zaczynam czytać artykuły na basic a taka wygrana buduje i zachęca do nauki. Pozdrawiam wszystkich wygrywających ale i apel do tych którzy grają słabo. Chłopaki nie poddajcie się, jestem na początku mam nadzieje udanej kariery pokerowej i wiem że moje słowa dużo nie znaczą ale uwierzcie konsekwencja i nie poddawanie sie jak w zyciu przynosi korzyści.
  • 3 odpowiedzi
    • marcinoxxxxRNMD
      marcinoxxxxRNMD
      Basic
      na forum od: 30.01.2009 Posty: 39
      dyskriminacja ? hehe kobietki grające również Nie poddawajcie się laski <sex> :D
    • OldasFataem
      OldasFataem
      Brąz
      na forum od: 21.04.2010 Posty: 15
      Ja dzisiaj prawie to samo, tylko na 1$ 180SnG - 3 miejsce i 18.67 wygranej. Była spokojnie szansa na 2 miejsce, ale pogubiłem się przy agresywnej grze chip leadera, bo zwykle gram gry cash i była to dla mnie nowa sytuacja. Sporo czytania i oglądanie przede mną, ale mały sukces dobrze motywuje :)

Pozdrawiam
    • trzasku
      trzasku
      Brąz
      na forum od: 19.11.2013 Posty: 4 675
      Cześć Marcin,

18.30 $ to niezła sumka jak na początek Twojej przygody. Gratuluję i życzę Ci kolejnych takich sukcesów. Uwierz mi, Twoje słowo dużo znaczy, nawet dla mnie. :fdrink

Zauważyłem że nadal masz status basic a bardzo łatwo można zdobyć u nas wyższy status. Oferujemy bowiem darmową gotówkę na start Twojej pokerowej przygody, więcej o tym tutaj:

Korzystając z oferty darmowej gotówki automatycznie otrzymasz na stałe brązowy status użytkownika a tym samym między innymi dostęp do bardzo wielu poradników oraz filmów dotyczących strategii gry w pokera, jak i możliwość dodawania znajomych.

Pozdrawiam i życzę dużo asów, :f_cool:
      Patryk