Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

challange od nl10 do nl50 w 2miesiące

• freetree
      freetree
      Brąz
      na forum od: 17.04.2011 Posty: 19
      witam!

chce rozpocząć challange, w którym chce zrealizować poniższe założenia:
      - w ciągu 2 miesięcy przejść nl10 i nl20 na mikrogameing
      - wrzucać co tydzień wykres z postępami mojej pracy
      - trenować regularnie (ok. 1.5h dziennie) przy pomocy HM2 i filmików szkoleniowych z PS.
      * pierwszą serie treningów, jaką chcę przeprowadzić to niwelowanie leaków pasywnej obrony blindów i gra na blindach w ogóle.

puki co nie ma się chyba co rozwodzić. startuje z bazowym BR ok 30BI na nl10. trzymajcie kciuki, feedback bardzo mile widziany :)
  • 34 odpowiedzi
    • zajcur
      zajcur
      Brąz
      na forum od: 16.10.2011 Posty: 2 154
      fr/sh ?
    • Adams911
      Adams911
      Brąz
      na forum od: 19.01.2010 Posty: 52
      Bardzo ambitny plan nie wiem czy nie za bardzo w 2 miechy może być ciężko ale życzę powodzenia.
    • freetree
      freetree
      Brąz
      zajcur - short handed

Adams - to ambitny plan, ale do zrealizowania przy odpowiednim voleum i przyzwoitym runie, stąd założony wątek challnge'u. dzięki! również gl na stolikach :)
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 589
      Siema,

zoomki czy zwykłe? Będziesz relacjonawał obejrzane filmy i wyciągnięte wnioski? GL!

Pozdrawiam
    • freetree
      freetree
      Brąz
      cześć innocent!

zamierzam grać zwykłe stoły, z tym, że oprócz standardowych stołów, dorzucę w miarę ruchu te anonimowe.

Będę w każdą niedzielę dorzucać relacje z treningów razem ze statami i wykresem.

pozdrawiam!
    • nommine
      nommine
      Brąz
      na forum od: 07.04.2011 Posty: 943
      Napisane przez freetree

* pierwszą serie treningów, jaką chcę przeprowadzić to niwelowanie leaków pasywnej obrony blindów i gra na blindach w ogóle.
      )
      daj znać co wymyśliłeś :P też staram się to ogarnąć :)
    • freetree
      freetree
      Brąz
      puki co wiele wymyślić mi się nie udało, staram się skompletować i usystematyzować na potrzeby swojego planu treningowego dostępne na PS materiały szkoleniowe. Puki co polecam produkcje muckinfelli - szczególnie jedną z ostatnich, dotyczących donkbetowania. Jak dla mnie rewelacja, zmienia obraz donkbetu i pokazuje jak można profitować (i ta niewiarygodnie mocno) na tym zagraniu.
    • freetree
      freetree
      Brąz
      Co prawda wyniki miały być wklejane co niedzielę, ale dzisiaj kolega ma urodziny i jutro może być ciężko z ogarnięciem tego :badteeth:

tak więc, poniżej wykres z próbki, jaką mam do tej pory:

Jeśli chodzi o treningi, udało mi się przeanalizować 3 filmy muckinfelli dotyczące:
      - donkbetowania,
      - dwie pierwsze części serii Keep calm and 3bet

Trening dotyczący donkbetowania to dla mnie istna rewolucja w grze (co może świadczyć o moim poziomie zaawansowania ;) Opanowanie materiału, który zawiera trening z muckinfellą pozwala zarabiać tam, gdzie zawsze bez mrugnięcia okiem traciłem masę żetonów. Pozwala patrzeć na spoty gdy znajdujemy się bez pozycji w całkiem inny sposób. To nie tylko protekcja middle i bottom range, ale też maksymalizowanie valeu tam, gdzie to nasz przeciwnik znajduje się na middle oraz bottom swojego range.

O ile trening o donkbetowaniu i wdrożenie do gry zawartych w nim informacji porad nie był dla mnie mega wyzwaniem, o tyle seria dotycząca 3betu jest dla mnie nadal trudną sprawą. Na to potrzebuje jeszcze trochę czasu by nie popełniać błędów, a eksploatować innych graczy gdy to im się przytrafią. Seria ta pozwala maksymalizować valeu gdy posiada się swój top range i zgarniać bardzo dużo żetonów eksploatując zbyt luźne openy, wysoki fold do 3betu, zły dobór zakresu callowania 3betów oop a także grę fit or fold przeciwników. To wszystko i wiele więcej w treningach jakie mam zamiar odbyć. Puki co po tych trzech, widzę ogromną różnicę w swojej grze a także w cyferkach.

Kiedyś moje staty na blindach, to było coś w stylu
      SB. - 25/100bb
      BB. - 40/100bb

teraz
      SB. 14.08/100bb
      BB. -8.11/100bb

Nadal nie ma szału na BB, ale widzę jakie błędy popełniałem, i wiem jak je poprawić.

Feedback mile widziany, pozdrawiam! ;)
    • MrTermo1021
      MrTermo1021
      Brąz
      na forum od: 26.02.2014 Posty: 386
      będę zaglądać regularnie, bo sam gram na nl10 i mierzę wyżej ;)
      gl
    • r4c2k5
      r4c2k5
      Brąz
      na forum od: 03.07.2012 Posty: 532
      Kurcze podłączyłbym się, ale dopiero od za tydz. lub później. Gram FR zoom i też NL10 (na stackingu na dodatek :D ).

anyway.. GL!
    • freetree
      freetree
      Brąz
      zapraszam, GL! :)
    • Aron69
      Aron69
      Brąz
      na forum od: 20.05.2009 Posty: 196
      freetree napisał
      - w ciągu 2 miesięcy przejść nl10 i nl20 na mikrogameing

Elo, co masz na myśli pisząc "przejść NL10 i NL20"? Chodzi mi o to po czym poznasz, że przeszedłeś dany limit? Jakiś wyznacznik bb/100 po zrobionej próbce w ciągu tych 2 miechów? Czy ilość BI?
      Jeśli BI, to ile potrzebujesz uzbierać BI na NL50 by zakończyć challenge?

Też jadę NL10-NL25 i w sumie bym się przyłączył do challenge ale ostatnio więcej gram mtt i volume cashowe kuleje :P

GL i wytrwałości :)
    • freetree
      freetree
      Brąz
      przenoszę się na wyższy limit posiadając odpowiednią ilość BI na dane stawki. nie wszędzie według mnie ta sama ilość BI jest odpowiednia, np:
      - na full ringach pasuje mieć 25BI na nl25, 30BI nl50 itd
      - 6max 30BI na nl25 i 40BI nl50
      - zoom 40BI na nl25 i 50BI nl50

oczywiście to są moje progi wejścia na dany limit o danej specyfice gry ;)

pozdro i GL :)
    • Mirooo
      Mirooo
      Brąz
      na forum od: 09.03.2010 Posty: 597
      Hejka

jaki masz nick na Micro?

tez gram NL10 ... pewnie gramy razem
    • freetree
      freetree
      Brąz
      wybacz, ale tej informacji nie podam z tego względu, że jak sam temat wątku wskazuje, jestem graczem niezbyt zaawansowanym i nie chce być przez Ciebie dodatkowo eksploatowanym ;)
    • Mirooo
      Mirooo
      Brąz
      na forum od: 09.03.2010 Posty: 597
      to Ci nie grozi z mojej strony ...raczej odwrotnie ;)

anyway....good luck!
    • freetree
      freetree
      Brąz
      GL ;)
    • freetree
      freetree
      Brąz
      kolejny tydzień za mną

niestety, nie jest tak udany, jak poprzedni, ale nie można zawsze dobrze runować. nie ma się jednak o co martwić, bo minimalny profit ostatnich siedmiu dni, plus rakeback z tego i przeszłego tygodnia, dają mi 300 oreo profitu (co prawda spora część to RB, ale mi to puki co nie robi wielkiej różnicy)

mój bankroll na dzień dzisiejszy to 600 oreo, jutro zaczynam grind na nl20. pierwsza część planu wykonana, nl10 uważam za zdobyte :deadhappy:

jeśli chodzi o treningi, to sporo czasu zajęło mi pracowanie nad kwestiami dotyczącymi light 3betowania. dodatkowo zaczynam pracować nad swoimi leakami wykorzystując filtry HM2. bardzo pomocna jest w tym, co teraz robię seria muckinfelli "praca wzbogaca" - polecam! :)
    • zajcur
      zajcur
      Brąz
      na forum od: 16.10.2011 Posty: 2 154
      strasznie micro ten wykres :pcuser:
    • 1
    • 2