Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Pytanie o stackingi

• DeSade2378
      DeSade2378
      Brąz
      na forum od: 28.03.2010 Posty: 729
      Zacząłem ostatnio dawać trochę kasy ludziom którzy dają oferty stackingowe ale cały czas czuję że ktoś mnie może okraść. Jak wy sobie z tym radzicie. Skąd wiecie że ktoś wam nie ukradnie kasy? Ja patrzę czy ktoś wystawia któryś stacking z koleji, ile ma pstów , ile jest na forum i ile by przez to stracił gdyby nie
      oddał pieniedzy ale najważniejsze jest dla mnie żeby to nie był pierwszy jego stacking. Czy takie kradzieże często się zdarzaja?
  • 20 odpowiedzi
    • BleakAmaranth
      BleakAmaranth
      Black
      na forum od: 22.12.2010 Posty: 2 127
      często, nie znasz dnia, ani godziny :)
    • queristo
      queristo
      Brąz
      na forum od: 04.10.2009 Posty: 1 748
      Nie ma reguły. Nawet wśród ludzi, którzy byli aktywni na forum i mieli na koncie kilka pomyślnie zakończonych stakingów zdarzały się przekręty. Najważniejsza w tej zabawie jest dywersyfikacja ryzyka. Nie inwestuj w jednego gracza więcej niż kilka % swojego stakingowego rolla.
    • qwertyk18
      qwertyk18
      Brąz
      na forum od: 21.01.2011 Posty: 234
      nawet black memberzy kradną :coolface: Railing MSS 100k Hands
    • Crimson
      Crimson
      Brąz
      na forum od: 08.05.2013 Posty: 3 769
      Hej DeSade2378,

Tak jak piszą koledzy, zawsze jest ryzyko, więc trzeba być ostrożnym i "sprawdzić" osobę, którą chcesz stakować.

Pozdrawiam
    • DeSade2378
      DeSade2378
      Brąz
      Ale jak "sprawdzić" osobę żeby zminimalizować ryzyko.
    • Swiezak
      Swiezak
      Brąz
      na forum od: 03.01.2014 Posty: 824
      zdobądź jego prywatne dane, a w razie kradzieży szykuj maczete. Jak stakowany boi się o swoje życie to zmniejsza to ryzyko kradzieży praktycznie do 0%
    • URJoke0
      URJoke0
      Brąz
      na forum od: 21.07.2011 Posty: 1 315
      Napisane przez DeSade2378
      Zacząłem ostatnio dawać trochę kasy ludziom którzy dają oferty stackingowe ale cały czas czuję że ktoś mnie może okraść. Jak wy sobie z tym radzicie.
      Ja przelewam do tych hazardzistów cały hajs jaki mam i krzyczę co dzień po wejściu na forum stakingu: "Warren Buffet to nit", wypijam szklankę wody mineralnej niegazowanej z kib.. tzn. z Biedronki, po czym tańczę kankana i robę pięć pajacyków. Polecam.
    • Crimson
      Crimson
      Brąz
      na forum od: 08.05.2013 Posty: 3 769
      Najprościej chyba poprzeglądać jego inne tematy stakingowe, im więcej ich jest (bezproblemowych) tym lepiej. No ale i tak nie będziesz miał 100% pewności.
    • DeSade2378
      DeSade2378
      Brąz
      Napisane przez crmsnlord
      Najprościej chyba poprzeglądać jego inne tematy stakingowe, im więcej ich jest (bezproblemowych) tym lepiej. No ale i tak nie będziesz miał 100% pewności.
      No to tak robię.
    • bl00dp3t
      bl00dp3t
      Brąz
      na forum od: 25.03.2009 Posty: 688
      Oprócz oczywistych spraw jak nie inwestowanie nieznanych graczy czy sprawdzanie profitów itp. Nie inwestuje w graczy którzy piszą "stacking", bo to świadczy że taka osoba nie jest do końca poważna lub co gorsza jest niedorozwinięta umysłowo a to implikuje, że staking będzie nieprofitowy lub będzie wałek. Możecie się śmiać, ale to się dobrze sprawdza :milord:
    • GSELukasz
      GSELukasz
      Brąz
      na forum od: 02.03.2009 Posty: 608
      Zmienił się nieco regulamin odnośnie wystawiania ofert staking? Wcześniej chyba nie wymagano gold statusu? ?( Wcześniej - 2 lata temu, gdyż ostatnio wtedy swoje oferty wysawiałem :f_biggrin: No nic, bieda w takim razie, skoro kont podpiętych pod PS nie mam :why: :D
    • AABurzaAA
      AABurzaAA
      Brąz
      na forum od: 09.07.2012 Posty: 658
      Napisane przez GSELukasz
      Zmienił się nieco regulamin odnośnie wystawiania ofert staking? Wcześniej chyba nie wymagano gold statusu? ?( Wcześniej - 2 lata temu, gdyż ostatnio wtedy swoje oferty wysawiałem :f_biggrin: No nic, bieda w takim razie, skoro kont podpiętych pod PS nie mam :why: :D
      To chyba tylko w polszy jest, a jak było dwa lata temu to nie wiem, ale wydaje mi się, że od zawsze na polskim PS było od golda.
    • Janosikgdy
      Janosikgdy
      Brąz
      na forum od: 06.05.2007 Posty: 4 480
      Wystawiaj na angielskim, tam jedynie wymagają ilości postów (chyb a 350)
    • GSELukasz
      GSELukasz
      Brąz
      Napisane przez AABurzaAA
      Napisane przez GSELukasz
      To chyba tylko w polszy jest, a jak było dwa lata temu to nie wiem, ale wydaje mi się, że od zawsze na polskim PS było od golda.
      2 lata temu od golda nie było, bo nigdy statusu wyższego od bronzu nie miałem, a stakingi oferować mogłem ;)

@Janosikgdy - no to musiałbym chyba nieźle tymi postami spamować zacząć i tak, haha :D
    • AABurzaAA
      AABurzaAA
      Brąz
      na forum od: 09.07.2012 Posty: 658
      Napisane przez GSELukasz
      Napisane przez AABurzaAA
      Napisane przez GSELukasz
      2 lata temu od golda nie było, bo nigdy statusu wyższego od bronzu nie miałem, a stakingi oferować mogłem ;)

@Janosikgdy - no to musiałbym chyba nieźle tymi postami spamować zacząć i tak, haha :D
      Chyba jesteś w błędzie panie kolego. News: staking

"Nowość na PokerStrategy.com: staking forum!

Na naszym forum pojawił się nowy dział, w którym użytkownicy ze statusem złotym i wyższym z minimum 3-miesięcznym stażem na PokerStrategy.com mogą składać swoje prośby i oferty stakingowe." data: 13.07.2011
    • GSELukasz
      GSELukasz
      Brąz
      Hmm no w sumie całkiem możliwe, o ile pamiętam to jednak kiedyś była jakaś promocja z darmowym statusem gold przez miesiąc (czy tam za zdobycie jednego punktu), trochę wody upłynęło. ;)
    • TEIGREKPE
      TEIGREKPE
      Brąz
      na forum od: 08.11.2010 Posty: 2 010
      Widzę w historii, że GSELukasz wystawiał kiedyś staking(i), ale składanie ofert od zawsze było od złota, dlatego:

1. Musiałeś mieć złoto w tym czasie, ale po prostu nie pamiętasz ( czasem można było dostać podwyższenie statusu w jakiejś promocji lub coś w tym stylu)
      lub
      2. Zakładanie tematów było od każdego statusu, a nowe oferty, które nie spełniały wymagań były zamykane przez moderatorów, a twój wątek został przeoczony.

Obecnie bez złotego statusu nie można nawet założyć tematu w tym dziale.

Aczkolwiek jest to tylko moje przypuszczenie(wersja numer 2) i ktoś bardziej doświadczony musiałby to potwierdzić.

Osobiście myślę, że jednak miałeś wtedy złoto, a punkt 2 jest po prostu nieprawdą.

Pozdrawiam
    • Tomasson225
      Tomasson225
      Brąz
      na forum od: 13.05.2011 Posty: 2 686
      Ja też pamiętam czasy gdzie brązy wystawiały stakingi i nie było to nic dziwnego. Teraz chyba po prostu mają zablokowaną możliwość tworzenia wątku :)
    • DELETED_6937272
      DELETED_6937272
      Global
      na forum od: 01.12.2014 Posty: 5
      Napisane przez qwertyk18
      nawet black memberzy kradną :coolface: Railing MSS 100k Hands
      przejrzyj czarna liste stakingowa sam jestes na niej cebulaku
    • 1
    • 2