Pool Nation - dla fanów bilardu/snookera

• Crimson
      Crimson
      Brąz
      na forum od: 08.05.2013 Posty: 3 769

Tak w skrócie: Pool Nation to symulacja bilarda, można grać samemu albo multiplayer. Jest standardowy 8-Ball, 9-Ball, Killer i jeszcze kilka innych odmian poola. Fajnie się gra, fizyka w grze jest bardzo dobra i świetnie odwzorowuje naturalne zachowania bil.

Szczerze polecam.

Ja gram w nią regularnie odkąd pojawiła się na PC, więc jeśli ktoś z was lubi bilarda to warto kupić tę grę, bo multi ze znajomymi gra się super. :)

http://store.steampowered.com/app/254440 - Póki co kosztuje 9.99€, ale często są promocje np. -50%.

Do tego developerzy ogłosili, że pracują nad Snookerem. :deadhappy:

To jak, znajdzie się ktoś chętny do gry, w przerwie od grindowania? :coolface:
  • 4 odpowiedzi
    • Crimson
      Crimson
      Brąz
      Jakby co to Pool Nation jest właśnie w promocji na Steam - 0.99€. Może ktoś to zobaczy i się zdecyduje. :)
    • crueleq
      crueleq
      Brąz
      na forum od: 18.07.2009 Posty: 3 143
      Najlepszy bilard 3d z jakim miałem doczynienia :f_thumbsup:
      Bardzo dobre odwzorowanie, fizyka, wachlarz zagrań ( można wykonać nawet extremalne zagrania typu masse ) i przede wszystkim łatwe sterowanie, które nie zawsze takie jest w tego typu grach.
      Do tego imo bdb AI o różnych poziomach.

Zabawny jest tylko błąd w 8 ball, gdzie wbicie swojej bili i przeciwnika ( albo tylko przeciwnika, lecz po prawidłowym kontakcie ze swoją ) jest traktowane jako foul. Jest to zagranie prawidłowe.

Polecam grę, na prawdę potrafi wciągnąć :)
    • Crimson
      Crimson
      Brąz
      crueleq, jakbyś chciał zagrać bez wspomagania celowania (tzw. no-aim) to pisz na PW, podam ci nick Steam. :)
    • crueleq
      crueleq
      Brąz
      na forum od: 18.07.2009 Posty: 3 143
      Chwilę tak pograłem, ciekawe doświadczenie, w realu jest to dużo łatwiejsze :D
      Może kiedyś się zgłoszę... :coolface: