Wombat Estrellas

• 2 odpowiedzi
    • Wombat
      Wombat
      Trener
      Trener
      na forum od: 12.02.2011 Posty: 3 817
      Siema

Niestety ciężka przeprawa przez ME, odpadłem na 200/400 50a, card dead przez pare godzin, top 3 handów to kk/ATo/A9o, po prostu nie miałem czym grać i przy moim ostatnim bardziej tight stylu gry po prostu się wyblindowywałem. Pare spotów z początku postaram się opisać jutro jak wstanę.

~20k deep 50/100 ja na bb z As9c. HJ otwiera (hiszpan), sb call (hiszpan) ja na bb dokladam. Flop Ax7s8s, check, check, HJ cbet, sb call, ja call. turn 5s, check, check, check. River 9x, sb lead, ja call, HJ po dluzszym namysle tez sprawdzil, sb 3s4s, ja muck hj muck.

~18k deep 75/150, ja na utg+2 z KK, otwiera 300 z utg agresywny reg, mamy sporą historię z rozvadova, gram flat, ida jeszcze 3 calle i bb robi squeeze do 1500, reg call, ja 3850, foldy. Troche sick, ale ani call, ani jakis inny sizeing (tak na prawdę mysle, ze powinienem zagrac wiecej) imo nie wchodzi w gre.

odpadlem na 200/400 8k w stacku z 78o na bb. UTG open, 4 calle, ja na bb dorzucam. Board spada t9x, ja check utg 2500, jeden call, ja zagrywam AI po odsach, utg call, fold. UTG odkrywa KK i nie spada.

Generalnie poziom niski, ale krótko mówiąc nie miałem czym grac niestety, z gierki jestem zadowolony.

Pozdrawiam
    • cassagranda
      cassagranda
      Brąz
      na forum od: 15.02.2014 Posty: 14
      Wombat po shipie ME w Barcelonie ??? :D

http://joemonster.org/mg/144293,lastup,Nowonarodzony_niezwykle_fotogeniczny_wombat