Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Auto za 2 klocki czelendż

• piotrQQ
      piotrQQ
      Brąz
      na forum od: 22.05.2013 Posty: 59
      Siemanko,
      tak jak w tytule moj challenge będzie polegał na zebraniu 666$ na moją pierwszą furke :milord:
      A potrzebuje motywacji bo gram ... nl5 zoom :) ale niedlugo pewnie zaatakuje nl10. Część zarobionej kasy pewnie wydam po drodze co jescze wydłuży challenge ale co tam. Do boju.
  • 20 odpowiedzi
    • RRiverStaRR
      RRiverStaRR
      Srebro
      na forum od: 16.12.2009 Posty: 411
      Jeśli to Twoja pierwsza furka to nie kupuj skarbonki, która po zalaniu do pełna podwaja swoją wartość.. Wydasz 2k na samochód, a drugie dwa na OC i remonty.. :P Ale powodzenia w czelendzu :milord:
    • Mareckiy
      Mareckiy
      Brąz
      na forum od: 04.08.2012 Posty: 497
      To co, ma sobie kupić pierwsze auto za >15k?

GL w challenge'u!
    • sojowyjarz
      sojowyjarz
      Brąz
      na forum od: 30.05.2010 Posty: 5 492
      Teraz to już spokojnie można kupić furę za 2k, ale faktycznie trzeba mieć drugie tyle 'pod ręką'.
    • URJoke0
      URJoke0
      Brąz
      na forum od: 21.07.2011 Posty: 1 315
      Na tym forum kupujemy auta za 500k, za 2k to co najwyżej jakiś średni klakson!
    • pawellllpoker
      pawellllpoker
      Brąz
      na forum od: 06.03.2009 Posty: 426
      za tyle da się kupić furę, sam swoje pierwsze auto kupiłem za tysiaka i jedynie co robiłem to je zalewałem, i nie nie trzeba dużo dokładać, ale trzeba być przygotowanym na to że będzie miała wady i nie będzie ideałem ale jak ktoś chce tylko auto do przemieszczania to da się to zrobić:) Powodzenia:)
    • Toluvel
      Toluvel
      Brąz
      na forum od: 27.12.2007 Posty: 1 043
      Hejka,

Ja kupiłem swoje pierwsze auto za pieniądze z pokera i źródeł okołopokerowych :f_cool: I wydałem niewiele więcej niż Ty planujesz. Można coś do pojeżdżenia na pewno wybrać :)

Pozdrawiam i powodzenia w challenge'u!
    • ahir2013
      ahir2013
      Srebro
      na forum od: 14.04.2014 Posty: 314
      ciekawe jak daleko zajedzie
    • piotrQQ
      piotrQQ
      Brąz
      Autko chce mieć głownie po to żeby dojeżdzać sobie na uczelnie w moim mieście bo zaczynam studia w tym roku, a jeśli chodzi o cene to może faktycznie dozbieram wiecej ale znam pare osob które kupowały po taniości i praktycznie nie dokladają nic do auta.
    • Olsza12
      Olsza12
      Brąz
      na forum od: 18.12.2012 Posty: 746
      nie grałeś czasami sitków 45 man?
    • piotrQQ
      piotrQQ
      Brąz
      Grałem, grałem ale wyniki praktycznie zerowe :) w cashówkach idzie znacznie lepiej
    • Michail00
      Michail00
      Brąz
      na forum od: 12.05.2012 Posty: 221
      A co planujesz kupić?

Powodzenia!
    • piotrQQ
      piotrQQ
      Brąz
      @up
      na konkretny model sie nie zapatruje ale ważne zeby mialo :
      -niską awaryjnosc
      -tanie części
      -lpg
      -mile widziane 5 drzwi

Fajnie by było jakbyście w komentarzach wpisywali swoje typy.
      Poztym dzieki wszystkim za pozytywny oddzew to dodaje motywacji :)

ROLL: 33\666$
    • pawellllpoker
      pawellllpoker
      Brąz
      na forum od: 06.03.2009 Posty: 426
      Honda Civic gen.5 ja miałem z 92 roku w sedanie, silnik bezawaryjny ale niestety blacharka stan bardzo marny heh, cena za mój model jak już pisałem 1000zł przez rok poza kosztami benzyny i innych płynów dołożyłem do niej może 300 zł a jeździ cały czas heh:)
    • Bielanek
      Bielanek
      Black
      na forum od: 27.03.2007 Posty: 2 490
      Na Twoim miejscu nie kupowałbym samochodu. Zepnij się i zrób challenge, że będziesz analizował i grindował po 150-200h w miesiącu przez następne pół roku/rok i przeskocz jak najszybciej w stawkach. Gdy już wydatek 2-4k zł będzie dla Ciebie jakąś małą częścią kapitału pokerowego, wtedy na kupnie stracisz w rozwoju kilka/kilkanaście dni, a nie kilka miesięcy i będziesz mógł myśleć o kolejnych większych zakupach w przyszłości.

Pozdro :sdrink
    • piotrQQ
      piotrQQ
      Brąz
      SPrawa u mnie wygląda tak, ze w rollu mam 100$ i co jakiś czas wyplacam do netka wszystko ponad 100$, myślę żeby dozbierac 150-200$ i atakować nl10 zoom ale też chce jescze dobre paredziesiąt k rąk rozegrac na nl5 bo jestem baardzo początkujocym graczem cahs.Narazie mój winrate wynosi 8bb/100 po 27k rąk. W sierpniu planuje rozegrac >120k rąk, więc przy tym winracie da mi 480$ bez rejku.

ROLL:53\666$
    • ziomhoum
      ziomhoum
      Brąz
      na forum od: 01.08.2013 Posty: 252
      Strasznie mała próbka tyle to się w 2, 3 dni robi ciężko zakładać że akurat tyle utrzymasz na jakiejś konkretnej próbce chociaż na nl 5 poziom jest niski.
    • Sebsn122
      Sebsn122
      Brąz
      na forum od: 16.07.2009 Posty: 336
      a tam gadacie od 5 lat jeżdżę fiesta z 94 stoja teraz takie za 800zł kupiłem za 3k 5 lat temu.
      owszem wydałem 1,2k na mechanika ale tylko dlatego ze to złodziej. auto przygasało to on ze świece i kable za jakis czas to samo a one ze to i tak w kołko. Az sie wkurwiłem i z kolegom za 50zł na cześć naprawiliśmy jeździ do dzis.

Huj nadłamał nowy kabel od siewcy aby zarobić wiedział ze po deszu będzie to samo.
      poza tym wymieniałem jedynie klocki i piłowałem tarcze ale to w każdym musisz liczyć. do ceny dolicz rozruch jeżeli nie będzie na łańcuch(łańcucha nie musisz ruszać wytrzymują nawet 400k km.). bo jak strzeli to koszt będzie straszny.
    • piotrQQ
      piotrQQ
      Brąz
      ROLL:67/666 słabo żre
    • piotrQQ
      piotrQQ
      Brąz
      ROLL:100\666$

Chyba musze odłożyc troche $ na wygodniejszy fotel bo mój kregosłup płacze :(
    • 1
    • 2