Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

NL2 -> NL5 10 dni

• leszczu7
      leszczu7
      Brąz
      na forum od: 30.07.2010 Posty: 983
      Siemanko, zakładam sobie challenge ze względów motywacyjnych, plan jest prosty zdobyć 150$ i spokojnie przeskoczyć NL2 do końca lipca.
      Aktualny stan to lekko ponad 80 $
      Założenia są takie że będę robił cashouty ponieważ aktuanie jest to moje jedyne źródło pieniędzy co może dodatkowo utrudnić całą sytuacje.
      Gram na full ringach, zarówno normalnych jak i zoomach, codziennie będę się starał robić jakies podsumowanie dnia, a więc zaczynam od ... teraz siadam do stolików i grinduje pozdro
  • 38 odpowiedzi
    • ZolnierzSkez
      ZolnierzSkez
      Brąz
      na forum od: 17.03.2012 Posty: 529
      LUDZIE CALE ZYCIE GRAJO MIKRO I PRZEJSC NIE MOGO A TY W DZIESIEC DNI CHCESZ, BOJ SIE BOGA.

:sdrink
    • Janosikgdy
      Janosikgdy
      Brąz
      na forum od: 06.05.2007 Posty: 4 480
      Chyba przeskoczyć na nl5 do końca lipca;-)
      easy do zrobienia, gl!
    • Danyt1990
      Danyt1990
      Brąz
      na forum od: 10.11.2012 Posty: 96
      Niewykonalne, softy rigged :D

GL :sdrink
    • Toluvel
      Toluvel
      Brąz
      na forum od: 27.12.2007 Posty: 1 043
      Powodzenia, spokojnie do zrobienia moim zdaniem. Mikro nie takie straszne :f_cool:
    • nosferatuPL
      nosferatuPL
      Brąz
      na forum od: 22.03.2010 Posty: 88
      Powodzenia :)
    • leszczu7
      leszczu7
      Brąz
      Napisane przez Janosikgdy
      Chyba przeskoczyć na nl5 do końca lipca;-)
      easy do zrobienia, gl!
      easy easy gdyby nie cashouty
      Dzięki wszystkim za dobre słowo.

Kończe grę na dziś średnio zadowolony bo w sumie stanąłem w miejscu przez wypłacenie troche kasy, musiałem między innymi zamówić nową kartę skrilla bo ta coś mi odmawia posłuszeństwa a kosztowała 13 $ i jeszcze na drobne zakupy wypłaciłem to co zarobiłem dziś.
      Co by nie było skoro mam jeszcze 9 dni i do zrobienia 70 $ jest to mniej niż 10$ odkładanych dziennie + reszta na wypłaty.

Co do dzisiejszej gry na początku do około 4500 h grałem zoom (widać po non showdown który na zanitowanym zoomie łatwiej kontrolować), byłem średnio z czasem i co chwile musiałem przerywać sesje, potem wskoczyłem już na zwykłe stoliki co było dobrym ruchem.
      Tak grałem grałem szło dobrze a sesja była na 3k i pod koniec już padałem ze zmęczenia co widać po wykresie gdzie w moment straciłem 3 BI

wykresik

staty jakieś tam:
      Time Played Total Hands Net Won USD bb/100 $ USD (EV adjusted)
      5h 59m 7210 $22,24 15,42 $21,99

Podsumowując średnio jestem zadowolony z dzisiejszego dnia, taki docelowy winrate powinien być >20bb
      Jutro postaram się wrzucić jakieś spoty dzis juz ide spać powodzenia przy stolikach elo
    • pzbrojny
      pzbrojny
      Brąz
      na forum od: 22.03.2011 Posty: 1 877
      I to w Tobie Lesczunio lubię..coco jumbo i do przodu,musi się udać...
    • Astose
      Astose
      Brąz
      na forum od: 21.07.2012 Posty: 29
      jak bedziesz mieć czas to weź nagraj 1h sesji na normalnych stolikach (jeżeli sprzęt Ci pozwoli :P )
    • leszczu7
      leszczu7
      Brąz
      Napisane przez pzbrojny
      I to w Tobie Lesczunio lubię..coco jumbo i do przodu,musi się udać...
      hehehe

Co do filmu postaram się nagrać zobaczymy czy się uda przy 24 stołach bo tyle gram.

2 rece win loose:

gość grał ostro aggro i wiedziałem że tak by króla nie rozegrał na flopie, takie Lagi stoją na głowie czyli stawiają z gownem a gdy cos ma calluje
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      SB:
      $2.00
      BB:
      $2.00
      UTG1:
      $2.00
      UTG2:
      $2.60
      MP1:
      $1.00
      MP2:
      $1.80
      MP3:
      $2.87
      CO:
      $1.24
      BU (Hero):
      $3.95

Preflop: Hero is BU with A, A.
      2 folds, MP1 raises to $0.06, MP2 calls $0.06, MP3 calls $0.06, CO calls $0.06, Hero raises to $0.26, 4 folds, MP3 calls $0.20, CO folds.

Flop: ($0.73) K, 5, K (2 players)
      MP3 bets $2.61(All-In), Hero calls $2.61.

Turn: ($5.95) J (2 players)

River: ($5.95) 3 (2 players)

Final Pot: $5.95.
      Results follow:

Hero shows two pairs, aces and kings(A A).
      MP3 shows two pairs, kings and jacks(Q J).

Hero wins with two pairs, aces and kings(A A).

Na flopie doskonale zdałem sobie sprawę że gość ma seta więc ta 9 na turnie nie była dla mnie wyjątkowo dobrą karta pomimo dającego mi fulla, ale to NL2 i gracze prezentują różne gówno w rękach więc nie do spasowania
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      BU:
      $4.31
      SB:
      $1.98
      BB:
      $1.94
      UTG1:
      $3.35
      UTG2 (Hero):
      $2.00
      MP1:
      $1.62
      MP2:
      $2.36
      MP3:
      $2.01
      CO:
      $2.07

Preflop: Hero is UTG2 with Q, Q.
      UTG1 calls $0.02, Hero raises to $0.08, MP1 calls $0.08, 2 folds, CO calls $0.08, 3 folds, UTG1 calls $0.06.

Flop: ($0.35) T, Q, 9 (4 players)
      UTG1 checks, Hero bets $0.24, MP1 calls $0.24, CO folds, UTG1 folds.

Turn: ($0.83) 9 (2 players)
      Hero bets $0.40, MP1 calls $0.40.

River: ($1.63) 6 (2 players)
      Hero bets $0.78, MP1 raises to $0.90(All-In), Hero calls $0.12.

Final Pot: $3.43.
      Results follow:

MP1 shows four of a kind, nines(9 9).
      Hero shows a full-house, queens full of nines(Q Q).

MP1 wins with four of a kind, nines(9 9).

• Swiezak
      Swiezak
      Brąz
      na forum od: 03.01.2014 Posty: 824
      w sumie to SJS przechodził nl2 po 8k hands, więc w 10 dni jak ogarniasz i pograsz dużo to lajtowo.
      Powodzenia
    • stekubuk
      stekubuk
      Brąz
      na forum od: 29.04.2012 Posty: 2 446
      "Na flopie doskonale zdałem sobie sprawę że gość ma seta więc ta 9 na turnie nie była dla mnie wyjątkowo dobrą karta pomimo dającego mi fulla, ale to NL2 i gracze prezentują różne gówno w rękach więc nie do spasowania"

Wyjaśnisz w jaki sposób zdałeś sobie sprawę, że ma seta na flopie? :pcuser:
    • Edgrim
      Edgrim
      Brąz
      na forum od: 31.01.2013 Posty: 197
      Napisane przez stekubuk
      "Na flopie doskonale zdałem sobie sprawę że gość ma seta więc ta 9 na turnie nie była dla mnie wyjątkowo dobrą karta pomimo dającego mi fulla, ale to NL2 i gracze prezentują różne gówno w rękach więc nie do spasowania"

Wyjaśnisz w jaki sposób zdałeś sobie sprawę, że ma seta na flopie? :pcuser:
      Lol tu sie nie ma co zastanawiac masz najsilniejsza reke, 9 naprawde jest nie znaczaca karta a wrecz dobra dla ciebie(a to ze trafi raz na XXXX to sie zdarzy),i jak komus przejdzie mysl o spasowaniu to sorry ,ale nie wroce rewelacji:(
      Czy to nl 2 czy nl 2k to nikt tej reki nie sfolduje
    • leszczu7
      leszczu7
      Brąz
      Jasne że tak ponieważ na tym limicie w dodatku na zanitowanym zoomie multiway spoty wyglądają tak że kto ma pocketa ten gra pod seta i jest proste fit or fold, czyli myślę że ewentualnie jeszcze mógł mieć KJ, J8, JJ. Ale skoro na turnie nie zrzucił jego zakresem wg mnie było TT, 99, czyli 3 kombinacje TT i jedna 99, a dlatego napisałem że srednio mi się ta 9 spodobała ponieważ idąc tym tokiem myślenia dalej znacznie pogoniej bym zaregaował na cegłe nie dopełniającą drawów bo jeżeli miałby JK, J8 w co wątpie patrząc na jego ciasne statystyki czyli już w granicach jeszcze no mógłbym od biedy zostawić JK to by na 100 nie slowplayował tego na flopie, tak mi się wydaje dlatego też dałem mu około 20% szans na karete na showdownie
      mam nadzieje ze wytlumaczyłem zrozumiale :)
    • ZolnierzSkez
      ZolnierzSkez
      Brąz
      No wiec widziales u niego seta dopiero na river, a nie na flopie i do tego chyba pije kolega stekubuk. :fdrink

edit: W sensie seta lub quada w tym przypadku.
    • leszczu7
      leszczu7
      Brąz
      dobra co by nie mówić kuler
    • leszczu7
      leszczu7
      Brąz
      wczorajszy dzień bez zupełnej historii z rana cos tam zbudowalem potem grałem na tilcie (chyba wróce do filmów lecha) i to wszystko spadło postanowiłem się uspokoić zadać pytanie czy gram żeby wygrać czy żeby się wyżyć bo humor naprawde miałem zdechły i ogólnie za dużo nie pograłem i dzień b/e ale dziś juz jest ok wrzuce coś tam w nocy z poczynań.

A mam do was pytanie takie nie w temacie jakie są ograniczenia jeśli chodzi o wypłaty z P*na skrill w sensie ile razy w tyg czy w miesiacu, orientuje się ktoś?
    • ZolnierzSkez
      ZolnierzSkez
      Brąz
      3 razy na dobe do wartosci lacznej 15k$.
    • leszczu7
      leszczu7
      Brąz
      wykresik z dziś, nie miałem czasu ale 3h łącznie zeszło

• Skikor
      Skikor
      Brąz
      na forum od: 10.11.2013 Posty: 128
      Jesli utrzymasz taki winrate tez chetnie bym zobaczyl filmik.
      Wiadomo, ze nl2 problemem nie jest ale 20bb+ przy 24 stolach do dla mnie czarna magia.

U Ciebie wykres jest w miare plaski, SJS mial jak EKG, ale po 10tys rak wynik podobny
    • 1
    • 2