Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Dział staking

• 12 odpowiedzi
    • Nicodem0
      Nicodem0
      Black
      na forum od: 30.03.2010 Posty: 993
      złoto gwarantuje, że nikt Cie nie oszuka... :yaoming :
    • darsOK
      darsOK
      Brąz
      na forum od: 02.09.2010 Posty: 468
      buhahahahahahahahahaha :deadhappy:
    • krawczeiro
      krawczeiro
      Brąz
      na forum od: 08.04.2009 Posty: 343
      Napisane przez macaco2
      Czy polskie PS oferuje coś więcej, że aż tak się ceni ? :coolface:
      Oczywiście że tak, ale ta oferta skierowana jest głównie do oszustów.
      Znasz drugi portal, na którym możesz kogoś okraść, i nie dostaniesz nawet bana?
      Poza tym grupa cenzorów zadba o to, aby nikt nie ujawnił twoich danych osobowych.
      I to wszystko za jedyne 39$ :truestory:
    • macaco2
      macaco2
      Brąz
      na forum od: 01.03.2010 Posty: 1 271
      Napisane przez krawczeiro

Oczywiście że tak, ale ta oferta skierowana jest głównie do oszustów.
      Znasz drugi portal, na którym możesz kogoś okraść, i nie dostaniesz nawet bana?
      Poza tym grupa cenzorów zadba o to, aby nikt nie ujawnił twoich danych osobowych.
      I to wszystko za jedyne 39$ :truestory:
      A to takie bonusy tu rozdają, a ja głupi chciałem wyemigrować na obczyznę w celu wystawienia małej oferty :coolface:
    • URJoke0
      URJoke0
      Brąz
      na forum od: 21.07.2011 Posty: 1 315
      Za 39 dolców dostajesz ochronę przed wierzycielami. Promocja w ch.. - niektórzy pięciocyfrowe staki przytulili. Swoją drogą ciekawe kto jest rekordzistą na PS pod tym względem. Może kiedyś pojawi się w newsach top ten. :thinking:
    • Madziunka
      Madziunka
      Brąz
      na forum od: 22.06.2010 Posty: 787
      Napisane przez URJoke0
      Za 39 dolców dostajesz ochronę przed wierzycielami. Promocja w ch.. - niektórzy pięciocyfrowe staki przytulili. Swoją drogą ciekawe kto jest rekordzistą na PS pod tym względem. Może kiedyś pojawi się w newsach top ten. :thinking:
      wantmemoney ???

THIS +1
    • macaco2
      macaco2
      Brąz
      Sprawdziłem tak na szybko inne społeczności pokerstrategy i np. Rosjanie, Franzuci, Holendrzy mają dział staking od brązu... :why:
      Ktoś jeszcze ma ograniczenia statusem złota ???
      Czy wychodzi, że polskie ps dba o swoich użytkowników niczym nasi politycy o obywateli :spit:
    • Skibcio
      Skibcio
      Brąz
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 760
      Witajcie,

Fakt, że osoba, w którą inwestujecie pieniądze posiada złoty status nie gwarantuje tego, że nie zostaniecie oszukani. Posiadanie przez daną osobę złotego statusu ogranicza liczbę ofert od przypadkowych graczy. Macie pewność, że dana osoba, ma dostęp do materiałów szkoleniowych i może z nich korzystać. Dodatkowo wiecie, że w choć minimalnym stopniu postanowiła zainwestować w siebie, poprzez edukację lub zakup złotego statusu.

macaco2 wydaje mi się, że boli Ciebie to, że nie posiadasz złotego statusu, chcesz otrzymać gotówkę od inwestorów, a nie masz zamiaru sam w siebie zainwestować czasu lub gotówki :(

Każda społeczność PokerStrategy.com nieznacznie się różni. W naszej społeczności możliwość wystawienia własnej oferty jest dodatkowym przywilejem dla użytkowników posiadających co najmniej złoty status.

Pozdrawiam.
    • macaco2
      macaco2
      Brąz
      Napisane przez Skibcio
      Witajcie,

Fakt, że osoba, w którą inwestujecie pieniądze posiada złoty status nie gwarantuje tego, że nie zostaniecie oszukani.
      Zgadzam się z tym

Posiadanie przez daną osobę złotego statusu ogranicza liczbę ofert od przypadkowych graczy.
      Z tym się akurat nie zgodzę, nie daje to żadnej pewności iż oferty nie wystawia przypadkowy gracz, ponieważ każdy przypadkowy gracz może kupić sobie status. Jak chcecie zabezpieczyć w ten sposób osoby stakujące to wprowadzcie np. ograniczenie takie jak mają w UK "min 300 postów" i wiadomo, że ofertę wystawia nie przypadkowa osoba, a członek danej społeczności.

Macie pewność, że dana osoba, ma dostęp do materiałów szkoleniowych i może z nich korzystać. Dodatkowo wiecie, że w choć minimalnym stopniu postanowiła zainwestować w siebie, poprzez edukację lub zakup złotego statusu.
      Takie bajki to na wiejskiej mówia, osoba wystawiająca ofertę najczęściej popiera to swoimi wynikami, osoby inwestujące nie są głupie i potrafią ocenić czy warto inwestować czy nie.

macaco2 wydaje mi się, że boli Ciebie to, że nie posiadasz złotego statusu, chcesz otrzymać gotówkę od inwestorów, a nie masz zamiaru sam w siebie zainwestować czasu lub gotówki :(
      Tego to już nawet nie chce mi się komentować...

Każda społeczność PokerStrategy.com nieznacznie się różni. W naszej społeczności możliwość wystawienia własnej oferty jest dodatkowym przywilejem dla użytkowników posiadających co najmniej złoty status.

Pozdrawiam.
      Czasami warto pomyśleć nad zmianami.
    • Adisonit
      Adisonit
      Brąz
      na forum od: 02.07.2012 Posty: 1 334
      W ang sekcji jest calkiem niezle zrobione.
    • Skibcio
      Skibcio
      Brąz
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 760
      Oferty w naszej społeczności mogą wystawiać użytkownicy z co najmniej 3 miesięcznym stażem na forum. 300 postów można bez problemu nabić w 3 dni w kafejkach, a taki przypadek na naszym forum już był.

Jeśli ktoś uważa, że użytkownik, który napisał "pierwszego" posta w dziale stakingu po 3 miesiącach na forum jest godny powierzenia mu pieniędzy to od inwestora zależy czy pieniądze te mu wyśle czy nie. Jak sam napisałeś:

osoba wystawiająca ofertę najczęściej popiera to swoimi wynikami, osoby inwestujące nie są głupie i potrafią ocenić czy warto inwestować czy nie.

Osoby inwestujące pieniądze powinny pomyśleć komu wysyłają swoje środki, np. sprawdzając wątek z feedbackiem danej osoby. Czego większość pewnie i tak nie robi :(
    • macaco2
      macaco2
      Brąz
      Wasza polityka to wasz wybór, ja tylko zasugerowałem zmiany.

Tak jak napisałeś każda społeczność PS może określać swoje zasady, więc pewnie będziemy jedyną od której jest wymagany złoty status i tylko to mi się nie podoba.