Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Do jeneral86

• maso1
      maso1
      Brąz
      na forum od: 02.03.2011 Posty: 41
      Dlaczego mój post został usunięty? To nie była oferta stakingowa - chciałem sprawdzić czy moja oferta będzie miała wzięcie. Nie ma takiej możliwości? Nie chcę kupować Golda na darmo - jeżeli moja oferta ma się nie sprzedać. Gdyby była możliwość podpięcia istniejącego konta Pstars do Pstrategy - wtedy nie miałbym żadnego problemu z wyrobieniem Golda.
  • 24 odpowiedzi
    • jeneral86
      jeneral86
      Brąz
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj maso1,

Przykro mi, że nie masz podpiętego konta PokerStars do PokerStrategy.com. Niestety w tej materii regulamin naszego partnera jest bezwzględny.

W poniższym wątku, wyjaśniłem co było kluczem do usunięcia Twojej "nie-oferty":

- [treść niezgodna z regulaminem PokerStrategy.com]

Zasady są jasne - oferty stakingowe, są umieszczane w dziale do tego przeznaczonym. Żaden ze stakujących nie ma pewności, że jego oferta, mówiąc potocznie - "chwyci".

Możesz mieć czyste intencje, jednak jeśli zrobimy wyjątek, na tym forum zaczną się pojawiać podobne oferty, które z kolei będą ofertami załatwianymi z pominięciem forum.

Ograniczenie statusowe to jedyne ograniczenie, którym staramy się chronić naszych Graczy przed nieuczciwymi autorami stakingów. Dlatego w tej materii nie możemy robić wyjątków - bardzo mi przykro.

Pozdrawiam,
      jeneral86
    • OzzyM
      OzzyM
      Brąz
      na forum od: 18.07.2010 Posty: 3 948
      Napisane przez jeneral86

Ograniczenie statusowe to jedyne ograniczenie, którym staramy się chronić naszych Graczy przed nieuczciwymi autorami stakingów. Dlatego w tej materii nie możemy robić wyjątków - bardzo mi przykro.

Pozdrawiam,
      jeneral86
      To słabo, że to Wasz jedyny pomysł na ochronę przed złodziejami, biorąc pod uwagę, że wystarczy wydać 39$ żeby móc ukrasć tysiące :rolleyes:
    • jeneral86
      jeneral86
      Brąz
      na forum od: 27.11.2009 Posty: 4 666
      Witaj OzzyM,

Nie pomysł, a kompromis, wynik feedbacku, który otrzymaliśmy od Was.
      Sam dział feedbacku został stworzony na prośbę Społeczności.

Nic więcej zrobić nie możemy i dobrze o tym wiesz. W dodatku, biorąc udział w stakingu na naszym forum, akceptujesz regulamin, który jasno mówi o tym, że PokerStrategy.com nie bierze odpowiedzialności za oferty i ich rozliczenie.

Robimy co możemy i co leży w naszych kompetencjach, aby ten dział był możliwie bezpieczny. Nasze kompetencje zawierają się w regulaminie, który staramy się twardo egzekwować.

Pozdrawiam,
      jeneral86
    • Panmorz
      Panmorz
      Brąz
      na forum od: 27.09.2011 Posty: 7 880
      Napisane przez OzzyM
      Napisane przez jeneral86

Pozdrawiam,
      jeneral86
      To słabo, że to Wasz jedyny pomysł na ochronę przed złodziejami, biorąc pod uwagę, że wystarczy wydać 39$ żeby móc ukrasć tysiące :rolleyes:
      +1
    • Panmorz
      Panmorz
      Brąz
      W ogóle nie powinno być czegoś takiego, jak kupowanie statusów.
      Jeden orze, jak dziki wół, by wyrobić wymarzony status a inny da w łapę i ma załatwiony status.
      Zero uczciwości.
      Korupcja się szerzy.

Status powinien odzwierciedlać zaangażowanie w grę i czas poświęcony na zdobycie Strategy points.
      A kupiony status odzwierciedla jedynie stan czyjegoś portfela.
      Podłota, brak słów na takie coś.
    • skylookx
      skylookx
      Brąz
      na forum od: 30.11.2010 Posty: 580
      Napisane przez Panmorz
      Jeden orze, jak dziki wół, by wyrobić wymarzony status a inny da w łapę i ma załatwiony status.
      Zero uczciwości.
      Korupcja się szerzy.

Status powinien odzwierciedlać zaangażowanie w grę i czas poświęcony na zdobycie Strategy points.
      co to za roznica czy PS dostanie pieniadze ze statusu bezposrednio od gracza czy od pokerroomu pod który grac jest podpiety?
      pozatym jezeli nie grasz na roomie partnerskim a chciałbyś skorzystać z wiedzy dla danego statusu za pieniadze to co za problem?
      nie widze tu korupcji ani niczego nie uczciwego tylko wymiane $ na produkt
    • giuseppePK
      giuseppePK
      Brąz
      na forum od: 19.06.2009 Posty: 2 259
      ale niektórym się w ogóle te statusy nie opłacają bo co mi da status złoty? Nic 1 film na pół roku od Bielanka??
      za te 40$ mam filmy na husng :truestory:
      Więc status ma ten komu się go opłaca robić
    • Panmorz
      Panmorz
      Brąz
      Napisane przez skylookx
      Napisane przez Panmorz
      Zero uczciwości.
      Korupcja się szerzy.

co to za roznica czy PS dostanie pieniadze ze statusu bezposrednio od gracza czy od pokerroomu pod który grac jest podpiety?
      pozatym jezeli nie grasz na roomie partnerskim a chciałbyś skorzystać z wiedzy dla danego statusu za pieniadze to co za problem?
      nie widze tu korupcji ani niczego nie uczciwego tylko wymiane $ na produkt
      Z punktu widzenia Poker Strategy jasne, że lepiej dostać gotówkę w łapę.
      Owszem, czysta korupcja.
      Nie chodzi o żaden produkt, lecz o status pokerzysty.
      Status powinien świadczyć o zaangażowaniu w grę tylko i wyłącznie, a filmy itp to jedynie dodatek, nagroda za grę.
      Kupiony status to oszustwo i nie powinno się to nazywać statusem.
      Na status trzeba zapracować.
      Kupić sobie można filmy, artykuły itp, ale nie status.
      Statusu nie powinno być możliwości kupna, bo to uderza i ubliża graczom, którzy naprawdę ciężko pracują.
      A tu przyjdzie jakiś typ, nie grający nigdy w pokera i kupi se diamenta i będzie na równi z tymi, którzy za grę mają diamenta.
      Hańba i okropna korupcja.
      Taka jest prawa z punktu widzenia pokerzysty.
      A dla PokerStrategy to jasne, że liczy się tylko kasa, więc z chęcią załatwiają komuś elitarny status pokerzysty za łapówkę, a nie za grę.
      Dobrze, że chociaż na Poker Stars jest uczciwie i tam statusy świadczą o zaangażowaniu w grę, a nie o zasobności czyjegoś portfela.

A na PokerStrategy gość, który nigdy nie grał w pokera może sobie kupić status diamentowy i jechać na zlot i być traktowany jako wysokiej klasy pokerzysta, mimo, że nie dorasta do pięt prawdziwym pokerzystom, którzy zdobyli diamenta uczciwie ciężką pracą a nie daniem w łapę dla portalu.
      W sumie to chyba pierwszy portal, jaki spotkałem, który daje statusy za łapówkę.
      Na większości portali na status się uczciwie pracuje.
    • Miya00
      Miya00
      Brąz
      na forum od: 18.03.2013 Posty: 57
      Bullshit Panmorz, ja zanim podpiąłem konto z Winner to też kupowałem, bo Starsów nie podpiąłem ; d

Mogą kupować ci którzy chcą się dokształcać a np. nie grają na podpiętych bo wolą dajmy na to właśnie chociażby Starsy czy FTP.
    • tras
      tras
      Brąz
      na forum od: 22.11.2007 Posty: 547
      Napisane przez Panmorz

Owszem, czysta korupcja.
      Status powinien świadczyć o zaangażowaniu w grę tylko i wyłącznie, a filmy itp to jedynie dodatek, nagroda za grę.
      Statusu nie powinno być możliwości kupna, bo to uderza i ubliża graczom, którzy naprawdę ciężko pracują.
      A tu przyjdzie jakiś typ, nie grający nigdy w pokera i kupi se diamenta i będzie na równi z tymi, którzy za grę mają diamenta.
      A dla PokerStrategy to jasne, że liczy się tylko kasa, więc z chęcią załatwiają komuś elitarny status pokerzysty za łapówkę, a nie za grę.
      Dobrze, że chociaż na Poker Stars jest uczciwie i tam statusy świadczą o zaangażowaniu w grę, a nie o zasobności czyjegoś portfela.

A na PokerStrategy gość, który nigdy nie grał w pokera może sobie kupić status diamentowy i jechać na zlot i być traktowany jako wysokiej klasy pokerzysta, mimo, że nie dorasta do pięt prawdziwym pokerzystom, którzy zdobyli diamenta uczciwie ciężką pracą a nie daniem w łapę dla portalu.
      W sumie to chyba pierwszy portal, jaki spotkałem, który daje statusy za łapówkę.
      Ale się uśmiałem. To musi być trolling. Filmy nagrodą za grę, elitarny status pokerzysty. I najlepsze...uczciwa ciężka praca.
    • johnybravo80
      johnybravo80
      Złoto
      na forum od: 04.02.2011 Posty: 1 871
      Napisane przez Panmorz
      Chyba chciałeś powiedzieć z punktu widzenia totalnego idioty
    • Panmorz
      Panmorz
      Brąz
      Napisane przez johnybravo80
      Napisane przez Panmorz
      Chyba chciałeś powiedzieć z punktu widzenia totalnego idioty
      No skoro dla Ciebie to jest uczciwe, że ktoś, kto nigdy nie grał w pokera i ma status diamentowy, bo dał w łapę dla portalu jest na równi traktowany z kimś, kto żyje pokerem, grinduje ostro non stop w pokera, czyli ciężką pracą zdobywa diament...
      To nie ma sensu dyskusja z Tobą.
    • Panmorz
      Panmorz
      Brąz
      Napisane przez Miya00
      Bullshit Panmorz, ja zanim podpiąłem konto z Winner to też kupowałem, bo Starsów nie podpiąłem ; d

Mogą kupować ci którzy chcą się dokształcać a np. nie grają na podpiętych bo wolą dajmy na to właśnie chociażby Starsy czy FTP.
      A ja tam nigdy nie zniżę się do poziomu pójścia na łatwiznę i załatwieniu sobie statusu za kasę.
      Jak będę chciał mieć status, to na niego uczciwie zapracuję grindem na roomie podpiętym pod portal.
    • Panmorz
      Panmorz
      Brąz
      Napisane przez tras
      Napisane przez Panmorz

Owszem, czysta korupcja.

Ale się uśmiałem. To musi być trolling. Filmy nagrodą za grę, elitarny status pokerzysty. I najlepsze...uczciwa ciężka praca.
      Nie mam pojęcia, co w tym widzisz śmiesznego.
      Wielu pokerzystów marzy tu o statusie diamentowym i zakładają challenge, by go zdobyć i dzielą się swą radością ze zdobycia diamentu z innymi, dostają gratulacje, bo i owszem jest to elitarny status.
      No ale wieczni malkontenci zawsze muszą wszystko krytykować, sami diamentu nie mają i nie doceniają tych, którzy na niego zapracowali.

Najśmieszniejsze jest to, że grając, pracuje się ciężko i uczciwie na status?
      No to chyba nigdy nie grałeś zawodowo, skoro uważasz, że poker to lekka praca.
      A uczciwie? Jasne, że uczciwie status pokerowy ma świadczyć o klasie pokerzysty a nie o zasobności portfela przypadkowego człowieka.
    • Panmorz
      Panmorz
      Brąz
      Jak już sprzedają te diamenty itp, to chociaż powinien być jakiś znaczek obok avatara, że ten status jest kupiony a nie zasłużony, by przypadkiem jakiegoś randoma nie pomylić z pokerzystą.
      W sumie, skoro można kupić sobie dyplom magistra, który daje wyższy status społeczny, to i można sobie kupić status pokerzysty w największej szkole pokera.
      Zero uczciwości. Pieniądz się tylko liczy.
    • Lakshanya82
      Lakshanya82
      Brąz
      na forum od: 06.02.2011 Posty: 2 601
      Panmorz niestety , ale nie mozna sie tutaj z Toba zgodzic ... wielu grinderow ma niepodpiete glowne konta na ktorych gra i czesto np by wystawic staking musza kupic status. Nie widze w tym nic zlego , najczesciej sa to osoby z feedbackiem. Przykladowo jak wygrindujesz sobie diament na nl10 (tylko przyklad) a jakis koles co gra nl100 ma basic bo konto niepodpiete to jakie masz podstawy twierdzic , ze taka osoba nie daje z siebie wszystkiego i ciezko nie pracuje ... Troszke bezsensu to co piszesz , oczywiscie no offence ;)
    • Panmorz
      Panmorz
      Brąz
      Napisane przez Lakshanya82
      Panmorz niestety , ale nie mozna sie tutaj z Toba zgodzic ... wielu grinderow ma niepodpiete glowne konta na ktorych gra i czesto np by wystawic staking musza kupic status. Nie widze w tym nic zlego , najczesciej sa to osoby z feedbackiem. Przykladowo jak wygrindujesz sobie diament na nl10 a jakis koles co gra nl100 ma basic bo konto niepodpiete to jakie masz podstawy twierdzic , ze taka osoba nie daje z siebie wszystkiego i ciezko nie pracuje ... Troszke bezsensu to co piszesz , oczywiscie no offence ;)
      Ja mówię o tych, co w ogóle nie grają i nie wiedzą, co to poker, a mogą sobie kupić najwyższy status i jechać na zlot dla diamentów i cieszyć się przywilejami najlepszych pokerzystów. To jest szalenie nieuczciwe.
      Ci, co grają dużo i mają niepodpięte konta to inna bajka.
      Ale Ty przynajmniej potrafisz się rzeczowo odnieść do tematu i nie robisz trollingu.
    • Lakshanya82
      Lakshanya82
      Brąz
      na forum od: 06.02.2011 Posty: 2 601
      To o czym piszesz to zupelnie inna sprawa ;) Pytanie tylko po co az tak sie unosic ... polityki firmy nie zmienisz a tylko sie niepotrzebnie denerwujecie ... GN8
    • wukaesiak
      wukaesiak
      Brąz
      na forum od: 21.06.2009 Posty: 13 948
      Napisane przez Panmorz
      Napisane przez Lakshanya82
      Panmorz niestety , ale nie mozna sie tutaj z Toba zgodzic ... wielu grinderow ma niepodpiete glowne konta na ktorych gra i czesto np by wystawic staking musza kupic status. Nie widze w tym nic zlego , najczesciej sa to osoby z feedbackiem. Przykladowo jak wygrindujesz sobie diament na nl10 a jakis koles co gra nl100 ma basic bo konto niepodpiete to jakie masz podstawy twierdzic , ze taka osoba nie daje z siebie wszystkiego i ciezko nie pracuje ... Troszke bezsensu to co piszesz , oczywiscie no offence ;)
      Ja mówię o tych, co w ogóle nie grają i nie wiedzą, co to poker, a mogą sobie kupić najwyższy status i jechać na zlot dla diamentów i cieszyć się przywilejami najlepszych pokerzystów. To jest szalenie nieuczciwe.
      Ci, co grają dużo i mają niepodpięte konta to inna bajka.
      Ale Ty przynajmniej potrafisz się rzeczowo odnieść do tematu i nie robisz trollingu.
      nikt nie wyda tyle pieniedzy zeby isc na diamentowa kolacje :facepalm:
    • 1
    • 2