[PT4] nagły problem z hudem

• InsaneBrutal
      InsaneBrutal
      Brąz
      na forum od: 01.07.2010 Posty: 198
      Witam,

Gram od kilku dni na Betfred i HUD (PockerTracker4) wyświetlał się prawidłowo.

Dzisiaj od jakiegoś czasu hud przestał się wyświetlać na stołach. Na początku importowało ręce, tak, że widziałem je w programie w zakładce view today's hands, jednak teraz niby importuje (w zakładce import status widać, że są importowane) ale już się nie wyświetlają w zakładce view today's hands.

Ponadto mam wrażenie, że "zjada" mi część rąk. Według Betfred rozegrałem na ich roomie ok. 6k hands a tracker pokazuje nieco ponad 4k.

Dodatkowo stoły często się zawieszają, lub niemożliwe jest autouzupełnianie stacka lub w ogóle uzupełnianie ręczne i trzeba sitoutować. Czy ktoś wie jak mogę sobie z tym poradzić? Zaktualizowałem PT4 do najnowszej wersji ale nic to nie dało. Dodam, że niedawno zainstalowałem moda do ipoker (wygląd) z portalu grinders, jednak wszystko do tej pory działało prawidłowo.
  • 2 odpowiedzi
    • Pomarancza
      Pomarancza
      Brąz
      na forum od: 31.08.2011 Posty: 1 755
      Witam!

Przeniosłem temat do działu "narzędzia pokerowe", zagląda tutaj sporo osób, więc może ktoś będzie w stanie temu zaradzić.

Pozdrawiam, Pomarancza.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj InsaneBrutal,

Jaki masz komputer procesor/ram/dysk/system. Kiedy ostatnio czyściłeś go ze "śmieci".

Zawieszanie się aplikacji może być związane ze słabym komputerem/mało wydajnym systemem. Warto też przeinstalować poker room.

Czy przeprowadziłeś także aktualizację bazy danych? Database -> Database Managment -> Rebuild Cashe -> Full (okno z informacją o konieczności aktualizacji bazy danych powinno pojawić się po aktualizacji PokerTrackera do wersji 4.11.6). Jeśli pojawił się tam jakikolwiek błąd to HUD nie będzie działać (a na podstawie Twojego opisu, uważam, że jakiś błąd się pojawił). Ponieważ nie pojawił sie HUD, rozdania także nie były poprawnie zaimportowane i dlatego pojawiła się różnica między ilością rozdań w poker roomie, a PokerTrackerze.

Pozdrawiam.