[HM2] Problem z HH

• alien82
      alien82
      Brąz
      na forum od: 18.04.2009 Posty: 182
      Witam

Otóż program archiwizuje mi grę w kilku plikach zamiast w jednym. Grywam SnG. Ostatnio coś tam pozmieniałem w ustawieniach i nie wiem co by mogło mieć na to wpływ. Kiedyś zapisywało wszystko w 1 pliku. Teraz dla jednego turnieju snG potrafi stworzyć 2-3... .
  • 5 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Witaj,

nie wydaje mi się, że można zmienić tą opcją. Czy w czymś Ci to przeszkadza? Ma jakiś wpływ na działanie HM'a? W tym wypadku najlepiej zapytać o to support HM'a - support@holdemmanager.com. Gdybyś miał problem z napisaniem wiadomości w języku angielskim, to chętnie pomogę :fdrink

Pozdrawiam
    • alien82
      alien82
      Brąz
      Nie nie :) . Jest tam taka mała rubryka gdie ustawia się delay. Okazało się, że zmieniłem czas po jakim wrzuca HH do archiwum z 15 minut (default) na 5 min. . A jak wiadomo 5 minut na PS trwa przerwa cogodzinna stąd jeśli trwała ona o sekundę dłużej to dzieliło mi HH :)
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      No to wszystko wiadomo:) Btw na przyszłość nie zaleca się zmieniania tej opcji, gdyż może wpłynąć na działanie HM'a.

Pozdrawiam
    • alien82
      alien82
      Brąz
      No właśnie nie wiem czy nie namotałem coś :/

Wczoraj i dziś mam jakieś błędy przy zliczaniu statystyk. Ogólnie pokazuje zły ROI. Zupełnie jakby nie widział wszystkich turniejów... .

Dla przykładu dziś byłem 6xITM --> wykres pokazał tylko 2
      Wczoraj 12 ITM --> nie pokazuje na pewno jednego shipa plus 4 z dlaszych pozycji :/

Co robić, jak zyć ? :P . Reinstall????
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj alien82,

Jeśli doszło do jakiś błędów w historii rozdań to po możesz poprosić PokerStars o ponowne jej wysłanie i zaimportuj te turnieje ponownie do Hold'em Managera:

-> support@pokerstars.pl

Pozdrawiam.