Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Wombat Rozvadov

• Wombat
      Wombat
      Trener
      Trener
      na forum od: 12.02.2011 Posty: 3 817
      Siema

Eureka Rozvadov, sold !

Na razie moge wam powiedzieć tyle, że moja podróż z krakowa trwa już dobrze ponad 10h, a jeszcze nie dojechałem do Pragi. No, ale humor generalnie jest i chyba najlepsza ekipa ludzi jaką mogłem sobie wyobrazić na miejscu.

Zaczynamy jutro Warm upem o 19:00

Wish me gl !
  • 54 odpowiedzi
    • sfera69
      sfera69
      Brąz
      na forum od: 07.07.2011 Posty: 281
      :sdrink
    • jab0c0
      jab0c0
      Srebro
      na forum od: 29.06.2008 Posty: 686
      GL :fdrink
    • Wombat
      Wombat
      Trener
      Trener
      Ok. Stolik najlepszy ever, same ryby ktore graja na mega snapie ciagle. Napisze po relacjw, moze w przerwach cos mastukam
    • Wombat
      Wombat
      Trener
      Trener
      Jakies 30k na przerwe. Musze przyznac, ze odzwyczailem sie od dziadow ^^. Jest fajnie, tylko kom powoli pads, pewnie napisze po co i jak
    • Wombat
      Wombat
      Trener
      Trener
      100600 na koniec 1b. entry z 1a bedzie do zwrotu ofc.

no gra jest ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeealna, po prostu, jechalismy w 3 samochodem z dymitrem i jego ziomeczkiem i wszyscy wrocilismy 100-120k z tej wyprawy, bez reentry, jest moc.

Jutro kosimy dalej, gl for me ! Inni polacy tez spoko.

No i przekazik od Dymitra:

:challenge :fuckyeah
    • DrVignemale
      DrVignemale
      Brąz
      na forum od: 18.03.2011 Posty: 94
      Jedziesz z nimi!

• snupek
      snupek
      Srebro
      na forum od: 11.09.2010 Posty: 182
      gl :fdrink
    • Wombat
      Wombat
      Trener
      Trener
      Napisane przez DrVignemale
      Jedziesz z nimi!

i like it ;)

Tylko dla zobrazowania o co chodzi z tym calym rankinkiem i jak ja i Gal do niego podchodzimy.

Gal grał przedwczoraj - 2 entry, oba wtorbił, wczoraj grał 2 entry i też oba wtopił, jest single entry per day i poszedł się sptyać czy nie ma jakiejś opcji na dodatkowe reentry i tak, można - przed dniem 2, z 10bb - wzial temat.

dzisiaj zaczynamy od blindow 1/2k. Leca szybko - 30minutowki, na szczescie tak jak pisalem wczesniej, field grał na snapie, więc pomimo przecietnego runa udało mi się zbudować stacka i tak, a co któraś osoba która odpadała od stolika podchodziła do mnie i klepała mnie, albo coś, generalnie byli impressed gierką, pierwszy raz mam cos takiego i musze sie mocno zastanowic czy w ogóle taki image mi jest potrzebny. Tak jak o tym mysle na chłodno teraz to w sumie wśród słabych graczy jest to ok, ale i tak jak bede grał z schemionami fingerami (których tu nie spotkam) to co chwila będzie mi wywracała się kupka z żetonami, nie będę ogarniał, jak wejda nowe blindy to otworze starym minraisem i tak dalej ;>. - no cóż, w końcu nie mam dużego doświadczenia w graniu live ^^.

Wczoraj przez cały dzień przewinęło się przez mój stolik z 25 osób, jeden był dobry, a miałem 2 autentycznych psychopatów, jeden w ostatniej rece nawet zagrał AI za 20bb bez patrzenia w karty, ten sam gość jest pierwszym, którego faktycznie widziałem raisującego o garść, brał te czerwone tysiaczki i po prostu leciały do przodu - na prawdę niesamowity widok xD . Drugi typ był zwałowy, po godzinie grania z nim jak coś komentował po ręce to wybuchałem śmiechem, generalnie miał fazę na naukę, a jak pewnie się spodziewacie, nie podobał mu się dokładnie każdy shodown, zawsze miał sape, że powinienem to przecież zagrać lepiej ! xD

o 14 startujemy z day 2, nie wiem ile do kasy, nie wiem ile za shipa, nie wiem ile za mincash, chce po prostu grać najlepszą gierkę, bo tutaj przy na prawdę minimalnym runie jestem na FT z tymi przeciwnikami.

Pzdr
    • Wombat
      Wombat
      Trener
      Trener
      Okolo 130k na przerwe, juz zaczynaja sie rozsadniejsi gracze przy stolach
    • Wombat
      Wombat
      Trener
      Trener
      Itm. 18ke za ship 60 left. Jednak jedyny dobry gracz na stole to subsport, po prawej wiec na luzie, reszta albo ryby albo gooooowno regi.

Nie zdazylem napisac i juz double up ^^
    • sfera69
      sfera69
      Brąz
      na forum od: 07.07.2011 Posty: 281
      2 miliardy :heart:
    • Neogracz
      Neogracz
      Brąz
      na forum od: 20.08.2009 Posty: 147
      Jak się zgodzisz to wezmę ten procencik, który nie udało się sprzedać (powiedział szczęśliwy, który rzutem na taśmę załapał się na staking :coolface: ).
    • Wombat
      Wombat
      Trener
      Trener
      Tak jak napisalem 1% jest dla Ciebie.

400k prawie na przerwe 50 left
    • Wombat
      Wombat
      Trener
      Trener
      24 left. Jakies 400k co ciagle jest ponad av
    • rjablo
      rjablo
      Brąz
      na forum od: 24.01.2010 Posty: 353
      te 400k przy 24left to ile BB?
      z ciekawości pytam jak to wygląda takie live, i co ile poziomy i jaki następny?
    • gofermarcin
      gofermarcin
      Brąz
      na forum od: 11.01.2009 Posty: 510
      gl! kołcz!
    • Wombat
      Wombat
      Trener
      Trener
      Semi ft sie zaczyna za chwile, nieco ponad av. Gramy do 8 graczy dzis.

Juz 14. Przekroczylem 1kk
    • RADASZGRNMD
      RADASZGRNMD
      Brąz
      na forum od: 11.04.2009 Posty: 13
      GL TRENEJRO
    • rjablo
      rjablo
      Brąz
      na forum od: 24.01.2010 Posty: 353
      gl