Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Czy to moje umiejętności ?!

• Nalewajka
      Nalewajka
      Brąz
      na forum od: 06.05.2013 Posty: 549
      Nie wiem od czego zacząc chce opowiedzieć krotką historie . Otóż około trzy miesiące temu pisałem tutaj post z którego wynikało że grając MTT za 1/2$ wpisowego w ferie wygralem blisko 4000 tys złotych wtedy chciałem zrobić przerwe bo w to nie wierzyłem ze w 3 turniejach moge sie tak wzbogacic , chwle odpoczynku przygotowanie do grania kilku turkow i Sitow za 5$ i potem z 10 dni gry na stawkach ktore grałem dorzucając te 5$ i profitu nie bylo ale strat tez nie byłem jak to sie mowi na swoim .

Kolejny etap przygotowania do matury odpoczynek z racji ze troche oszczedziłem i nie grałem 2 miesiące I TUTAJ:

Po 2 miesiącach bez grindowania po przypomnieniu sobie na spokojnie co jak grać 1 dzien grindu i w jednym turnieju szip na 1500 zł(1 miejsce) dziś drugi dzien grindu i szip w turniejach 300(1 miejsce) ,200(2 miejcse),1200( 4 miejsce ) zł i tutaj pada pytanie czy w końcu się przekonuje że potrafie jednak coś grać i ugrać wygrywając tyle czy mam jakąs mieszanke szczescia z odrobiną skila ?:D

Ps. Przepraszam za taką nieskłądniową wypowiedz ale nie wiem co myślec tym samym co pisac jestem po prostu zaskoczony bo nie przypuszczalem ze na prawde bede tyle kiedys wygrywal ( po 6 miesiącach gry MTT kilka razy w miesiącu ) :happy:
      Oraz moja mama ciągle mnie pyta czy jak ktoś się dowie to mnie mogą obciążyć jakoś karnie ?:D Ja mowie że poker room jest za granicą wiec i turnieje tam są wiec nic mi nie mogą zrobić ale jak to własciwie prawnie wygląda ? Grając przez internet łamie prawo zakazu gry w pokera czy nie ? ?(
  • 24 odpowiedzi
    • ZolnierzSkez
      ZolnierzSkez
      Brąz
      na forum od: 17.03.2012 Posty: 529
      Przyzarlo pare turniejow, trzeba zachowac spokoj i grac swoje dalej, bez podjaru.

Co do lamania prawa to aktualnie wszyscy jestesmy przestepcami grajac na terytorium Polski w pokera online, aczkolwiek nikt za to jeszcze wyroku nie dostal.

Nie wyplacaj tylko pieniedzy na konto bankowe i bedzie ok.
    • crueleq
      crueleq
      Brąz
      na forum od: 18.07.2009 Posty: 3 143
      Zostałeś wybrany przez głębokie gardło i przez to jesteś wygrywającym graczem turniejowym.
    • Nalewajka
      Nalewajka
      Brąz
      Wlasnie nie jaram sie jakos super nie skacze nie ciesze mowie ok spoko miło bedzie wybrac jutro kolejne 1k zł ale troszke nie dowierzam po prostu :D Czyli bede dalej spokojnie grindował i miejmy nadzieje kroił kolejne Mońce , a hajs przelewam na Skrilla i wypłacam z bankomatu wiec to jest bezpieczny wybór prawda ?;>

To skoro łamiemy je to czemu nikogo nie zamkneli ? I wgl jak to jest że PokerStrategy promuje gre i nauke umiejetnosci gry w polsce i nie ma z tego konsekwencji hm...
    • ZolnierzSkez
      ZolnierzSkez
      Brąz
      na forum od: 17.03.2012 Posty: 529
      Pokerstrategy promuje pokera z Gibraltaru.

Nikogo nie wsadzili, bo jak maja to scigac?

Skrill + bankomat jest ok.
    • crueleq
      crueleq
      Brąz
      na forum od: 18.07.2009 Posty: 3 143
      Nie wypłacaj tylko shotuj melona, tam rzyga mocniej niż tysiąc złotych.
    • Nalewajka
      Nalewajka
      Brąz
      Hm... No tak , ale PokerStrategy z szyldem darmowa profesjonalna Polska szkoła pokerowa ? czy jest jednak bez Polska ?:P

A jak scigac cieżko masz racje , ale na pewno był nie jeden człowiek ktorego ktoś wysypał na psach ze gra czy cuś a mimo to zero wyroków to mnie ciekawi :D bo nie wierze że nikt nigdy nikogo nie wsypal bo znam polską mentalnośc jak sąsiad ma za dobrze to trzeba mu zwyczajnie dojebać ... Ja tego nie stosuje oczywiście :D
    • kNoq001
      kNoq001
      Brąz
      na forum od: 15.12.2008 Posty: 37 281
      pokerstrategy to szkola pokera, nikt nie zabrania uczyc sie grac, zabrania sie samej gry

co do wyplat, jesli kase masz na skrillu/netku i uzywasz karty to ciezko jest Ci cos udowodnic nawet jesli ktos by na Ciebie doniosl
      nie wiem jak to wyglada w praktyce ale mozesz byc pewny, ze o podobnej akcji na pewno ktos by napisal na tym lub innym polskim forum pokerowym

To skoro łamiemy je to czemu nikogo nie zamkneli
      bo Polska to taki piekny kraj ktory uwielbia ustanawiac martwe prawa, byle tylko w mediach mieli o czym gadac przez krotki okres (najczesciej po jakiejs aferze)
    • URJoke0
      URJoke0
      Brąz
      na forum od: 21.07.2011 Posty: 1 315
      To tzw. fart początkującego. Soft zawsze daje takowym wygrywać, a później już tylko torba. :why:
    • viy67
      viy67
      Brąz
      na forum od: 18.03.2014 Posty: 297
      Napisane przez crueleq
      Nie wypłacaj tylko shotuj melona, tam rzyga mocniej niż tysiąc złotych.

:milord: :pcuser:
    • m4r3cki
      m4r3cki
      Brąz
      na forum od: 19.05.2014 Posty: 110
      Pogratulować bięgnę :fdrink , niech poniżej 3 nie schodzi!
    • Fil1987
      Fil1987
      Brąz
      na forum od: 24.12.2008 Posty: 1 633
      Pozwolę sobie zacytować info, które się pojawiło w wiadomościach przedwczoraj bodajże.

Nie łamiemy prawa grając w pokera, bo jesteś klientem firmy, która ma prawo działać na rynku, gdzie istnieje.
      Polskie prawo nie jest nad prawem UE
      .
      Łamiesz prawo w momencie, kiedy organizujesz grę w PL albo grasz na terenie Polski w evencie, który nie ma pozwolenia na odbycie się (czyli poza wskazanymi kasynami z niemożliwym rake :) ).

Co do skrilla - chyba w regulaminie mają zapisane, że pieniądze nie mogą pochodzić z "hazardu", natomiast nie słyszałem/nie czytałem nigdy nigdzie, żeby były jakieś problemy w obracaniu kasą z pokera. Problemem natomiast było to, że na prośbę władz Państwa członkowskiego udostępniają wszystko jak leci. Tak przynajmniej kiedyś było w regulaminie napisane, może coś się zmieniło (ale o takich przypadkach też ani widu ani słychu :) )

Do samego autora:

Nie gram mtt, bo rzadko kiedy mogę być pewny, że mogę sobie pozwolić na parę godzin gry ciągiem, ale spokojnie - radość to dobre zjawisko, ale często może się przyczynić do tego, że uwierzysz w swojego skilla aż nadto i przestaniesz się rozwijać > zaczniesz się cofać. Ze statystycznego punktu widzenia jesteś na razie na mega upie i właściwie tak mało turniejów rozegrałeś, że ciężko się odnieść do wyników. Mimo to gratuluję i życzę, żeby to Cię zachęciło jeszcze bardziej do nauki, a w drugiej kolejności do gry.

Pozdrawiam
    • Nalewajka
      Nalewajka
      Brąz
      Rozumiem , akurat 5 miesięczne wakacje się zaczynają wiec czasu na nauke mnóstwo bedzie wiec bede przyswajał wiedzę a przy okazji postaram się grać jak najlepiej ;)
    • doxdoxdox0
      doxdoxdox0
      Brąz
      na forum od: 18.07.2011 Posty: 585
      pokerstrategy nie łamie prawa, bo nauka pokera nie jest zabroniona, proste.

co do samej gry online sprawa jest bardzo skomplikowana. kwestia na pograniczu wewnętrznego prawa karnego (przepis niby jest jasny, kto uczestniczy w grze losowej (...) podlega karze grzywny...) i internetowego oraz wszelkich regulacji unijnych. żeby mieć pewność to ktoś by musiał pójść przed sąd, a ten ci dokona wykładni - wtedy się dowiemy :D
    • kubas83
      kubas83
      Brąz
      na forum od: 12.12.2008 Posty: 421
      ale masz najabrdziej konserwatywny BM jaki widzialem
      wygrywasz 4000 tys zł, czyli 4 mln zł i grasz turki za 5 usd :)
    • Nalewajka
      Nalewajka
      Brąz
      Napisane przez kubas83

Nie rozumiem ? jak 4 mln zł ? yyy?? A co do moich gier to kolejny dzien i znowu do przodu 200$ :P i moje Roi wzrosło do 65% wiec zapewne spadnie X( bo np. Uczniak ma 35% roi z tego co słyszałem
    • 7WaysToWin
      7WaysToWin
      Brąz
      na forum od: 18.12.2013 Posty: 808
      Napisane przez Nalewajka
      Napisane przez kubas83

Nie rozumiem ? jak 4 mln zł ? yyy?? A co do moich gier to kolejny dzien i znowu do przodu 200$ :P i moje Roi wzrosło do 65% wiec zapewne spadnie X( bo np. Uczniak ma 35% roi z tego co słyszałem
      kubasowi chodziło zapewne o zapis kwoty
      2 tys. = 2*1000= 2000
      4000 tys. = 4000 * 1000 = 4000000 = 4 mln ;)
    • tras
      tras
      Brąz
      na forum od: 22.11.2007 Posty: 547
      Będzie oferta stakingu za parę dni?
    • Nalewajka
      Nalewajka
      Brąz
      wczorajszy dzien był na -140$ ale dzisiaj znowu wraca dobry Run za 1 miejsce otrzymałem 846$ wiec coraz bardziej sie przekonuje ze jednak cos potrafie :fuckyeah

Ps. czy wrzucanie screena na Fb z nowym rekordem jest bledem czy niech ludziska wiedza ? :D
    • asiarat
      asiarat
      Brąz
      na forum od: 14.09.2011 Posty: 6 788
      ponoć Kapica poszukuje takich skrinow i robi wjazdy na chate takze uprzedz rodziców ze panowie w czarnych ubraniach moga wjechac niespodziewanie :D
    • 1
    • 2