[inne] Pokerhands config

• Stellified
      Stellified
      Brąz
      na forum od: 22.02.2013 Posty: 3 333
      Czy używa ktoś jeszcze ww. programu i mógłby pomóc w konfiguracji, albo chociaż odpowiedzieć na pytanie, dlaczego nie importuje rąk ze starsów? Czy może mieć to związek z postgresql, powinienem mieć jakąś starszą wersję?
  • 3 odpowiedzi
    • Stellified
      Stellified
      Brąz
      .
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Witaj Stellified,

Muszę przyznać, że już od dłuższego czasu odpowiadam na różne pytania w dziale technicznym, ale o programie "Pokerhands" nawet nie słyszałem. Nie znalazłem, też "oficjalnej" strony tego programu. Daty komentarzy na forach pokerowych są trochę stare. Obawiam się, że ten program został już dawno porzucony przez jego twórców, tak samo było np. z naszym programem Elephant. Poker roomy w tym czasie się zmieniały i z tego powodu program ten może już w ogóle nie działać.

Pozdrawiam.
    • Stellified
      Stellified
      Brąz
      Ależ oczywiście, że został porzucony, i to już sto lat temu, ale wciąż pozostaje chyba jedynym stabilnym trakerem do 5cd i chyba kilku innych niszówek. Program działa i jestem o tym przekonany, u mnie też jest fajnie, do momentu, w którym chcę zaimportować ręce. W zasadzie tylko na tym mi zależy, bo huda mam w dupie. W teorii ów import działa, ale w logu wyświetla mi się '0 hands imported from the folder...'. Może ktoś, kto używał/używa ma jakiś pomysł, a jak nie, to ewentualnie mógłby mi pomóc skonfigurować od początku. Wyślę na kebsa.