[HU SNG] Chillout

• 02bub02
      02bub02
      Brąz
      na forum od: 15.11.2009 Posty: 1 186
      Krótko i zwięźle: Mam zamiar osiągnąć 6% EV po 1000 gier turbo na $30. Przerzucam się z hyperków, przynajmniej na jakiś czas.

Głównie dlatego, że nie mam tyle czasu na grę co wcześniej (zacząłem regularnie pracować) chciałbym ograniczyć swingi, bo jest to strasznie męczące gdy się nie wyrabia volume dzień w dzień.

Liczby dosyć wymyślone z palca, dawno szczerze mówiąc tej odmiany nie grałem, a właściwie z nią zaczynałem pokerka. :truestory:

Nie narzucam sobie jakiegoś określonego czasu, w którym te turki zagram. Pewnie nie będę też multitablować za dużo, więc może to zająć kilka miesięcy. :D Dodatkowo zablokowałem inne gierki i ograniczyłem bi, żeby gdzieś głupio nie przegamblować i skupić się tylko na HU.

Postaram się co jakiś czas wrzucać jakieś wykresy, może ręce i przemyślenia.

To jedziemy!
      BR: 926.17
  • 12 odpowiedzi
    • aenimka
      aenimka
      Brąz
      na forum od: 29.10.2011 Posty: 1 221
      gl :truestory:
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      na forum od: 14.11.2011 Posty: 3 051
      Aż tak Cię hyperki wkurzyły ;>?

GL :sdrink
    • kerieone
      kerieone
      Diament
      na forum od: 15.08.2008 Posty: 529
      pierdol turbosy! Mężczyźni grają hypery!
    • Durex86
      Durex86
      Brąz
      na forum od: 23.12.2010 Posty: 4 375
      sick newsy
      wracaj na kanał, powodzenia...
    • Shad0w69
      Shad0w69
      Brąz
      na forum od: 14.11.2008 Posty: 701
      :(
    • 02bub02
      02bub02
      Brąz
      Napisane przez aenimka
      gl :truestory:
      :fdrink

Napisane przez evLeisure
      Aż tak Cię hyperki wkurzyły ;>?

GL :sdrink
      Trochę tylko. :P Już jestem blisko 500 średnich bi pod ev. Ale nie o płaczu ma być ten wątek. Teraz przez różne runy i cashouty roll mi się mocno skrócił, więc nie mogę sobie za bardzo na swingi pozwolić.

Druga sprawa to gdzieś tam w celu ostatecznym najbardziej mnie kręciły mtt i live (obojętnie w sumie jaka odmiana). Mtt z chęcią bym pograł, zwłaszcza że ostatnio kilka deepów się udało zrobić w czasie scoopa. Bubble dnia 2. na 55+R action hour był najbardziej bolesny, bo grałem turniej życia i odpadłem set over set na flopie. Problem taki, że na mtt trzeba mieć dużo czasu i bardziej się dostosować do turków niż one do Ciebie. Na to nie mogę sobie pozwolić. Warto zatem też trochę głębszej struktury spróbować i wydaje mi się, że hu turbosy spełniają po trochu moje wymagania.

A Tobie jak leci ev? :f_cool: Dawno nie gadaliśmy.

Napisane przez kerieone
      pierdol turbosy! Mężczyźni grają hypery!

Napisane przez Durex86
      sick newsy
      wracaj na kanał, powodzenia...
      Muszę odpocząć od hyperów. Większość z Was ma do mnie kontakt w razie czego. ;)

Początek dobry. :f_biggrin:

EV ROI: 28,82%

Generalnie poziom nie powala. Natomiast jest dość sporo regularnych graczy. Niektórzy lepsi, inni gorsi. Generalnie Ci z dość wysokimi ROI grają bardzo face up.
    • evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      Nigdy w sumie nie rozumiałem tego funu na HU HT. Najlepszy traffic! Największe hourly do wyciągnięcia! Możesz tego zagrać po XXX dziennie! Ale te gierki się tak zaregowały, cartele itd., że dokładając do tego swingi to wcale nie jest tak kolorowo.

Poziom na regular i turbo przez migracje regów na HT spadł tak, że dwu cyfrowe ROI to pewnie lekko można trzaskać na mid stawkach, miesiąc na minus to raz na 3 lata, a o słabym trafficu to wszędzie pieprzą.

Deepowa struktura to jak mówisz więcej pokera, a więc więcej przyjemniejszej i ciekawszej gry.

Crashuj te gierki. Skill wyrobiony na HT sprawi pewnie, że zaraz platynowa gwiazdeczka na Sharku wskoczy i się okaże to jedną z lepszych decyzji "czemu tak późno na to wpadłem :why: " ;)

No na Skypie mało siedzę ostatnio. Też nasze kochane HT trochę po dupie mi dały i trzeba było się skupić na grze i poprawie skilla. Jedziesz może do Pardu?
    • 02bub02
      02bub02
      Brąz
      Tak to jest z tymi hyperami. Raz na wozie, raz pod wozem. :P

No zobaczymy z tymi gierkami. Nie nastawiam się na nic.

Czaiłem się na Pardu w tamtym roku, ale coś mi nie wyszło. W tym roku też ciężko wyczuć. Zobaczymy jak będzie harmonogram, bo też ciężko trzaskać dni wolne w pierwszych miesiącach pracy. Jak się ładnie wszystko ułoży i będzie troszkę pieniążka na boku to z chęcią pojadę. Na pewno się odezwę jak będę jechać. :fdrink
    • aenimka
      aenimka
      Brąz
      na forum od: 29.10.2011 Posty: 1 221
      Tak to jest z tymi hyperami. Raz na wozie, raz pod wozem. :pcuser:
    • 02bub02
      02bub02
      Brąz
      Mały update. Dzisiaj jakaś masakryczna sesja. :why:

Tam gdzie grałem calle na spolaryzowane zasięgi trafiałem na lepsze ręce. Tam gdzie grałem 3 beczki zdarzały się calle u przeciwników. Następną sesję poświęcę pewnie na troszkę analizy tych spotów. Zobaczymy co z tego wyniknie. :fdrink

• evLeisure
      evLeisure
      Brąz
      :(
    • 02bub02
      02bub02
      Brąz

Po ostatnim zjeździe zacząłem trochę mixować $15. Trafiłem też na dobrego znajomego, którego hypery po prostu nudzą (a ma skubany bardzo dobry matematyczny umysł) i po rozmowie postanowiłem grać bardziej 4-many. Na pewno jest w nich większa wariancja, ale wydaje mi się, że też poziom niższy i częściej się odpalają. Nie do końca jestem pewien za to jak to wpływa na przeliczanie ROI Adjusted i czy ma to sens dla tego typu gier, ale załóżmy, że jest ok. :D

Z początkiem czerwca spadłem do silver stara na starsach. :fdrink Chyba pierwszy raz od jakichś 2-3 lat. Grind zszedł gdzieś tam na dalszy plan w życiu. Dostałem bardzo ciekawą, póki co, dla mnie pracę. Ćwiczę skilla na trambambuli po godzince dziennie. :D

Niedługo jakieś ostatnie egzaminy na uczelni i muszę się ogarnąć porządnie z pr. mgr, bo biednie z tym stoję strasznie. Czas na oddanie mam do 30. sierpnia, więc będę musiał zdecydowanie więcej czasu w najbliższych tygodniach na to poświęcić.

Wracając jeszcze do poksa, zdarzają mi się bardzo przedszkolne błędy jeszcze niestety, chociaż jak gram w skupieniu jest ich coraz mniej.

Tutaj przeciwnik w swoim range'u nie ma IMO żadnej gorszej ręki, zwłaszcza jak gra ponad 2x pot na river. Nawet jeśli ma tam jakieś Khxh to wciąż raczej nie jest wystarczająco, żeby sprawdzić.

PokerStars - $28.78+$1.22|20/40 NL (2 max) - Holdem - 2 players
      Hand converted by PokerTracker 4

Hero (BB): 2,115
      SB: 885

SB posts SB 20, Hero posts BB 40

Pre Flop: (pot: 60) Hero has A:club: 4:heart:

SB raises to 80, Hero calls 40

Flop: (160, 2 players) 2:diamond: 3:club: 9:heart:
      Hero checks, SB checks

Turn: (160, 2 players) A:heart:
      Hero checks, SB bets 80, Hero calls 80

River: (320, 2 players) A:diamond:
      Hero checks, SB bets 725 and is all-in, Hero calls 725

Tutaj nie do końca jestem pewien właściwie każdego streeta. Jak ktoś ma ochotę coś ciekawego powiedzieć na temat tej łapy to zapraszam. Swoją rozkminę wrzucę przy następnym wpisie.

PokerStars - $14.39+$0.61|10/20 NL (2 max) - Holdem - 2 players

SB: 1,500
      Hero (BB): 1,500

SB posts SB 10, Hero posts BB 20

Pre Flop: (pot: 30) Hero has 9:spade: 7:heart:

SB raises to 60, Hero calls 40

Flop: (120, 2 players) 4:club: 4:diamond: 8:spade:
      Hero checks, SB bets 40, Hero raises to 135, SB calls 95

Turn: (390, 2 players) 6:club:
      Hero bets 245, SB calls 245

River: (880, 2 players) 9:club:
      Hero checks, SB bets 300, Hero calls 300

Po shipnięciu na turnie dostałem krótkie "lol" od przeciwnika. :f_cry:

PokerStars - $28.78+$1.22|10/20 NL (2 max) - Holdem - 2 players

SB: 1,500
      Hero (BB): 1,500

SB posts SB 10, Hero posts BB 20

Pre Flop: (pot: 30) Hero has A:spade: A:club:

SB raises to 40, Hero raises to 120, SB calls 80

Flop: (240, 2 players) 2:spade: Q:heart: 2:heart:
      Hero bets 105, SB calls 105

Turn: (450, 2 players) 4:club:
      Hero bets 280, SB raises to 560, Hero raises to 1,275 and is all-in, SB calls 715 and is all-in

River: (3,000, 2 players) J:heart:

Hero shows A:spade: A:club: (Two Pair, Aces and Twos)

SB shows 2:diamond: 2:club: (Four of a Kind, Twos)

SB wins 3,000

Nuta na koniec. Panowie już za tydzień z hakiem na Narodowym.

Pozdro i powodzenia na stołach!