[PT4] Ustawienia na nowym kompie

• dawid327
      dawid327
      Srebro
      na forum od: 14.05.2010 Posty: 1 567
      Siemano zainstalowałem sobie triala poker trackera 4 na kompie , nie posiadam żadnej bazy danych i tu mam problem ponieważ program prosi o podanie katalogu gdzie zapisywane są rozdania czy coś takiego chodzi mi o zakładkę play poker > następnie klikam na poker stars ppm > configure i tam jest okienko Directories Configuration
      i jest puste a ręcznie nie potrafię dodać żadnego katalogu bo go nie ma :D
      Jak rozwiązać ten problem ?
  • 3 odpowiedzi
    • 4greg4
      4greg4
      Brąz
      na forum od: 07.07.2010 Posty: 992
      Chodzi o katalog w którym P* przechowuje historię rozdań. Teoretycznie PT4 powinien go wykryć automatem jeżeli w okienku Directories Configuration klikniesz na Auto Detect. Jeżeli nie wykrywa to prawdopodobnie nie masz ustawionego tego katalogu z poziomu P*.

Z poziomu P* : Options -> Instant Hand History Options -> zaznaczyć Save My Hand History
      Poniżej jest podany katalog w którym będą zapisywane ręce, i to jest właśnie ten katalog który musi być ustawiony w PT4. Dodatkowo język P* musi być ustawiony na english.
    • dawid327
      dawid327
      Srebro
      na forum od: 14.05.2010 Posty: 1 567
      dzięki wielkie , wszystko działa ;)

Da się jakoś wyłączyć ten wkurwiający napis trial please register ? Oczywiście nie kupując pełnej wersji...
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Hej,

Dziękuję za pomoc 4greg4 :fdrink

Niestety informację o posiadaniu wersji próbnej można usunąć tylko poprzez zakup licencji.

Pozdrawiam.