[PT4] nowy update 4.11 - i PT4 nie działa

• Xys66
      Xys66
      Brąz
      na forum od: 11.03.2012 Posty: 149
      Po dzisiejszym updacie PT4 do wersji 4.11 nie działa prawidłowo.
      Odpala się ale nie importuje rąk i nie wyświetla HUDa. Restarty importu i HUDa nie pomagają.

wie ktoś jak z tym zaradzić?
  • 16 odpowiedzi
    • bluecocoa
      bluecocoa
      Brąz
      na forum od: 25.09.2013 Posty: 46
      Mam to samo, importuje ręce bardzo powoli i nie wyświetla huda nie za bardzo wiem jak sobie z tym poradzić.
    • wukaesiak
      wukaesiak
      Brąz
      na forum od: 21.06.2009 Posty: 13 948
      Probowałem wszystkiego, więc nie pozostało nic innego niż pisanie ticketa do supportu :(
    • 4greg4
      4greg4
      Brąz
      na forum od: 07.07.2010 Posty: 987
      Masakra z tą aktualizacją. Założyłem pustą bazę, i statystyki zaczęło wyświetlać, ale import rąk mam 70h/s i spada - normalnie miałem ok 170 h/s. Zobaczymy czy po zaimportowaniu HUD będzie bezproblemowo działał.

Zaimportowałem ~300 K rąk - HUD działa ok. Reszta rąk do zaimportowania w nocy.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 539
      Hej,

Na forum PokerTrackera powstał już wątek dotyczący problemów z nową aktualizacją:

-> after update to 4.11 PT4 doesn't work

Jeśli dobrze pamiętam to przy kilku kolejnych aktualizacjach też były problemy. Po kilku/kilkunastu dniach powinna pojawić się kolejna aktualizacja :s_frown:

wukaesiak :f_thumbsup:

Jeśli chodzi o problem z wolniejszym działaniem PokerTrackera to jest to raczej winą nie najlepszej aktualizacji.

Xys66 w Twoim przypadku wygląda na to, że PokerTracker nie jest poprawnie skonfigurowany.

Czy masz dodany odpowiedni folder z historią rąk z poker roomu, na którym grasz?
      Czy po zakończeniu gry są w nim pliki z historią rozdań.
      Po rozpoczęciu gry i rozegraniu kilku rozdań co wyświetla się w oknie Play Poker -> View Import Status (zrzut ekranu całego okna byłby przydatny).

Pozdrawiam.
    • 4greg4
      4greg4
      Brąz
      na forum od: 07.07.2010 Posty: 987
      Napisane przez 4greg4
      Masakra z tą aktualizacją. Założyłem pustą bazę, i statystyki zaczęło wyświetlać, ale import rąk mam 70h/s i spada - normalnie miałem ok 170 h/s. Zobaczymy czy po zaimportowaniu HUD będzie bezproblemowo działał.

Zaimportowałem ~300 K rąk - HUD działa ok. Reszta rąk do zaimportowania w nocy.
      Hud działał ale nadal szybkość importowanych rąk była na drastycznie niskim poziomie. Problem z importem został rozwiązany po zainstalowaniu Postgresql 9.3 (najnowsza wersja PT4 wspiera już tą wersję. Teraz import śmiga na poziomie 183h/s.
    • Xys66
      Xys66
      Brąz
      Tak to ja założyłem ten wątek i już mi support pomógł.
      U mnie problemem były custom stats (z jakiegoś huda ściągniętego z warehausa PT4), a dokładniej columns do tych statów, które po updacie nie były rozpoznawane przez PT4 w wersji 4.11, zmieniłem zgodnie z ich sugestią zapis każdej kolumny zawierający błędny kod na podany przez support i full rebuild cache pomógł.

Choć ponoć przyczyn wykrzaczania się PTT4 po updacie jest kilka. Najlepiej wysłać ticket do supportu z logami.
    • stekubuk
      stekubuk
      Brąz
      na forum od: 29.04.2012 Posty: 2 443
      .
    • Xys66
      Xys66
      Brąz
      pozwolisz, że przekleje tekst po angielsku:

Please restart PT4 using the logging enabled link on your Start Menu, reproduce this problem and then report it via our support system (http://www.pokertracker.com/contact/PT4) with the log file - that will help us figure out what is going on here and get it fixed for you. You can find that file by clicking File --> Show User Data Folder in the main PT4 window - the file we need is the text file called PokerTracker4 that is in that folder.
    • stekubuk
      stekubuk
      Brąz
      na forum od: 29.04.2012 Posty: 2 443
      .
    • przemo2203
      przemo2203
      Brąz
      na forum od: 01.09.2010 Posty: 1 398
      Sorry, ze sie podlacze pod temat, ale mam problem z tym updatem.

Pobralem dzisiaj nowy update, ale to nic nie dalo, wiec zainstalowalem najnowsza wersje Postgresql 9.3. Przysieszylo to proces pobierania rak, ale hud na stolach wyswietla sie dopiero po jednym pelnym okrazeniu stolu...
      Jakies pomysly?
    • Sis1971RNMD
      Sis1971RNMD
      Brąz
      na forum od: 03.05.2010 Posty: 1
      Mój problem to brak HUDA na IPoker w turniejach sng WH .Zainstalowałem najnowszą bazę danych 9.3 ,przez noc importowałem bazę danych rąk . Wyinstalowałem programy a ntywirusowe które prawdopodobnie także mogą blokować Huda.Nie mogę sobie z tym poradzić tym bardziej iż HUD na stołach Cash działa.Proszę o wskazówki X(
    • ppachol
      ppachol
      Brąz
      na forum od: 25.07.2013 Posty: 59
      Ja miałem taki problem, że jak zainstalowałem wersję, o której piszecie zaimportował mi 3 ręce i dalej siadł. Na szczęście jak instalowałem wersje 4.11 instalator zasugerował zrobienie kopii zapasowej. Wgrywała się bardzooo długo, ale pomogło. Dodam jeszcze, że jak antywirus skanował mi komputer wykrył trojana w pliku instalacyjnym wersji 4.11 nie wiem czy to tylko u mnie, ale radzę przeskanować komputer
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Ostatni update niestety nie był najlepszy i wiele osób ma z nim problemy.

Odnośnie wsparcia dla PostgreSQL 9.3 to:
      *** PostgreSQL 9.3 is now conditionally supported, however our developers do not advise using any version of PostgreSQL higher than 9.0 unless you are willing to help us test support for this new PostgreSQL version by providing our staff with support tickets in the event that any unforeseen issues may occur. The addition of any new PostgreSQL version to PokerTracker 4 support is taken very cautiously to assure that data corruption will not occur. Our extensive tests have shown that switching to 9.3 appears to be safe however it is possible that unexpected side effects may be discovered as more PokerTracker 4 users switch to this more modern version of PostgreSQL. Please proceed with caution and at your own risk, but we can share that PokerTracker's own support staff have moved to PostgreSQL 9.3 safely and with good results so far. At this time we ask that only advanced PokerTracker 4 users with extensive experience with our support ticket system consider switching to PostgreSQL 9.3. An in depth guide for PostgreSQL 9.3 conversion is available at https://www.pokertracker.com/guides/PT4/databases/how-to-manually-install-or-reinstall-postgresql-93-windows

Jest to cytat z logów dotyczących najnowszych aktualizacji. Warto je czytać. Osoby, które zainstalowały wersję 9.3 są teraz jakby testerami nowych zmian. Mogą wystąpić nieprzewidziane problemy.

Problem z HUD'em był już zgłaszany w tym wątku: 4.11.2, ipoker-770, SnG, no HUD. Wiem, że dotyczy on też osób, które tu się nie wpisały. Polecam zastosować się do rad z forum PokerTrackera i ewentualnie skontaktować się z ich supportem. To raczej nie jest problem, który możecie sami rozwiązać.

Wątpię aby PokerTracker wysyłał trojany w swoim programie. Nie napisałeś jaki to był trojan, ani jaki antywirus. Mógł to być problem ze złą interpretacją programu antywirusowego. Tego jednak nie jestem w stanie potwierdzić.

Pozdrawiam.
    • ppachol
      ppachol
      Brąz
      Tez w tego Trojana nie wierzylem, ale tak mi pokazal Norton. Jak bede w domu to sprawdze w historii co to byl za wirus. Na pewno tego nie wymyslilem sobie dla podkrecenia tematu
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Nie to miałem na myśli ;)

Zawsze może pojawić się informacja o jakimś wirusie. Zawsze istnieje szansa, że taki komunikat może być prawdziwy. Powinniśmy dbać o własne bezpieczeństwo.

Miałem na myśli to, że PokerTracker nie wysyła specjalnie swoim klientom wirusów.
    • ppachol
      ppachol
      Brąz
      Takie coś wykrył mój antywir http://imageshack.com/a/img834/6476/d33vp.jpg