[HM2] brak huda

• sandraardnas
      sandraardnas
      Srebro
      na forum od: 11.01.2012 Posty: 2 034
      Siema, gdy gram nl100 fr zoom, to hm w ogóle nie trackuje mi rąk, zarówno na siebie jak i na łotrów mam 0 rąk po kilku dniach gry.
      Co innego inne stoliki, gdziekolwiek indziej oczywiście wszystko dizała ok.
      Problem jest taki, że ja chcę grać teraz zooma nl100 fr a nie jakąkolwiek inną grę.

Może to dlatego, że większość czasu gramy w mniej niż 9 osób?
      Za pomoc nigdy się nie odwdzięczę.
      Dzięki.
  • 6 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Witaj,

Kiedy pojawił się problem? Jaki poker room? Zobacz czy w folderze HM2archive znajdują się ręce z tych stawek. Daj Recommended i zobacz czy pomoże.

Pozdrawiam
    • sandraardnas
      sandraardnas
      Srebro
      na forum od: 11.01.2012 Posty: 2 034
      Dobra już wiem w czym był problem, w tym właśnie że dałem parę dni temu recomended i się zmieniło z tych ustawień, co są na obrazku, który podałeś na gorsze.
    • smiechu89
      smiechu89
      Brąz
      na forum od: 17.04.2014 Posty: 139
      Witam. Ostatnio miałem trochę kłopotów z trialem HM2 ale dałem sobie radę. W końcu kupiłem oryginalny HM2 i znów to samo, nie potrafię sobie poradzić z tym hudem. Nibywszystko poustawiałem, (język angielski, kontrola użytkownika, wybór preferowanego miejsca) i nic ;/ Wchodzę na stół i tylko w górnym lewym rogu po wybraniu własnego pop up'a pisze Whaiting for hands i czekam i czekam i czekam ..... Proszę pomóżcie bo nie po to kasy tyle wydałem żeby teraz nie móc skorzystać z HM2. Z góry dziękuję.
    • Dandex
      Dandex
      Srebro
      na forum od: 12.11.2009 Posty: 439
      hej, mam podobny problem jak sandraardnas. HUD wyświetla się na normalnych stolikach na zoomie nie chce. Jedynie wyświetla się pasek z :
      Stawiałem ostatnio system i od tego momentu nie mam huda na zoomie.
      W HUD settings zmieniałem już na default i recommended i nic to nie daje.
      Jakieś inne pomysł jak to naprawić?

E: działa. Wystarczyło uruchomić jako administrator
    • smiechu89
      smiechu89
      Brąz
      na forum od: 17.04.2014 Posty: 139
      Ja już dziękuję poradziłem sobie... Po prostu wszystko szybko szybko i zapomniałem dodać auto import z iPoker ;) ....
    • jurata
      jurata
      Brąz
      na forum od: 24.12.2008 Posty: 710
      .