Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

z nl5 do nl25 do końca 2014

• Stafu
      Stafu
      Brąz
      na forum od: 15.02.2008 Posty: 822
      Witajcie, po wielu próbach obrania właściwego celu i ogromnej ilości rozegranych rąk wreszcie wybrałem odpowiednią dla mnie grę i wyznaczyłem ambitny dla mnie, ale myślę że realny cel.

Długo grałem nl2 i nl5 full ring i sh, zoom i zwykłe stoły, na nl5 jestem zadomowiony, czasem grałem też nl10 i kilka sesji nl16 ale wtedy gdy miałem duży bankroll, bo niestety często wypłacałem i grałem znowu od najniższego poziomu. Od pewnego czasu już nie gram nl2 tak więc challenge zaczynam od nl5.

obecnie gram:

:club: nl5
      :club: full ring
      :club: stoły standardowe
      :club: ilość stolików 32
      :club: gra na padzie

cel do końca roku 2014:

:club: nl25
      :club: full ring
      :club: stoły zwykłe
      :club: ilość stolików min 15, max 24
      :club: gra myszą i klawiaturą

bankroll managment:

:diamond: 250$ start nl5
      :diamond: 500$ start nl10 (450$ zejście na nl5)
      :diamond: 800$ start nl16 (720$ zejście na nl10)
      :diamond: 1250$ start nl25 (1125$ zejście na nl16)

podsumowanie wyników:

Wykresy będę zamieszczał co 50k rąk, będzie to wykres całościowy, czasem będą wykresy dzienne. Początkowo chciałem co 10k rąk dodawać ale to by było prawie codziennie więc dlatego zmieniłem na 50k.

Wykres rakeback będzie zarazem stanem bankrolla, jego wartość początkowa to roll w chwili startu challengu, w skład rakebacku będą doliczane nagrody vip, bonusy za punkty fpp i inne bonusy.
  • 235 odpowiedzi
    • Stafu
      Stafu
      Brąz
      Dzisiaj już pierwsze 10k rąk więc zamieszczam wykres z wynikiem, akurat bardzo dobry dzień, dzisiaj trochę $ wygrane ;) niebieska linia to stan rolla oczywiście. Zbliżam się do kolejnego stellara 50$ więc za kilka dni może już będzie roll na nl10, zobaczymy.

• dawid327
      dawid327
      Srebro
      na forum od: 14.05.2010 Posty: 1 610
      Powodzenia , sam mam podobny challenge tylko że startuję NL5 sh zoom. Cel ten sam NL25 do końca roku ;)
    • Kaczy93
      Kaczy93
      Brąz
      na forum od: 10.04.2011 Posty: 256
      Siema !
      Powiedz mi po ile mniej więcej grasz godzin dziennie ?
      Jak dajesz rade ogarnać taka ilość stołów na padzie ? Rozgrywasz tylko premium hands ?
    • nrb1337
      nrb1337
      Brąz
      na forum od: 20.03.2013 Posty: 581
      Przepraszam, ILE stołów? :spit: Nie boisz się epilepsji? :D

Powodzenia :fdrink
    • sokahr
      sokahr
      Brąz
      na forum od: 01.02.2014 Posty: 270
      dlaczego tylko nl25? przy takim volume itd celowałbym raczej w nl100 :)
    • Stafu
      Stafu
      Brąz
      dawid327 powodzenia w challengu : ]

Kaczy93 jeśli rozgrywam około 2k rąk na godzinę to 5-6 godzin zajmuję rozegranie 10k rąk, rozkładając to w taki sposób 3h rano i 3h wieczorem to pół dnia mam wolne, zdarzało się robić 20k rąk dziennie :] ale na tym limicie volume najwaznejsze. Gram 13/11/3 myślę że to optymapnie, w międzyczasie oznaczam sobie graczy też kolorkami.

nrb1337 gram w staku także patrze prawie w jedno miejsce, nawet chętnie bym zwiększył jeszcze liczbę stołów.

sokahr wydaje mi się, że mam za małą wiedzę jeszcze aby iść wyżej, długo grałem najniższe stawki i nawet nl25 wydaje mi się wysokim celem, jeśli wejdę na ten limit i utrzymam się na nim będę stawiał kolejny cel, ale sądzę, że na nl25 już będę mógł spokojnie zrobić supernovą w 2015 a to będzie mój kolejny challenge :]
    • Stafu
      Stafu
      Brąz
      Dla ciekawych przedstawiam moje obecne ustawienia pada na nl5

używam tylko programu Xpadder

opis pada:

ustawienia Xpadder:

ustawienia Pokerstars:

• dawid327
      dawid327
      Srebro
      na forum od: 14.05.2010 Posty: 1 610
      mam wrażenie że nie ogarnąłbym 4 stołów zooma na padzie :D
    • kolanko1990
      kolanko1990
      Brąz
      na forum od: 18.06.2011 Posty: 602
      Myślę że byś zaimponował komisji w "Mam talent" :coolface:

• crueleq
      crueleq
      Brąz
      na forum od: 18.07.2009 Posty: 3 143
      haha :D

Nagraj plox siebie jak nakurwiasz 32 stoły na padzie :s_thumbsup:

Będzie hit internetu :spit:

Imo napisz do starsów to jeszcze Ci dorzucą z 8 :fuckyeah
    • matikowi
      matikowi
      Brąz
      na forum od: 17.06.2007 Posty: 293
      Mi się świetnie grało na padzie tylko problemem jest to, że jak robię stoły w stosik to powyżej 12-13 strasznie muli komputer, co przy kafelkach się nie zdarza.

Ważne jest też dobry układ HUDa, bo przy takiej ilości akcji nie da się patrzeć w popupy nie gubiąc uwagi na innych stołach.
    • Stafu
      Stafu
      Brąz
      Dzisiaj grałem 17 stolików dla rozluźnienia i trochę bardziej przykładałem się do decyzji, wynik nawet dobry, mogło by być lepiej ale jest ok. Rąk dwa razy mniej niż zwykle ale też ok. Wczoraj za to 10k rąk tylko był dzień na minus :facepalm: dlatego dzisiaj tak na spokojniej, ogólnie do przodu, za kilka dni 50$ za vpp wejdzie a rąk po 3 dniu już mam 27k więc jeszcze 23k i dodam ogólny wykres, poniżej z dzisiaj:

• Skikor
      Skikor
      Brąz
      na forum od: 10.11.2013 Posty: 128
      Mam drugi blog, obok SJS do sledzenia.
      Wysokie stawki mnie nie interesuja bo to inny swiat, a blogi z hourly na micro lepszym niz wiekszosc ofert pracy jest motywujaca :D

Moze tez bym pada sprobowal, tyle, ze jakos nei umie grac przy nakladajacych sie stolach. Gubie sie w dopasowywaniu gry pod przeciwnikow.
    • DeSade2378
      DeSade2378
      Brąz
      na forum od: 28.03.2010 Posty: 729
      A jak ty grasz 32 stoły jak na ps chyba 24 są tylko dozwolone. Po za tym jak grasz padem bo sam próbowałem to jak robisz takie coś żeby zobaczyć jak się akcja skończyła na poprzednim stole jak np. wejdziesz all in i chcesz zobaczyć czy wygrałeś?
    • Stafu
      Stafu
      Brąz
      DeSade2378 mam przycisk w padzie "zobacz poprzedni stolik", patrze jakie karty pokazuje przeciwnik i drugim przyciskiem wracam na stolik z dalsza akcją, albo myszką przesuwam czasem na bok jak jest bardzo dobra akcja i później przyciskiem na padzie składam stoliki z powrotem w stak. mam 32 stoły dozwolone ponieważ jak się gra dużo stolików i szybko podejmuje decyzje to automatycznie starsy zwiększają ten limit, czasem widzę gościa który na nl10-nl25 gra 42 stoliki, to dopiero hardcore.

Skikor miło mi, SJS to spoko gość grałem z nim raz live, ale jest ode mnie o wiele lepszym zawodnikiem :]
    • Lonke777
      Lonke777
      Brąz
      na forum od: 25.10.2009 Posty: 4 840
      Hej! Możesz coś powiedzieć więcej p samym Padzie? jest to pad do PS'a czy Xboxa? ew jakiś konkretny model czy cuś? W padzie do PS'a jest chyba inna wejściówka? Ciekawy temat na optymalizacje gry.
    • Stafu
      Stafu
      Brąz
      Lonke777 to jest pad jak na zdjęciu czyli jak do playstation, najtańsza podróbka chińska na USB za 15zł :p jak się przyciski wyrobią to zawsze można kupić sobie nowy, ale póki co wytrzymał z milion rozdań spokojnie. Brakuje mi jedynie przycisku zamykającego stolik przy dużej ciemnej, ale wiem, że w tableninja jest taka opcja którą można zaprogramować dla danego przycisku. Niestety nie umiem korzystać z tableninja, ale z nim może być jeszcze przyjemniejsza gra.
    • matikowi
      matikowi
      Brąz
      na forum od: 17.06.2007 Posty: 293
      Tableninja jest b. prosty w obsłudze.
      Jedyny problem to było lekkie opóźnienie, jeśli w ustawiałem akcję jako przycisk z pada.
      Pomogło ustawienie np. X na padzie jako ALT+7, i ALT+7 jako akcja w TN.

W zasadzie hotkeys na starsie powieliły wiele funkcji TN, więc teraz jedynie z TN korzystam do defaultowych sizingów i zamykania/ otwierania stołów.
    • SweetPaul
      SweetPaul
      Brąz
      na forum od: 17.03.2011 Posty: 356
      czemu jeśli tak dobrze się gra to zamierzasz przesiąść się na myszkę i klawiaturę jak wyżej przejdziesz?