[HM2] problem z hudem

• ProForget
      ProForget
      Brąz
      na forum od: 15.06.2012 Posty: 152
      Hej.

Od wczoraj walczę z HM2 by poprawnie działał ale nic nie wychodzi zrobiłem sporo konfiguracji HM2, softu jak i windows'a (poradnikami z tego forum).
      Hud na zwykłych stołach jest porozrzucany po innych graczach a nawet czasem podaje jedne dane typa którego w ogóle nie ma na stole. Żeby było śmiesznie to na ZOOMie statystyki z HUDa są rozłożone na poprawnych miejscach i przy każdym graczu który jest na stole. Tylko właśnie zwykłe stoły mają papkę z ustawieniem HUDa. Oczywiście ręczne przestawianie statystyk nie ma sesnsu :yaoming :.

Nie mam pomysłu co mogę zrobić więcej bo niby wszystko co było potrzebne ustawiłem. Oczywiście 3-4 dni temu działało wszystko bardzo dobrze i idealnie a od tego czasu nic nie zmieniałem więc to nie może być z mojej winy.
  • 1 odpowiedź
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Witaj,

rozumiem, że preffered seat ustawione? Dodatkowo zaznacz opcję Don't Auto-Center me w ustawieniach PokerStars. Pytanie może wydać się banalne, ale muszę je zadać, bo nie wszyscy są świadomi, wiesz że HUD zostanie poprawnie rozmieszczony dopiero kiedy zagrasz kilka rąk i nie jest włączone importowanie rąk w tym czasie? (nie mówie o auto-imporcie).

Pozdrawiam