[inne] SNG wizard 2

• Witek91
      Witek91
      Brąz
      na forum od: 19.11.2012 Posty: 63
      Witam, mam pewien problem w wizardem 2, odkąd zakupiłem sobie licencję, HM 2 zaczął mi się strasznie ścinać, a co za tym idzie również pokerstars, co strasznie utrudnia mi grę, nie wiecie czym może być to spowodowane i jak to rozwiązać?? ?(
  • 3 odpowiedzi
    • tigerek73
      tigerek73
      Srebro
      na forum od: 24.09.2007 Posty: 11 285
      Mam to samo bez instalacji wizarda od tygodnia. Zrobiłem wszystko z poradnika HM2. Na kilkanaście sekund do 1 minuty wszystko staje . Zauważyłem że mam duży transfer na dyskach 100.% zajęcia zasobów. Procek cisza. Tak jakby co jakiś czas coś zapisywał lub odczytywał. W sumie nic nie robiłem, poglebiło się to update P*. Wcześniej musiałem długo czekać na pokazanie się popupa po najechaniu na staty. Nie mam autu refreshu ustawionego.

Jak zaczynam grać to przestój jest krótki im dłużej gram i więcej stolików to przycięcie coraz dłuższe. Nie wiem o co komon ,walczę już parę dni z tym. Odchodziłem też baze przez purge. HELP.
    • Witek91
      Witek91
      Brąz
      na forum od: 19.11.2012 Posty: 63
      z tym przestojem mam to samo, ale pojawiło się to dopiero po tym jak kupiłem licencję do wizarda 2, wcześniej tego nie miałem i wszystko było ok, straszna lipa z tym trochę bo masakrycznie utrudnia grę....
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 539
      Hej,

Kilka tygodni temu miałem podobny problem. Nie dotyczył on jednak progrmu SNGo Wizard. W moim przypadku problemem okazał się dysk twardy, który po kilka dniach takiego działa spalił się.

Jeśli problem dotyczy tylko programu SNG Wizard to najlepiej go zgłosić do supportu:

-> support@sngwiz.com

Pozdrawiam.