[PT4] Brak bazy?

• Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      na forum od: 02.07.2010 Posty: 1 776
      Hej,

zrobiłem format tak jak zwykle. Pozniej cala reinstalka pt4 P* i wszystko niby jest ok. Przywrocilem zapisana baze. Niestety nie moge siebie ustawic jako wybranego gracza w PT. Wpisuje moj nick i nic...ciagle wyszukuje i wyszukuje...zero nazw graczy w tle tak jak to bylo zawsze...
  • 4 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Witaj Cantona778,

Dlaczego tak często robisz reinstalki systemu? Czy posiadasz pełną wersję PokerTrackera?

Jeśli nie ma Twojego nicku to obawiam się, że nie przeniosłeś bazy danych? Ile ona teraz waży? Database -> Database Managment.

Czy przeniosłeś dodatkowo folder Processed lub eksportowałeś rozdania?

Pozdrawiam.
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      No czesć:)

Nie, nie posiadam..i właśnie dlatego robie tak częste reinstalki:/ wiem głupie i krótkowzroczne. Z miesiąca na miesiąc obiecuje sobie pełną wersje i tak nie moge sie zebrać.

Backup i restore są z tych linków:
      http://www.pokertracker.com/guides/PT4/troubleshooting/postgresql-troubleshooting#using-pgadmin-iii-to-backup-a-database

Baza waży 11giga, nie żadnego folderu nie przenosiłem. Jak zwykle zresztą.

Czy problemem może być to, że podczas instalki postgresa przerwało mi neta? wywaliło jakiś bład...ale później zainstalowało się jeszcze raz i wszystko niby ok powinno być..
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 537
      Wiesz, że takie reinstalowanie systemu jest trochę ... nieuczciwe względem twórców PokerTrackera oraz nas - PokerStrategy.com jako ich partnera :s_wink:

PokerTrackera możesz dostać od PokerStrategy.com prawie za darmo. Wystarczy polecić parę osób na TaF (wystarczy nawet jedna osoba), to są raptem 3-4 kliknięcia myszką: Jak zaprosić przyjaciela na PokerStrategy.com! . Niedawno była promocja w której rozdawaliśmy po 50 $ na TaF, a zgłosiło się tylko kilka osób...

To Ci zaoszczędzi masę czasu przy reinstalkach systemu, a i z programu będziesz uczciwie korzystać, bez znaczka o wersji testowej.

Jaki błąd się pojawił. Coś się zepsuło i raczej nie jest dobrze. Prawdopodobnie nie masz PostgreSQL zainstalowanego, albo uruchomionego. Start -> Usługi -> PostgreSQL -> Uruchom.
    • Cantona778
      Cantona778
      Brąz
      Kurde co jak co, ale masz racje. Hehe jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase. I głupia mentalność Polaków jak nie musze za coś płacić to nie zapłacę choćby to było nie fair.

Edit: Powtórzyłem procedure przywracania bazy i się udało. Ostatni raz obiecuje:) dzięki za info o tych poleceniach.

Powodzenia, elo