[HM2] Przesunięty HUD

• smiechu89
      smiechu89
      Brąz
      na forum od: 17.04.2014 Posty: 139
      Po nieudanej próbie konfiguracji Pocker Trackera 4 postanowiłem że spróbuję z HM2. Było dużo lepiej bo przynajmniej w końcu pokazały mi się jakieś statystyki niestety problem polega na tym, że nie są one ustawione pod konkretnego gracza tylko o wiele przesunięte. Mam w takim razie pytanie jak sobie z tym problemem poradzic??
  • 10 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Witaj,

w ten sposób ustawiasz miejsce przy stoliku - Poradnik: Holdem Manager 2

Dodatkowo musisz pamiętać, że HUD ustawi się przy prawidłowych graczach, dopiero gdy rozegrasz co najmniej jedną rękę.

Pozdrawiam
    • smiechu89
      smiechu89
      Brąz
      Teraz jest super :) ... Jeszcze tylko muszę odpowiednio poustawiać te statystyki i mogę zaczynać. Problem w tym że tu jest kolejny kłopot bo jeszcze nie wiem za bardzo co jest potrzebne do statystyki a co nie. Czy są jakieś optymalne ustawienia których używacie w HM2??
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      Na początek najlepiej sobie ustawić tylko te podstawowe. Zbyt dużo statystyk może wpłynąć bardzo niekorzystnie na Twoją grę.

VPIP / PFR
      3bet / fold to 3bet
      CB / Fold to CB / AF / WTSD

Poczytaj na forum co znaczą te statystyki i postaraj się powoli z nich korzystać. Najlepiej gdybyś wrzucał dużo rąk do oceny i korzystanie z nich przyjdzie Ci łatwiej.
    • smiechu89
      smiechu89
      Brąz
      Generalnie to nazwy skrótów znam, gorzej z ich zastosowaniem, ale nie poddaje się i będę ćwiczył i się uczył. Rozumiem, że z HM2 można kopiować rozdania/ ręcę do analizy na forum??? Do tego jeszcze nie doszedłem podczas nauki. W każdym razie, bardzo dziękuję za wszelką pomoc :)
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      Oczywiście, że tak:) Tutaj masz info jak to robić - Poradnik: Holdem Manager 2

Jeśli chodzi o korzystanie ze statystyk to przychodzi głównie z doświadczeniem. Jeśli zaczniesz pracować nad swoją grą (wrzucanie rozdań na forum, oglądanie filmów), czytanie statystyk nie powinno stanowić więcej dla Ciebie problemu.

Pozdrawiam
    • smiechu89
      smiechu89
      Brąz
      Dziękuję. Mam jeszcze jedno pytanie (przepraszam, że tyle ich zadaje ale to jest determinacja ;P) mianowicie układam sobie Linie w statystykach i w nie potrafię znaleźć w opcji HUD Designer takiego czegoś jak Fold 3Bet a chciałem wrzucić to w swoje statystyki. Czy jest możliwe żeby nie było tego w opcji Trial? Przepraszam już znalazłem. Było coś takiego jak zakładka "vs 3Bet"
    • smiechu89
      smiechu89
      Brąz
      Sięgam po kolejną radę... Zrobiłem kilka statystyk do mojego HUD'a i prosiłbym tylko o to, żeby ktoś bardziej doświadczony zajrzał i mi powiedział czy coś dodać odjąc, może na tym etapie gry nie jest mi coś potrzebne. Z góry dziękuję...

Name/Hand
      VPIP/PFR/Agression Factor/WTSD%
      TOT 3bet/ TOT Fold to 3Bet/ Flop CBet/ Flop CBet-Fold/ Flop Donk Bet
      BB Fold to Steal/ SB Fold to STeal/ TOT Steal
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      Flop CBet-Fold/ Flop Donk Bet - do wywalenia
    • smiechu89
      smiechu89
      Brąz
      Robi się. Dzięki za poprawki ;)
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hey,

dodałbym jeszcze Flop fold to C-bet IP i Flop Check-Fold To C-bet OOP.

Pozdr.