Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

Buduję się od "zera" - challange

• Kuskus90
      Kuskus90
      Brąz
      na forum od: 24.10.2013 Posty: 13
      Cześć :)

Wątek zakładam aby motywować się do solidnej pracy bo nic tak nie motywuje jak chwalenie się swoimi sukcesami! :)

W wakacje minie rok jak zacząłem grywać w pokera i od tamtej pory zaliczyłem jedynie dwa warte uwagi cashe na łączną kwotę $350, która to została roztrwoniona wskutek olewania BM. Do odbudowania się chcę wykorzystać Free Festival na Poker770. Darmowa groszowa gotówka we freerollach ale jak to mówią grosz do grosza ;) Zaczynam praktycznie od zera ($0.20 :badteeth: ) SNG zamierzam grać do ponad $2 a potem SNG Hyper Turbo 6max za $0.04.

Założenia na maj:
      :diamond: codziennie rozegrać 10-20 SNG Free Festival
      :diamond: przynajmniej 4 razy w tygodniu poświęcić godzinę na czytanie artykułów
      :diamond: przynajmniej dwa razy w tygodniu obejrzeć film treningowy
      :diamond: przy każdym spadku poniżej $2 wracam z HT do freerolli

Cele na maj:
      :spade: do końca miesiąca rozbudować rolla do min $10
      :spade: awansować na srebro

Cel do końca roku:
      :heart: ewoluować z :f_o: na :s_grin: ^^

Plany uważam ambitne i na pewno uczące cierpliwości ale jestem pewien, że dam radę :)
  • 15 odpowiedzi
    • sokahr
      sokahr
      Brąz
      na forum od: 01.02.2014 Posty: 270
      że Ci życia nie szkoda...
      GL :)
    • Obe1990
      Obe1990
      Brąz
      na forum od: 02.09.2011 Posty: 66
      Powodzenia! Też lubię grać freerolle :D
    • kolanko1990
      kolanko1990
      Brąz
      na forum od: 18.06.2011 Posty: 602
      Barddziej od budowy rola ciekawi mnie Twoja cierpliwość której potrzebujesz do tych celów co sobie wyznaczyłeś ale udowodnij mi i innym że cierpliwość popłaca :coolface:
    • Aron69
      Aron69
      Brąz
      na forum od: 20.05.2009 Posty: 196
      Kropka
      GL i wytrwałości, kiedyś grywałem te tury jak mi się nudziło, poziom zerowy więc cel powinieneś spokojnie wypełnić :)
    • DarekFCB
      DarekFCB
      Brąz
      na forum od: 08.02.2014 Posty: 608
      No to powodzenia :)
    • OcoChodzi
      OcoChodzi
      Brąz
      na forum od: 28.09.2011 Posty: 173
      Aj nie wiem czemu nikt Ci nie napisze wprost, że to strata czasu i głupota(jeśli masz plany się rozwijać a nie stać w miejscu).

Uczenie się gry w pokera na freerollach to tak jak uczenie się pływania w basenie... bez wody. Rozumiem granie freerolli jako pierwszą styczność z pokerem - miesiąc, dwa - ale z Twojej wypowiedzi wynika, że masz to za sobą.

Jeśli chcesz osiągnąć cel na koniec roku(rozumiem, że chcesz być sharkiem na najniższych limitach) to zrób normalny depozyt, nawet te 20$ - sądząc po nicku masz ~24lata więc powinieneś dysponować taką gotówką... zacznij grać coś bardziej normalnego - SnG na 770 za 0.1-0.5$ lub SnG na starsach 0.1-0.5. Ucz się na początku dużo więcej niż 4h/tydzień oraz głównie z filmików, a nie artykułów.

Powodzenia!
    • Kuskus90
      Kuskus90
      Brąz
      Myślę, że cierpliwości na pewno mnie to nauczy :P

Napisane przez OcoChodzi
      Aj nie wiem czemu nikt Ci nie napisze wprost, że to strata czasu i głupota(jeśli masz plany się rozwijać a nie stać w miejscu).

Uczenie się gry w pokera na freerollach to tak jak uczenie się pływania w basenie... bez wody. Rozumiem granie freerolli jako pierwszą styczność z pokerem - miesiąc, dwa - ale z Twojej wypowiedzi wynika, że masz to za sobą.

Jeśli chcesz osiągnąć cel na koniec roku(rozumiem, że chcesz być sharkiem na najniższych limitach) to zrób normalny depozyt, nawet te 20$ - sądząc po nicku masz ~24lata więc powinieneś dysponować taką gotówką... zacznij grać coś bardziej normalnego - SnG na 770 za 0.1-0.5$ lub SnG na starsach 0.1-0.5. Ucz się na początku dużo więcej niż 4h/tydzień oraz głównie z filmików, a nie artykułów.

Powodzenia!
      Z tym sharkiem to trochę na luzie ale jak bym dał radę to oczywiście bardzo spoko. Chodzi mi o to żeby moja gra miała jakiś sens i żeby nie lamić. W tym momencie pozostanę przy tym założeniu bo maj mam trochę zawalony czasowo jak i wydatkami ale od czerwca już luz i sądzę, że zadziałam wg Twojej rady :) W grę jak na razie wchodzi 770 bądź jakiś inny room na którym nie mam jeszcze konta bo starsy mam nie podpięte a chce też statusy zdobywać żeby więcej materiałów mieć do dyspozycji. Polecasz jakieś konkretne produkcje od których dobrze jest zacząć czy jechać po kolei wszystkie?

A, no i podsumowanie dzisiejszego dnia:
      12 rozegranych freerolli
      stan konta + $0,13 co daje $0.33 na koniec dnia
    • DarekFCB
      DarekFCB
      Brąz
      przyjmij zapro ;)
    • OcoChodzi
      OcoChodzi
      Brąz
      na forum od: 28.09.2011 Posty: 173
      Znaczy wszystko po kolei ALE dotyczące tego co będziesz grał czyli np wszystko dotyczące SnG STT nie starsze niż... rok, dwa?( razem pewnie nie wyjdzie więcej niż 30h oglądania). Wiadomo im nowsze tym lepiej - a przed tym artykuły o STT z pewnością machniesz w godzinkę.
      Zajrzałem do lobby 770 i jest ok tzn masz do wyboru ok 5 różnych SnG 0.1-0.5E. Nie wiem czy się odpalają wszystkie ale widziałem że 0.5E 18os grali nawet o tej porze.
      Polecam takie mini micro SnG bo np na 770 cash na speed poker (najniższe wpisowe 5E) będziesz miał wyższy poziom a na MTT nie masz bankrolla.
    • przemasso
      przemasso
      Brąz
      na forum od: 13.10.2013 Posty: 821
      Wpłać te pare dolców a nie graj tych groszówek, to naprawdę strata czasu. Nawet i z 10$ wystarczy na STT, żeby grać 0,1$ i 0,2$.

Kurs STT dla początkujących

Obejrzyj nagrania z tych treningów, a będziesz szedł jak burza po najniżyszch limitach ;)
    • M4Masterkey
      M4Masterkey
      Brąz
      na forum od: 24.04.2011 Posty: 123
      Trochę niestety pospuję twój plan bo nigdzie to chyba nie jest napisane ale na te freerolle jest limit,
      mozesz ich rozegrac maksymalnie 100 na miesiac ( mi udalo sie w jeden dzien :ayfkm: )

Co do taktyki odpalasz ile wlezie i nie grasz przez pierwsze 5-10 min wszyscy sie wykanczaja i wtedy zaczynasz gre z 2-4 przeciwnikami.

Powodzenia :nh
    • Kuskus90
      Kuskus90
      Brąz
      Za mną zwariowany tydzień. Dopinanie spraw z przeprowadzką (która niestety nie doszła do skutku), szukanie nowej pracy (której jeszcze nie dostałem) i to o czym pisał M4Masterkey - limit na freerolle. W tym miesiącu na pewno nie rozegrałem 100 a od środy nie mogę się już w nich rejestrować. Mając dość skromny stack ($0.42) przeniosłem się na sng za $0.12 6max i urosłem do $1.18. Nieźle się w nich czuję i sądzę że przez jakiś czas na nich posiedzę. Dzisiaj jeszcze kilka gier, jutro sesja szkoleniowa i przy niedzieli dopinam $2 :D
    • DarekFCB
      DarekFCB
      Brąz
      no cóż , powodzenia mimo wszystko :)
    • GluttonyMK
      GluttonyMK
      Brąz
      na forum od: 10.10.2010 Posty: 719
      Ja jebię. :happy: Śmiesznie to brzmi, że Twój "bankroll" to nawet nie jest połowa small blinda TeemTeema na Nl 1k. :badteeth: Zresztą jego BI to jest 2x tyle co mój BR.
    • eldropson
      eldropson
      Brąz
      na forum od: 30.05.2010 Posty: 12
      Acoimbra z pokerstars budowal sie ze 100$ widze ze chcesz byc lepszy od niego powodzenia :f_cool: