[HM2] HM2 - 3 pytania :)

• esteceem
      esteceem
      Brąz
      na forum od: 22.01.2009 Posty: 3
      Witam, przeszukiwałem forum by znaleźć odpowiedź na moje pytania niestety nic to nie dało, wujek Google również nie był pomocny. A więc może ktoś mi w miare jasno odpowie na moje pytanka, a mianowicie :

1. Kolega kupił licencje HM2, używa go na jednym kompie - czy zgodne z regulaminem będzie jeżeli podzieli się ze mną licencją ?
      2. Jeśli tak to czy będziemy mogli korzystać z HM2 równocześnie ?
      3. Czy granie na przemian (laptop/stacjonarny) na "połowie" licencji będzie możliwe, czy za każdym razem będe musiał słać maila do supportu ?

Pozdrawiam :)
  • 2 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Witaj,

1. Regulamin zabrania dzielenia się licencją z innymi osobami:

other than as expressly permitted herein, license, sublicense, sell, resell, transfer, assign, distribute, rent, lease, or otherwise commercially exploit the Software in any way;

3. Wystarczy na początku zarejestrować odpowiedni komputer i można bezproblemowo na przemian korzystać z obu komputerów. Po to są 2 klucze:) . Nawet jeśli zmienisz/kupisz nową jednostkę/laptopa możesz zresetować klucz na stronie i dalej korzystać z HM na nowym sprzęcie.

Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania, nie wahaj się ich zadać :fdrink

Pozdrawiam
    • esteceem
      esteceem
      Brąz
      na forum od: 22.01.2009 Posty: 3
      czyli jeśli byśmy działali na jednej licencji to można bana wyłapać ? Pytam tak dla pewności bo chciałem za 30 $ kupić właśnie od kupla 1/2 licencji ale nie mamy pewności czy nie doprowadzi to do bana.