[HM2] Baza danych

• xkwlx
      xkwlx
      Brąz
      na forum od: 06.04.2011 Posty: 511
      Witam mam takie pytanie jak dużo miejsca zajmuje baza w HM2 ok 400k hands i gdzie mam zmienić w HM2, by mi zapisywało ręce tam gdzie chce?
      ponieważ ręce wydaję mi się, że zapisują mi się na dysku systemowym i dziś na tym dysku już nie mam w ogóle miejsca i przez to wszystkie ustawienia na Pokerstrasie cofnęły mi się do domyślnych;/
      W niedaleko idącej przyszłości będę zmieniał komputer i chciałbym wiedzieć jakie foldery mam skopiować by HM2 miał zapisaną całą baze i wszystkie ustawianie takie jak były i tak samo by ustawienia na platformie PS były identyczne.z góry wielkie dzięki za pomoc! Pozdrawiam:)
  • 2 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Witaj,

To ile będzie zajmowała taka baza, będzie też zależało od tego, czy NoteCaddy generuje notatki. Jeśli nie, to sądzę, że około ~5GB.

Nie da się w całości przenieść bazy na dysk inny niż systemowy. Można przenieść tylko cześć wg. tego poradnika.

Jeśli chodzi o przeniesienie bazy na innego kompa, to nie kopiujemy żadnych plików, tylko korzystamy z opcjii Backup (kopia zapasowa ustawień i rozdań) i Restore (przywrócenie kopii zapasowej) - Poradnik: Holdem Manager 2

Jeśli miałbyś jeszcze jakieś pytania, to śmiało :fdrink

Pozdrawiam
    • xkwlx
      xkwlx
      Brąz
      na forum od: 06.04.2011 Posty: 511
      ok super, wielkie dzięki:)