[HM2] Planowany format komputera - jak zachować tzw. "marked hands"

• YsiuM
      YsiuM
      Brąz
      na forum od: 24.11.2011 Posty: 414
      Witam,

Przymierzam się do formatu komputera, czeka mnie więc ponowna instalacja HM2.
      Nasuwają mi się takie pytania:

1) Za każdym razem exportuje ręce do HM Cloud. Czyli po formacie i instalacji HM2 wszystkie ręce (rozegrane do dnia dzisiejszego) zostaną automatycznie zaimportowane z HM Cloud ?
      Jeśli tak to wygląda to czy w ramach zaimportowanych rąk zachowam notatki które mam na graczy ?
      2) Mam w HM2 dość dużą selekcję tzw. marked hands w których zapisane mam komentarze odnośnie rozegranych rąk. Całość podzielona jest na kilka TAG-ów ( coś w stylu folderu) gdzie są te ręce zachowane.

Czy po instalacji/ importu rąk ( z chmury lub w inny sposób ) zachowam te oznaczone ręce ?
  • 3 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Witaj,

najlepszym rozwiązaniem będzie backup bazy, a później resore. W ten sposób zachowasz wszystkie ustawienia (w tym oznaczone ręce).

Natomiast nie za bardzo rozumiem, o co pytasz w pkt. 1. Mógłbyś to rozwinąć? Z jakiego trackera korzystasz? HM cloud, czy HM2?

Pozdrawiam
    • YsiuM
      YsiuM
      Brąz
      na forum od: 24.11.2011 Posty: 414
      Używam HM2 i za każdym razem gdy zamykam program włącza się okienko w którym nowe ręce automatycznie są synchronizowane do HM Cloud.
      I tu nasuwa mi się pytanie, czy odinstalowując/ instalując na nowo HM2 pobierze mi ręce z tej chmury ?
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Po wyłączeniu HM2 włącza Ci się HM cloud i importuje ręce? Czy Tobie czasem nie chodzi o HM Sync? W HM Cloud można ewentualnie wyłączyć archiwizowanie rąk i włączyć w HM2 po czasie powiedzmy 1-2 dni (dzięki temu będziemy mieć ręce w HM2 i w HM Cloud). Jeśli o tym mówisz, to logicznie jeśli ręce zapiszą Ci się w chmurze, to po co miałbyś jeszcze raz je pobierać, skoro one już wrzucone na serwer.

Pozdrawiam