[PT4] Zoom problem

• odys21
      odys21
      Brąz
      na forum od: 28.05.2010 Posty: 3
      Witam,

Mam problem z PT4 na stołach zoom na starsach. Hud mi się nie wyświetla historii nie zapisuje. Na normalnych stołach wszystko gra i buczy.

-najnowsza wersja PT4 i postgressql
      -zapora wyłączona
      -antywira nie mam
      - hud działa na normalnych stołach
      -enable zoom zaznaczone, grabber również
      -win 7

Ps 1 podobna sprawa jest na fulltilcie.
      Ps 2 po zakończeniu sesji gdy nie skopiuje historii do innego pliku na następny dzień w historii nie ma nic- plik jest pusty

Proszę o pomoc bo morduję się z tym od jakiegoś czasu a jakoś efektów nie widzę.

Z góry dziękuje za pomoc ;)
  • 1 odpowiedź
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj odys21,

Program antywirusowy oraz firewall możesz włączyć, nawet powinieneś :s_wink:

Najnowsza wersja postgreSQL nie działa z PokerTrackerem. Mam nadzieję, że tą informację podałeś przez pomyłkę.

po zakończeniu sesji gdy nie skopiuje historii do innego pliku na następny dzień w historii nie ma nic- plik jest pusty

To jest normalne działanie PokerTrackera, on przenosi stare rozdania do folderu Processed:

PokerTracker -> Configure -> Sites & Import Options -> Prefernces -> po kliknięciu na trzy kropki otworzy się folder Processed

PokerStars oraz PokerTrackera uruchom jako administrator. Dodatkowo PokerStars i historia rozdań zapisywana przez ten poker room musi być w języku angielskim.

Pozdrawiam.