[PT4] [PT4] Brak HUD'a na stołach PS

• fullmonk
      fullmonk
      Brąz
      na forum od: 28.03.2011 Posty: 82
      Witam, dziś zainstalowałem i skonfigurowałem PT4. Nie chce jednak wyświetlać mi statystyk graczy na stole. To co zrobiłem:

1. Ustawiłem z PokerStarsie zapisywanie rąk do wybranego folderu.
      2. Ustawiłem w PSie preferowane miejsce na wszystkich stołach
      3. W PT dałem Tool -> Setup Assistant i tutaj przeszedłem wszystkie kroki, mianowicie wybrałem ten sam folder z historią rąk, te same miejsca w których siedzę (chociaż w PT i PSie inaczej one są pokazane na niektórych stołach)
      4. Po tym wszystkim biorę Lunch PokerStars w PT, Get Hand While Playing i w tym momencie wyświetla mi się jakaś tam moja ręka + innego gracza, do tego jakiś tam board, i gdy to wszystko znika dalej nie ma HUD'a.

Co jest nie tak ?

EDIT: Podczas gry chciałem sprawdzić poprzednią rękę i jak wrociłem do stołu to pojawiły się statsy. Nie wiem czy to przez to czy że grałem i samo się załadowało jakoś, nie ważne. Teraz mam statsy nie przy tych graczach co trzeba i nie widze swoich. Jak to zrobić ?

EDIT2: I nie zbiera jednak dalej rąk ... wyświetla z 5 zebranych tylko historię ...
  • 10 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj fullmonk,

Dzięki za szczegółowy opis. Wiele osób o nim zapomina :s_rolleyes:

Jeśli chodzi o ustawienie preferowanego miejsca to chyba najlepiej jest wybrać opcję Auto-Center na PokerStars oraz w PokerTrackerze.

EDIT2: I nie zbiera jednak dalej rąk ... wyświetla z 5 zebranych tylko historię ...

Nie rozumiem tego zdania :f_biggrin: Rozdania są pobierane przez PokerTrackera czy nie? PokerTracker -> View Stats -> Results (czy w tym miejscu są rozdania?).

Czy oprogramowanie PokerStars oraz historię rozdań masz w języku angielskim?

Pozdrawiam.
    • fullmonk
      fullmonk
      Brąz
      Sorry za nie zrozumiałe zdanie. W skrócie chodziło mi o to że nie zbierało rozdań, tzn. zebrało 5 i na tym koniec. Teraz po przestawieniu na angielski zbiera.

Jeśli chodzi o preferowane miejsce to ustawiłem tak jak mówiłeś auto-center w ps i pt i jest dobrze.
    • fullmonk
      fullmonk
      Brąz
      Kiedyś miałem HM'a i tam z tego co pamiętam była taka opcja że podczas sesji gdzieś tam w layoucie na szybko mogłem zaznaczyć daną rękę do późniejszej analizy. Jest coś takiego w PT ? Póki co przywracam go z traya wchodzę w daną sesję i tam markuje daną rękę. I jeszcze jedno pytanie gdzie mogę zobaczyć ręce z turniejów bo póki co HUD działa ale w PT nie mogę nigdzie ich znaleźć.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

W PokerTrackerze możesz także tagować rozdania:

-> Tagging Hands

Musisz przełączyć PokerTrackera z cash na turnieje:

Rozumiem, że HUD już działa dobrze?

Pozdrawiam.
    • fullmonk
      fullmonk
      Brąz
      Tak, HUD działa elegancko :) O właśnie o to mi chodziło, o takie szybkie tagowanie.

Właśnie o to chodzi że ani w cash ani w turniejach nie ma żadnych rąk, a przynajmniej nie wiem co zrobić aby one były.Jak wchodzę np. w Play Poker - View Today's Hand to nie mam tu nic. Tak samo gdy wchodzę w daną sesję cash też nic nie ma.

Dzięki Skibcio ;) !
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Zauważ, że ja mam zaznaczoną opcję View Stats. To tam powinieneś przeglądać "historię rozdań". Zakładka Play Poker służy do włączenia HUD'a oraz do ewentualnego sprawdzenia dlaczego on nie działa :f_biggrin:

Jeśli nie będziesz miał rozdań w oknie View Stats to wstaw zrzut ekranu całego okna PokerTrackera z tej zakładki. Możliwe, że włączyłeś jakiś filtr.

Polecam także zapoznać się z filmem dotyczącym PokerTrackera 4:

-> PokerTracker 4 - wprowadzenie

Film jest w naszym języku. Kilka opcji może wyglądać trochę inaczej, ale wszystko jest aktualne.

Pozdrawiam.
    • fullmonk
      fullmonk
      Brąz
      Wiem, wiem tzn. domyśliłem się że to tam jednak tam też nie ma. Tak wygląda zrzut ekranu:

W którą "sesje/stolik" nie wejdę dalej to nic tam nie ma. W niektórych są tylko te ręce które otagowałem a mi chodzi żeby np. wejść w dana sesje i zobaczyć wszystkie ręce jakie rozegrałem, jest w PT taka możliwość bo już nie pamiętam.

Jakiś czas temu miałem HM'a i tam to było o wiele łatwiejsze i bardziej czytelne, miałem też PT już kiedyś ale jak było tam tego już nie pamiętam.

Pozdro
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Tylko, że na zrzucie ekran, który umieściłeś rozdania są. Widać m.in. że rozegrałeś 1112 rozdań. Nie wrzuciłeś jednak zrzutu ekranu, w którym widoczny byłby brak rozdań :s_rolleyes:

Prawdopodobnie włączyłeś opcję Show Marked Hands Only, a nie oznaczyłeś ani jednej ręki. Opcja ta jest widoczna po otworzeniu historii danego stołu.

Pozdrawiam.
    • fullmonk
      fullmonk
      Brąz
      Taki mam widok po wejściu na przykładowy stół

Te ręce które zatagowałem na innych stołach są ale tylko zatagowane a mi chodzi o wszystkie :P
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Obok opcji Show Marked Hands Only (która wszystkie oznaczone ręce) jest też opcja, za pomocą, której możesz wybrać konkretne tagi. Zaznaczyłeś dwa z nich. Wystarczy je odznaczyć i ręce się pojawią:

Warto obejrzeć wprowadzenie do PokerTrackera, do którego link Ci wcześniej wysłałem.

Pozdrawiam.