[HM2] Nie działa HUD na zoom

• bolekndm
      bolekndm
      Brąz
      na forum od: 10.08.2010 Posty: 270
      Witam, mam pewien problem. Robiłem sobie ostatnio restore Windowsa (Vista) i jak zainstalowałem HM2 i soft to nie działa mi HUD na zoom(chociaż kiedyś działał). Próbowałem różnych rzeczy, uruchamiałem jako administrator, wyłączałem kontrolę kona użytkownika, wyłączałem zaporę, instalowałem najnowsze NET framework, język mam ustawiony wszędzie na angielski, nawet ustawiałem miejsce gdzie siedzę przy stole i nadal nic. Nie mam pojęcia co robić, przed zrobieniem restore wystarczyło, że włączałem soft jako administrator i HUD na zoomie mi śmigał, a teraz nie działa kompletnie nic. Dodam, że program normlnie pobiera ręce i HUD działa na zwykłych stołach.
  • 2 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Witaj,

Nie potrafię Ci podać konkretnego rozwiązania. Sprobuj jednak pozmieniać foldery auto-importu, czyli np. Stwórz dowolny folder, w ustawieniach poker roomu zmień, aby tam zostały zapisywane rozdania i ten sam folder dodaj do auto-importu w HM. Jeśli ta opcja nie pomoże, to stwórz na chwilę nową bazę i zobacz, czy na nowej bazie Hud będzie działać prawidłowo.

Pozdrawiam
    • przemekpe
      przemekpe
      Brąz
      na forum od: 19.10.2013 Posty: 232
      Ostatnimi czasy miałem podobny problem i nie wiedzieć dlaczego pomogła reinstalacja HM2 i stworzenie nowej bazy.