[HM2] Free Hold'em Manager

• zbok
      zbok
      Brąz
      na forum od: 14.10.2008 Posty: 1 254
      Witam,
      na stronie HM zamieszczona jest informacja o możliwości otrzymania bezpłatnej wersji HM2 w zamian za założenie konta na jednym z ich partnerskich roomów.

http://www.holdemmanager.com/store/poker-sites.php

Będę wdzięczny za informację jak w praktyce mają się sprawy z założeniem konta na 888?

Jeżeli dobrze zrozumiałem to za ściągnięcie przez ich stronę, wpłacenie minimum 30$ i wyrobieniu 75pkt na sofcie otrzymuję 100$ do odebrania w produktach HM.

Czy w rzeczywistości jest to tak proste?

Na co powinienem zwrócić uwagę?

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

Pzdr!
  • 12 odpowiedzi
    • Najczarniejszy
      Najczarniejszy
      Brąz
      na forum od: 19.12.2010 Posty: 3 133
      Nie opyla się, lepiej wygrindować te 100$ i samemu kupić :truestory: to już lepiej sobie jakiś rakeback załatwić czy coś. Załóż sobie konto na jakimś ipokerkrzaku wpłać z 50$ wyrób bonus/wygraj te kilkadziesiąt dolków i sobie kup za swoje. W miesiąc spokojnie da się wygrać, nawet jako początkujący gracz, zainstaluj triala i wygrywaj $$.
    • zbok
      zbok
      Brąz
      Dzięki Najczarniejszy,
      triale już dawno się pokończyły.

Zrobiłem cashout i gram z doskoku po prostu budując sobie roll w wolnych chwilach. Nie mam czasu na poważne granie.

Potrzebuję trackera do wyświetlania VPIP/PFR - w zasadzie tyle.
      W takiej sytuacji nie widzę sensu inwestować $ w soft skoro mogę go przy okazji "wygrindować".

Jak w praktyce wygląda odebranie $ do wykorzystania w sklepie?

Ktoś próbował tą metodą?
    • wincentf
      wincentf
      Brąz
      na forum od: 25.07.2013 Posty: 957
      Napisane przez Najczarniejszy
      Nie opyla się, lepiej wygrindować te 100$ i samemu kupić :truestory: to już lepiej sobie jakiś rakeback załatwić czy coś. Załóż sobie konto na jakimś ipokerkrzaku wpłać z 50$ wyrób bonus/wygraj te kilkadziesiąt dolków i sobie kup za swoje. W miesiąc spokojnie da się wygrać, nawet jako początkujący gracz, zainstaluj triala i wygrywaj $$.
      A gdzie masz jakiś sensowny rakeback dla FTP?
    • dzieciuch
      dzieciuch
      Brąz
      na forum od: 27.10.2008 Posty: 7
      Siema.

Ja wyrabiałem HM2 właśnie na 888. Banalna sprawa wszystko robisz tak jak pisza "krok po kroku" i dostajesz 100$ na wykorzystanie w sklepie HM. Mi mixujac NL4 z NL6 zajeło to ok 10 dni grając po godzinach na 5/6 stołach (praca na etacie).

Konto zakładasz z linku na stronie HM2. Po czym od razu rozmowa na priv odnośnie bonusu (po ang) itepe. Ja wpłacając 100$ dostałem 15$ instant i kilkanascie ticketów na tunieje i sng.

Poziom na 888 niziutki, ale teraz zakładałbym konto na innym roomie pomimo, że tam się nie da przegrywać (nawet jak dla mnie w miare rekreacyjnego gracza). Powód jest prosty nie ma rakebacku (tzn jest ale jakaś żenada), co jest dla mnie irytujące bo jak oblicze sobie ile roomowi oddaje w zamian za rekreacyjnych graczy to jest to dalej EV-. Lepiej poświęcic odrobine czasu na edukacje i szukać czegoś nowego :-)

gl!
    • zbok
      zbok
      Brąz
      @dzieciuch

Dzięki za info.

Napisane przez dzieciuch
      Po czym od razu rozmowa na priv odnośnie bonusu (po ang) itepe. Ja wpłacając 100$ dostałem 15$ instant i kilkanascie ticketów na tunieje i sng.
      !
      Rozumiem że rozmowa z supp od 888?

Jak dokładnie to rozegrałeś?
      Jeżeli jest opcja wyrwać coś dodatkowo to chętnie skorzystam :D
    • Najczarniejszy
      Najczarniejszy
      Brąz
      na forum od: 19.12.2010 Posty: 3 133
      Nie wiem, może sprawdź sobie pokerdebuger jakaś beta, więc darmowy jest to program. Nie sprawdzałem czy to działa, możesz sobie obczaić (działa tylko na starsach i w sieci merge).
    • zbok
      zbok
      Brąz
      Dzięki Najczarniejszy!

Póki co jestem uwiązany na P770 bo wyrabiam bonusy.

Starsów w najbliższym czasie nie planuję ale będę pamiętał o takiej opcji.
    • dzieciuch
      dzieciuch
      Brąz

Rozumiem że rozmowa z supp od 888?

Jak dokładnie to rozegrałeś?
      Jeżeli jest opcja wyrwać coś dodatkowo to chętnie skorzystam :D
      Tak, rozmowa z 888. Z uwagi na mój ang a w zasadzie jego brak w ogóle nic nie "rozgrywałem". Było ok, thanks, bye bye. To co zaproponowała brałem w ciemno :D
    • zbok
      zbok
      Brąz
      @dzieciuch rozumiem :)

Jak tylko złożę depozyt mogę się do nich zgłaszać czy lepiej wcześniej?
      Jak to załatwiłeś?

Mógłby się ktoś jeszcze wypowiedzieć ile można od nich wyciągnąć?
      I jak bardzo zależy to od kwoty depozytu?
    • dzieciuch
      dzieciuch
      Brąz
      No laska odezwała się zaraz po założeniu konta i zalogowaniu na nie. Nie trwało to nawet 2 min :P .
      No i ten bonus instant jest "tu i teraz" w trakcie rozmowy musisz przelać kase (przynajmniej ja tak to zrozumiałem).
    • duuumel
      duuumel
      Brąz
      na forum od: 10.07.2011 Posty: 220
      jesli potrzebujesz tylko vpip i pfr, to najlepsza opcja bedzie hm cloud.

co prawda beta tylko, ale jak najbardziej grrywalna. jedyny minus to taki, ze jesli chcesz zaimportowac baze wczesniejszych rak, to troche poczekasz (okolo dnia), tak to wszystko spoko i wszystko smiga i dziala! polecam, tym bardziej ze grasz wlasnie cashe. masz darmowego (narazie) huda i smigasz.
    • zbok
      zbok
      Brąz
      @ dzieciuch

Dzięki za rady, na pewno skorzystam przy okazji.

@ duuumel

O to chodziło. Ułatwiłeś mi życie, dzięki :sdrink

Na tą chwilę w zupełności mi to wystarcza. A bazę miałem nie wielką więc załadowała się praktycznie od ręki.

Jeszcze raz dzięki.