[HM2] Import pop upów i huda

• Lepracun
      Lepracun
      Brąz
      na forum od: 15.11.2010 Posty: 701
      Pare dni temu padł mi momentalnie windows, przez co musiał go przeinstalowac. Folder z HM miałem na partycji niestystemowej, także nie instalowałem od nowa HM, ale musiałem zainstalowac postgreSQL. Po uruchomieniu HM nie widział zadnej bazy danych (prawdopodobnie była ona tworzona na partycji systemowej).
      Czy moge zaimportowac z jakis sposób chociaż pop upy i huda? Baze z rękami moge zaimportowac raz jeszcze, bo zdaje mi sie, że ręce archwialne rownież byly przenoszone na partycje systemowa.
  • 6 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Witaj,

folder z archiwalnymi rozdaniami znajduje się domyślnie na c:/HM2archive. Ustawienia wraz z popupami znajdują się pod ścieżką C:\Users\nazwa użytkownika\AppData\Roaming\HoldemManager\Config

Na przyszłość polecam zawsze raz na jakiś czas robić backup'y bazy + ustawień.

Pozdrawiam
    • Lepracun
      Lepracun
      Brąz
      Żeby eksportowac dany pop up wystarczy że skopiuję plik, np "Default_VPIP" czy musze skopiowac cały folder config?
    • johnybravo80
      johnybravo80
      Brąz
      na forum od: 04.02.2011 Posty: 1 824
      Napisane przez innocent2102
      Witaj,

folder z archiwalnymi rozdaniami znajduje się domyślnie na c:/HM2archive. Ustawienia wraz z popupami znajdują się pod ścieżką C:\Users\nazwa użytkownika\AppData\Roaming\HoldemManager\Config

Pozdrawiam
      Witam. Jest możliwość zmiany domyślnego miejsca archiwizacji ustawień (chodzi mi, żeby zapisywał na innej partycji niż systemowa)?
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      Wystarczy jeden plik. Oczywiscie plik musi nazywać się tak samo.

Pozdrawiam
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      Napisane przez johnybravo80
      Napisane przez innocent2102
      Witaj,

Pozdrawiam
      Witam. Jest możliwość zmiany domyślnego miejsca archiwizacji ustawień (chodzi mi, żeby zapisywał na innej partycji niż systemowa)?
      Tak, musisz wejść w site-setup, edytować auto-import

i tutaj zmienić ścieżkę:

Pozdrawiam
    • Lepracun
      Lepracun
      Brąz
      Dałem juz rade, dzieki