[inne] Screenshooter nie działa w oknie Hm'a

• 6 odpowiedzi
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Hej,

olej Screenshootera, lepszy jest GreenShot. Jest kosmicznie wypasiony i najlepszy.
      Zrobiłem aż snap screena bo takie to proste z tym programem ;)

Pozdrawiam.
    • Lepracun
      Lepracun
      Brąz
      na forum od: 15.11.2010 Posty: 701
      Niestety problem pozostaje, moge robic print screena na pulpicie czy w przeglądarce, ale aktywne jest okno HM'a jakby wyłącza działanie programu
    • Woocash
      Woocash
      Brąz
      na forum od: 11.06.2010 Posty: 1 865
      Napisane przez Vestelth
      Hej,

olej Screenshootera, lepszy jest GreenShot. Jest kosmicznie wypasiony i najlepszy.
      Zrobiłem aż snap screena bo takie to proste z tym programem ;)

Pozdrawiam.
      Mógłbyś krok po kroku mi opisać jak wrzucasz takiego szybkiego screena tutaj właśnie na forum z greenshota? Bo kurde ja to musze otworzyć na imgurze, dac prawym kopiuj adres obrazka i dopiero wtedy tutaj wrzucić.

Da się szybciej?
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Napisane przez Lepracun
      Po reinstalacji windowsa screenshooter nie aktywuje się gdy chce zrobic zrzut statystyk przeciwnika w HM. Sprawdzilem inny program do screenshootów i problem się powtarza
      Witaj,

Hud settings-->general settings-->advanced settings - zaznacz force hud on Top of tables.

@Woocash
      Ja sobie zbindowałem pod klawiszem ctrl+\ daję upload i wrzucam tutaj na forum. Szybciej się nie da.

Pozdrawiam
    • Lepracun
      Lepracun
      Brąz
      na forum od: 15.11.2010 Posty: 701
      Innocent,

Patent zadziałał, ale nie jestem do końca zadowolony z HUD'a prześwitującego zawsze na wierzchu. Masz może jakiś inny pomysł?
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Nie korzystam ze screenshotera, ale z tego co zrozumiałem wcześniej było dobrze. Poszukaj w takim razie w tym programie czy nie ma jakiejs opcji o nazwie layer. Jak znajdziesz to zmień z powrotem tą z hm'a.