[HM2] MTT na iPOker - HUD znika po zmianie stolika

• dambur
      dambur
      Brąz
      na forum od: 03.03.2012 Posty: 33
      Witam,

Przy rozgrywaniu turnieju MTT w sieci iPoker ( platforma poker770) na pierwszym stole w turnieju HUD jest wyświetlany normalnie.
      Natomiast po zmianie stolika HUD nie pojawia się , tylko widnieje napis " waiting for hands" . Ktoś miał podobny problem ?
      Natomiast w turniejach MTT na pokerstars i FTP po zmianie stolika HUD wyświetlany jest normalnie.
      Z góry dziękuję za pomoc
  • 4 odpowiedzi
    • thomaPL
      thomaPL
      Brąz
      na forum od: 03.05.2009 Posty: 1 303
      a poczekales kilka rak zeby na nowo sie odnalazl ?
      a jak nie to uzyj table findera
      to nic nowego na ipoker
    • Zbiru
      Zbiru
      Platyna
      na forum od: 13.05.2011 Posty: 910
      Miałem ten sam problem, tyle, że ja korzystałem z PT3. Odkąd korzystam z PT4 już tego problemu nie mam, musieli naprawić ten bug.
      Nie wiem czy tak samo w HM2 pomoże, ale ja miałem na to rozwiązanie w PT3. Jest trochę uciążliwe, ale ja innego nie znalazłem. Kiedy mnie przenosiło do innnego stołu i HUD się nie wyświetlał to zatrzymywałem import rąk zarówno w sofcie pokerroomu, jak i w trackerze. Wchodzisz do folderu gdzie zapisuje Ci się historia rąk pokerroomu (nie trackera) i jeśli jest czysty folder (jak nie - to usuwasz pliki, które zdążyły się utworzyć) szybciutko start import w trackerze i wznowienie zapisywania w sofcie pokerroomu. Kluczem jest, aby folder z historią był czyściutki, aby tracker zaczął importować "świeże ręce".
      Jest to zdeka irytujące, szczególnie jak masz masę stołów otwartych, a a wszystko trzeba zgrać w czasie i przestrzeni;) Mam nadzieję, że pomoże. Pozdro!
    • MrJuskux
      MrJuskux
      Brąz
      na forum od: 10.01.2009 Posty: 1 003
      Zainstaluj soft w jhęzyku angielskim.
    • dambur
      dambur
      Brąz
      na forum od: 03.03.2012 Posty: 33
      @thoma - na P* i FTP HUD wyświetla się po pierwszej rozegranej ręce na nowym stole.

@Zbiru - Twoja porada z kasowaniem pliku w folderze softu pomogła.
      Dzięki ! Pozdrawiam