[TS] All seat has been taken

• dawid87juve
      dawid87juve
      Brąz
      na forum od: 21.03.2010 Posty: 1 519
      Cześć

Włączam pokerstars, potem TableScan Turbo. Program dopisuje mnie do stolików, potem wyskakuje stolik ale z komunikatem all seat has been taken i proponuje mi sie inny stolik. Tak jest już od wczoraj. Co się stało, dlaczego nie mogę zapisać się do tych stolików, na których chce grać? Jak to obejść?

Inna sprawa. Podczas gry sizingi betów się zmieniły. Teraz jak klikam bet 3/4 pota to ta kwota nie jest zaokrąglana do pełnej wartości, tylko są bety typu 0,64$ czy coś takiego. Kiedyś tak nie miałem. Bety były zaokrąglane
  • 3 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 529
      Witaj dawid87juve,

Problem z dosiadaniem się do stolików może być trochę bardziej złożony. Czy posiadasz najnowszą wersję TableScan Turbo?

Jeśli chodzi o PokerStars to Options -> Bet Slider Options -> Adjust bet size with sb/bb

Pozdrawiam.
    • dawid87juve
      dawid87juve
      Brąz
      na forum od: 21.03.2010 Posty: 1 519
      Już się samo naprawiło
    • Kodzien
      Kodzien
      Brąz
      na forum od: 08.11.2008 Posty: 168
      Napisane przez dawid87juve
      Cześć

Włączam pokerstars, potem TableScan Turbo. Program dopisuje mnie do stolików, potem wyskakuje stolik ale z komunikatem all seat has been taken i proponuje mi sie inny stolik. Tak jest już od wczoraj. Co się stało, dlaczego nie mogę zapisać się do tych stolików, na których chce grać? Jak to obejść?

Jeśli dopisałeś się do listy oczekującej na dany stolik i potem wyświetla Ci się ten komunikat - po prostu kliknij na miejsce oznaczone literą "R". U mnie to śmiga.

pozdro