Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

45os 0,5$ Turbo x 500 ZAKŁAD

• MicheleBesso
      MicheleBesso
      Brąz
      na forum od: 02.08.2013 Posty: 34
      Siema!

Wraz z moim ziomkiem, wieloletnim gamblerem, wybitnym specjalistą od HU HT postanowiliśmy sprawdzić swoje możliwości w turkach 45 osobowych turbo na przetrudnych stawkach 0,50$. Na realizację zakładu mamy aż 2 miesiące, tak wiem, że to dużo, ale nie ma pośpiechu, obydwaj pracujemy, więc czasu na pokera nie ma aż tak dużo, jakby się chciało. Volume - 500. Stawka - 0,7 Jack Daniel's do wypicia wspólnie. Ten z lepszym ROI wygrywa.

Nie wiem, jak ów kolega, ale ja będę wrzucał moje wyniki, nie wiem jak często, ale na pewno co jakiś czas.

Póki co:
      Sng 39/500
      ROI: 24,2%
      +4,71$

Panie Michale, zachęcam do wzięcia udziału w aktualizacji, a Was drodzy czytelnicy do kibicowania.

Pozdro i do zobaczenia przy stołach mikrusy! ;)
  • 3 odpowiedzi
    • kubieniec
      kubieniec
      Brąz
      na forum od: 29.10.2011 Posty: 777
      stawiam kropę i życzę powodzenia :)
    • MicheleBesso
      MicheleBesso
      Brąz
      Szybki update.

Mam bardzo kiepski dostęp do neta i tak też będzie przez ponad 2 najbliższe tyg. Jedyne możliwe sesje to sesje w maku lub jakiejś kawiarni. Na pewno coś dorzucę do volume, ale nie za wiele.

Póki co:
      Sng 141/500
      ROI: 7,66%
      +5,40$

P.S. 1
      Dzięki kubieniec.

P.S. 2
      Koleżka od zakładu na razie zarabia grube miliony na HU HT, więc nie ciśnie turbosków. Po cichu liczę na niezrobienie volume, bo któż by grał 45tki jak taka łatwa kasa leży na HU HT. Dwa dni gry i kupujesz furę. Nie dziwię mu się, bo jest w nich najlepszy.

Pozdro
    • MicheleBesso
      MicheleBesso
      Brąz
      SnG: 163/500
      ROI: 14,3%
      +11,73