[PT4] Instalacja Po Formacie

• Przemkooo
      Przemkooo
      Brąz
      na forum od: 18.09.2010 Posty: 234
      Witam
      Mam problem ze stworzeniem bazy PostgreSQL po zrobionym formacie. Zainstalowałem PT4 i PostgreSQL.
      Podczas instalacji tak jakby skopiowało starą bazę, ale wyskakiwał komunikat Unable to connect to this database.
      Odinstalowałem wszytko i zainstalowałem jeszcze raz i teraz jest tylko gorzej. Wyskakuje mi taki błąd: Unable to create PostgreSQL databas:P T4 DB Reason:Unable to login database.(template1)
      Reaso: could not conect to server: Conetction refused. Is the server running on host?? and accepting TCP/IP connections on port 5432?
      Natomiast jak instaluje PostgreSQL ręcznie wyskakuje mi taki błąd: Please check the instalation log in C:Users/Przemko/AppData/Local/Temp for details i nie chce ukończyć instalacji.
      Da sie coś z tym zrobić ??
  • 7 odpowiedzi
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 604
      Witaj Przemkooo,

Zacznijmy od tego czy zainstalowałeś w ogóle PostgreSQL?

Czy w usługach jesteś w stanie ją znaleźć? Jaki ma status?

Pozdrawiam.
    • Przemkooo
      Przemkooo
      Brąz
      Instaluje postgresql - 9.3.4-1 dla 64 bitowego windowsa (bo takiego mam) i pod koniec instalacji wyskakuje mi błąd. Baza ma status - zatrzymano. Jak daje uruchom, to wyskakuje mi ,ze uruchomiono i zatrzymano.
      Może instaluje nie takiego postgresql ??
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Wersje powyżej 9.0 nie są obsługiwane przez PokerTrackera. Najczęstszą przyczyną problemów z instalacją PokerTrackera jest folder, w którym się go instaluje. W ścieżce do tego folderu nie powinno być spacji, np. C:\PostgreSQL.

Zainstaluj wersję 9.0:

-> PokerTracker 4 instrukcja instalacji PostgreSQL

Pozdrawiam.
    • Przemkooo
      Przemkooo
      Brąz
      Może być wersja 9.0.17. To jest rozszerzenie 9.0 ? czy już inna wersja ?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Tak może być. Ważniejsza jest ta druga cyfra. Czy to będzie 9.0.17 lub 9.0.15, którą ja posiadam to nie ma już znaczenia.
    • Przemkooo
      Przemkooo
      Brąz
      Robie wszystko zgodnie z instrukcja która mi wysłałeś, tzn instaluje "Version 9.0.17" Win x 86-64, bo mam 64 bitowego windowsa. Wszystko krok po kroku i na końcu wyskakuje zawsze ten sam komunikat : Please check the instalation log in C:Users/Przemko/AppData/Local/Temp for details
      i drugi Problem running post - install step. Instalation may not complete correctly. Error reading file C;/program files / postgresSQL/9.0/data/postgresql.conf
      Jakieś pomysły, czy lepiej robić format i po kłopocie?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Napisane przez Przemkooo
      Error reading file C;/program files / postgresSQL/9.0/data/postgresql.conf

Napisane przez Skibcio
      W ścieżce do tego folderu nie powinno być spacji, np. C:\PostgreSQL

w ścieżce do folderu, w którym chciałeś zainstalować PostgreSQL znajduje się spacja: Program[spacja]Files. Dlatego sugeruję zainstalować go we wecześniej wspomnianym folderze.

Pozdrawiam.