[HM2] HM2 Cloud

• 17 odpowiedzi
    • venatici
      venatici
      Brąz
      na forum od: 15.03.2010 Posty: 3 014
      Cześć,

w wersji beta HM Cloud obsługuje tylko i wyłącznie gry cash. W wersji finalnej będą to też ręce turniejowe :D

Pozdrawiam
    • davidiv
      davidiv
      Brąz
      na forum od: 07.02.2013 Posty: 101
      A ja mam takie pytanko, używanie huda HM Cloud nie wyłączy mi możliwośći korzystania z wersji trial HM2?

Edit: Jest ktoś kto mógłby mi pomóc ponieważ nie chce mi działać hud live ;< czy może trzeba mieć hm2 kupionego/triala?
    • tomson1946
      tomson1946
      Brąz
      na forum od: 15.01.2010 Posty: 132
      venatici dziękuję za odpowiedź :fdrink
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      Cześć davidiv,

HMCloud możesz testować za darmo. Niezależnie czy posiadasz trial Holdem Managera 2 czy nie.
      Jeśli nie działa Ci HUD, to włączaj oprogramowanie (poker room i trackera) jako administrator. Upewnij się też, że wszystko masz prawidłowo ustawione w Site Setup (Holdem Manager), oraz czy włączony jest zapis historii rąk w poker roomie.

Pozdrawiam.
    • 00471
      00471
      Brąz
      na forum od: 30.03.2011 Posty: 2 590
      Bawiłem się tym troszkę wczoraj i muszę przyznać, że pomysł jest świetny. Wszystko chyba rzeczywiście działa szybciej niż offline, a dostępność na urządzeniach mobilnych i własny HUD, baza danych i konfiguracja w jakimkolwiek miejscu na świecie to re-we-la-cyj-ny pomysł.

Natomiast na pewno nie będę tego prędko używał, ponieważ widać, że to beta. Na przykład:

1. Są bugi. Np. mi pop-upy działają tylko jak je pierwszy raz włączę. Potem już nie pójdzie i koniec. Nie działa również detailed logging, żebym miał co wysłać supportowi.
      2. W replayerze nie ma pop-upów. I jak tu robić HH Review?
      3. Jest znacznie mniej opcji konfiguracji HUD-a.
      4. Wrzutki rąk powyżej 100k są automatycznie odrzucane, więc kupione Hand Histories trzeba by ściągać, potem własnoręcznie dzielić, dopiero później wysyłać na serwer.

Jestem pewien, że kiedy produkt wyjdzie z bety, wszystko to będzie usprawnione. Podejrzewam, że nie oprę się przed wykupieniem licencji (czy też abonamentu) o ile taki tracker będzie rzeczywiście działał sprawniej niż tradycyjny. Zauważcie również, że od tego tylko krok do trackera na komórkach i tabletach.

Big up i czekam z niecierpliwością na wyjście z bety.
    • martelo777
      martelo777
      Brąz
      na forum od: 24.03.2010 Posty: 806
      .
    • duuumel
      duuumel
      Brąz
      na forum od: 10.07.2011 Posty: 220
      wiecie moze ile trzeba czekac na import rak z dysku? jest napisane, ze robia, to kiedy maja wolne serwery. wczoraj wieczorem puscilem niewielka baze 30k, do teraz cisza, wszystkie rece oczekuja na import.
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Napisane przez 00471
      Bawiłem się tym troszkę wczoraj i muszę przyznać, że pomysł jest świetny. Wszystko chyba rzeczywiście działa szybciej niż offline, a dostępność na urządzeniach mobilnych i własny HUD, baza danych i konfiguracja w jakimkolwiek miejscu na świecie to re-we-la-cyj-ny pomysł.

Natomiast na pewno nie będę tego prędko używał, ponieważ widać, że to beta. Na przykład:

1. Są bugi. Np. mi pop-upy działają tylko jak je pierwszy raz włączę. Potem już nie pójdzie i koniec. Nie działa również detailed logging, żebym miał co wysłać supportowi.
      2. W replayerze nie ma pop-upów. I jak tu robić HH Review?
      3. Jest znacznie mniej opcji konfiguracji HUD-a.
      4. Wrzutki rąk powyżej 100k są automatycznie odrzucane, więc kupione Hand Histories trzeba by ściągać, potem własnoręcznie dzielić, dopiero później wysyłać na serwer.

Jestem pewien, że kiedy produkt wyjdzie z bety, wszystko to będzie usprawnione. Podejrzewam, że nie oprę się przed wykupieniem licencji (czy też abonamentu) o ile taki tracker będzie rzeczywiście działał sprawniej niż tradycyjny. Zauważcie również, że od tego tylko krok do trackera na komórkach i tabletach.

Big up i czekam z niecierpliwością na wyjście z bety.
      Mam identyczne zdanie:) Co do telefonów to hud na urządzeniach mobilny nie jest zależny od tego czy programy trackujące je wprowadzą, tylko od tego czy poker roomy umożliwią zapisywanie HH.
    • Vestelth
      Vestelth
      Global
      na forum od: 01.09.2011 Posty: 1 889
      @martello777 - ja korzystałem z Opery i działało dobrze
      @duuumel - spróbuj ponownie do skutku, na to nie ma innej rady

Pozdr.
    • djhowk
      djhowk
      Brąz
      na forum od: 28.12.2012 Posty: 1 424
      mi nie działa hud na zoomie i na speedzie
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      Napisane przez djhowk
      mi nie działa hud na zoomie i na speedzie
      Wejdź na normalne stoliki, ustaw swoje miejsce preferowane (będziesz mógł to w HUD'zie zrobić) i dopiero później wejdź na zooma. Powinno być OK.
    • djhowk
      djhowk
      Brąz
      a jak zapisać ustawienie hud-a na stoliku w zoomie? na normalnych stolikach jakoś zapamiętuje, a tu co grę mam te hudy porozrzucane
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      Mówisz o cloudzie? Jeśli na normalnych stolikach ustawisz sobie HUD'a, to na zoomie już nie musisz tego robić.
    • djhowk
      djhowk
      Brąz
      a dobra zapomniałem kliknąć te siodełko;) dzięki
    • djhowk
      djhowk
      Brąz
      teraz mam inny problem. jak gram np. 2 stoliki speeda to na jednym(wcześniej włączonym) mam takie same statystyki, do tych samych graczy, co na drugim stoliku, mimo, że gracze są inni. miał ktoś coś takiego? jak temu zaradzić? proszę o poradę
    • djhowk
      djhowk
      Brąz
      ponawiam pytanie
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      Niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie. Najlepiej, jak zwrócisz się do supportu, gdyż ten tracker jest ciągle w fazie testów i najlepiej ich o tym poinformować.

Pozdrawiam