[PT4] Pt4 Zoom

• Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      na forum od: 23.12.2013 Posty: 683
      Witam

Gram ZOOm 4 stoliki , bez używania PT4 działa normalnie lecz gdy chce korzystać z HUDa to się tnie zoom,dodam że wcześniej nie było problemu teraz po zainstalowaniu windows 8 już tak nie jest , dodam tylko że obniżyłem efekty graficzne w systemie na najniższe ale to też nie pomaga.Parametry mojego komputera :

Procesor AMD Phenon 8450 Triple-Core 2.11GHz
      3 GB RAM
      Karta graficzna : 512Mb
  • 8 odpowiedzi
    • thomaPL
      thomaPL
      Brąz
      na forum od: 03.05.2009 Posty: 1 303
      procesor nie jest najmocniejszy jak na aktualne warunki
      ramu tez nie za duzo ale...
      po ostatnich update'ach pokerstarsa sporo osob zglasza ze sie przycina albo przywiesza
      albo dodali jakies bardziej wymagajace funkcje albo po prostu troche skopali najnowsza wersje.
      moze tez Twoja baza w PT4 za bardzo urosla
      albo dysk sie zapelnil i troche zwolnil
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 536
      Hej,

Dzięki za sugestie thomaPL :sdrink

Ostatnio było na naszym forum wiele zgłoszeń dotyczących ostatnich aktualizacji PokerStars. Nie sądzę, żeby to był problem z jakimiś dodatkowymi "efektami graficznymi", a po prostu jakiś błąd. Moim zdaniem wina leży tu po stronie PokerStars i trzeba poczekać na najnowszą aktualizację, bo raczej nie posiadasz poprzedniej wersji.

Grałem na trochę gorszym sprzęcie i nie miałem problemów z PokerTrackerem. Gdyby to był problem z bazą rozdań (jej rozmiarem i zbyt wolnym dyskiem) to wtedy by się HUD zacinał, a nie PokerStars :s_rolleyes: Więc musisz poczekać na aktualizację PokerStars lub ją teraz zrobić.

Pozdrawiam.
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      Pisałem do supportu oni mi powiedzieli że mam napisać do PT4 ... :spit: , tylko czemu tnie zoom jak używam PT4 a normalnie jeśli nie ?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Zostałeś odesłany do supportu PokerTrackera z bardzo prostego powodu. Przedstawiłeś swój problem związany z problemem działania PokerStars podczas uruchamiania PokerTrackera. Support PokerStars nie odpowiada za program PokerTracker, nie jest to ich narzędzie i nie mają z nim nic wspólnego.

Pisząc do nich wiadomość tak naprawdę mogłeś otrzymać tylko dwie odpowiedzi:

1. Napisać do supportu PokerTrackera
      2. Nie korzystać z PokerTrackera

Zauważ, że ja nie wspomniałem, abyś kontaktował się w tej sprawie z supportem PokerStars :s_rolleyes:

Jeśli już postanowiłeś szukać odpowiedzi u supportu to lepszym rozwiązaniem było napisać do supportu PokerTrackera. Mogą mieć inne rozwiązanie tego problemu:

-> PokerTracker 4 - Support

Pozdrawiam.
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      Nie mówię że mi coś wspominałeś żeby napisać do p* , przed założeniem tematu już do nich pisałem jednak są na tyle inteligetni że dopiero 5 meilu napisali że nie odpowiadają za PT4 jednak już na początku napisałem że zoom tnie jak jest włączony PT4,poza tym ty wyżej mówiłeś że to wina P* a teraz PT4?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Obawiam się, że mnie nie zrozumiałeś. Gdy opisałem Ci na pierwszą wiadomość to były na forum zgłoszenia związane z zacinającym się oprogramowaniem PokerStars. Z tego co wiem to teraz już ich nie ma.

Tak jak wcześniej napisałem, support PokerStars nie odpowiada za pytania związane z PokerTrackerem, więc na ewentualne problemy dotyczące działania PokerStars z PokerTrackerem powinieneś napisać do supportu PokerTrackera.

We wcześniej wiadomości napisałem, żebyś zrobił aktualizację obu programów. Czy ją zrobiłeś? Jakie wersje masz teraz zainstalowane?

Włączyłem dziś 4 stoły Zooma i PokerTrackera. Nie zauważyłem problemów z działaniem PokerStars.
    • Bolexx
      Bolexx
      Srebro
      PT4 mam 10.9 a p* jak jest aktualizacja to wyskakuje okienko.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      Hej,

Problem dalej występuje? Kontaktowałeś się już z supportem PokerTrackera?

Pozdrawiam.