[PT4] Złe kategoryzowanie turnieji

• hitenz
      hitenz
      Brąz
      na forum od: 29.10.2013 Posty: 121
      Jak w temacie - gram SNG 45tki 0.5$ turbo. PT4 raz mi je przydziela do sekcji MTT Turbo a raz do MTT 5-Table Turbo SNG. Jest to bardzo niewygodne podczas analizy. Generalnie miejsca w top10 są przypisywany do 5-table turbo. Te gdzie nie dojde do ft to mtt.
  • 4 odpowiedzi
    • hitenz
      hitenz
      Brąz
      Okazuje się, że nie tylko ja tak mam - jakieś pomysły?
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 602
      Hej,

Rozumiem, że chodzi o PokerStars?

Czy ustawiłeś poprawnie historię turniejową? Język angielski + odpowiedni folder:

-> Tournament Summaries

Daj znać czy to pomogło. Pamiętaj, że stare turnieje musisz albo ponownie pobrać, albo ręcznie poprawić. Zmiana ta będzie obowiązywać tylko przyszłe SnG.

Pozdrawiam.
    • hitenz
      hitenz
      Brąz
      Ustawiłem, ale to nie był problem (od początku folder był dobrze ustawiony bo inaczej by mi nie pobierał histroii tak?). Na forum ang ktoś mi pomógł, jeszcze nie miałem okazji pretestować czy to będzie działać na przyszłe sitki.

Chodzi o ustawienie Tournament Description.
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 602
      Niezupełnie.

W przypadku PokerStars są dwa typy historii rozdań. Jeden to jest zwykła historia rozdań, gdzie jest zapisany przebieg gry, a druga to podsumowanie turniejów z wynikami.

Tournament Description służy raczej do późniejszej poprawy opisu turniejów, a nie naprawieniu problemu tak aby w przyszłości się nie pojawiał.

Pozdrawiam.