Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

[NL2-NL16] A Q nl10

• 4 odpowiedzi
    • padik
      padik
      Brąz
      na forum od: 08.10.2007 Posty: 163
      Grrrr nie no co to ma byc? Co jest napisane w SHC przy AQ? Raise! A co to znaczy? Ze jezeli juz ktos przed nami podbijal, to zrzucamy takie rece! Beznadziejnie zagrane i spotkala Cie zasluzona kara!
    • witoldkoziol
      witoldkoziol
      Brąz
      na forum od: 02.12.2007 Posty: 51
      Wiem, wykluczam juz takie bledy i na stolach dzieki temu idzie mi coraz lepiej, pomalu do przodu :) Poprostu czlowiek sie uczy na bledach, i teraz odrazu zrzucam takie cos. Trzeba sobie utrwalic takie rzeczy w glowie metoda prob i bledow a nie ma nic lepszego niz zimny prysznic :D
    • padik
      padik
      Brąz
      na forum od: 08.10.2007 Posty: 163
      Oczywistym jest, ze kazdy na poczatku popelnia bledy. A najlepsza droga do ich eliminowania jest wlasnie umieszczanie rozdan na forum i poddanie ich krytyce tych, ktorzy maja juz wieksze doswiadczenie. Widze, ze tak wlasnie robisz, wiec jestes na dobrej drodze. W jakims innym temacie pytales czy moderatorzy nie maja nic przeciwko temu, ze wrzucasz tak duzo rozdan. Co prawda modem nie jestem (a szkoda hehe), ale odpowiem za nich: to bardzo dobrze, rob tak dalej a niedlugo zobaczysz progress w swojej grze!
      pozdr.
    • magic83
      magic83
      Brąz
      na forum od: 24.03.2007 Posty: 2 596
      Dokladnie swietnie ze wrzucasz rece masz okazje sie rozwijac, zapraszam rowniez na treningi!!

Co do reki to wszystko chyba jansne fold na pf!!SHC!!!!!!!