challenge: zbudować bankrol z FPP

• wbrachman
      wbrachman
      Brąz
      na forum od: 29.07.2010 Posty: 43
      Nigdy nie byłem dobry we wstępach, więc przejdę do konkretów.

Aktualnie mam przerwę od grubszego grania, którą w 100% poświęcam na naukę, a także rolla z iPoker muszę prawie w całości wypłacić (ot sprawy rodzinne).

W ten sposób znalazłem się w miejscu w którym zderzyły się ze sobą: głód gry i bankroll nie do ruszenia.

Wtem (jak to mawiają w komiksach) wpadłem na pomysł, ze na P* mam jeszcze 91 FPP i, że za te FPP można sobie jakieś satelity targać.

Długo nie myśląc (była już późna pora, jakieś 3 piwka po 22:00) postanowiłem, że zacznę grać satelity za FPP, a to spróbuję jakoś zmienić w $.

Plan wydawał mi sie na tyle genialny, że rzuciłem się na satkę do Saturday Splash (2,22T$), którą oczywiście wygrałem ;) a spieniężone wpisowe postanowiłem wykorzystać w 0,25$ SNG 45

Cel - wspinanie się po limitach SNG ; )

bankroll startowy:
      - 91 FPP
      - 0 T$
      - 0,08 $

bankroll 5.04.2014

- 25 FPP
      - 0,47 T$
      - 3,99 $
  • 2 odpowiedzi
    • kulinho92
      kulinho92
      Brąz
      na forum od: 12.05.2012 Posty: 318
      Czemu roll tak mały? Storm 11$ :P . Te 0,25$ to najniższa liga na starsach. Mam nadzieję, że nie chcesz tam utknąć i będziesz grindował naprawdę sporą liczbę stolików, bo to imo wg mnie jedyna opcja. GL!
    • wbrachman
      wbrachman
      Brąz
      na forum od: 29.07.2010 Posty: 43
      Mój błąd w pierwszym poscie, wygrałem ticket do Saturday Splash 2,22 $

I z tego 2,22T$ zaczynam moje rzeźbienie ;)

Generalnie ten challenge na P* traktuję jako rozrywkę, zaspokojenie głodu gry. Bo głównie gram micro i low MTT na iPoker.

Oczywiście będę starał się grać A+ game ;) ale moim głównym celem w którym się teraz szkolę jest MTT do którego za niedługo powoli będę wracał (ostatnio złapałem swinga na -200$, dlatego teraz jest mała przerwa szkoleniowa).