[inne] Przeniesienie bazy z HM2 do FPDB

• palmoos
      palmoos
      Brąz
      na forum od: 21.02.2013 Posty: 7
      Witam.

Skończył mi sie dzisiaj trial do HM2 + 30 dni promocyjne, a na razie bankroll nie pozwala za bardzo na zakup pełnej wersji. Poszukałem trochę i znalazłem "fpdb". I tu pytanie. Czy ktoś już może działał z tym i ogarnia, czy da rade przerzucić beze z HM'a. Po wczytaniu rąk jest ich tylko 550 z 37k i kurde faja nie ogarniam co sie dzieje.
  • 3 odpowiedzi
    • innocent2102
      innocent2102
      Brąz
      na forum od: 27.08.2010 Posty: 4 587
      Witaj,

niestety nie znam się na obsłudze tego programu. W tym przypadku najlepiej zadać to pytanie twórcom FPDB.
      Drugą opcją jest napisanie do supportu Holdema z prośbą o przedłużenie triala wraz podaniem wyżej wymienionych przyczyn.

Pozdrawiam
    • Skibcio
      Skibcio
      Head admin
      Head admin
      na forum od: 03.11.2010 Posty: 9 605
      Hej,

Ja dodam tylko, że Hold'em Managera 2 możesz otrzymać praktycznie za darmo od PokerStrategy.com.

Wystarczy zapisać się do tej promocji i polecić kilku użytkowników na PokerStrategy.com:

- Stwórz swój Dream Team i zdobądź atrakcyjne nagrody!

Za każdą poleconą osobę zapłacimy Ci do 500 $, za wygranie w promocji masz gwarantowane 50 $ na konto TaF. Mało osób się do tej pory zgłosiło.

Za pieniądze z TaF możesz kupić Hold'em Managera lub zniżkę na niego:

-> Nowość: kup zniżkę na Hold'em Manager 2 przez TaF!

Pozdrawiam.
    • Culber
      Culber
      Brąz
      na forum od: 25.06.2013 Posty: 864
      Jedyne rozwiązanie jakie przychodzi mi do głowy to ponowny import Hand History do FPDB. Hm po zaimportowaniu rąk wrzuca je do swojego katalogu, wystarczy je tylko stamtąd wyłuskać, wrzucić w jeden katalog i zaimportować do FPDB.

Nie sądzę aby istniała łatwiejsza (szybsza) opcja - FPDB jest dość prostym programem.