Ta strona wykorzystuje pliki cookie, aby dostosować zawartość witryny do Twoich preferencji. Kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji i zmienić swoje ustawienia, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookie i Polityką Prywatności. Zamknij

BRM jest dla słabych - challenge

• saja13
      saja13
      Brąz
      na forum od: 29.10.2011 Posty: 1 597
      Siema!

Zakładam sobie ten challenge z 2 powodów:
      Po pierwsze jestem po 2 miesięcznej przerwie od gry w pokera i nie wiem czego się spodziewać po swojej grze mindsecie itp. i chcę się pilnować w każdy możliwy sposób.
      A po drugie, żeby nałożycz na siebie jakąś presje otoczenia i wstydzić się ew. storbienia :D

Normalnie gram na starsach, ale w obecnym stanie gdzie nie gram regularnie, często będe grał B-game na kacu itp wbijam na WPT gdzie mam 70$. Plan jest taki aby do końca miesiąca mieć tam 900$

Jako, że zamierzam grać 3, 4 stoliki Fast forward, 4 BI to minimum do gry:D Będzie to wyglądać tak:

zaczynam z 70$ na nl10 przy 30 schodzę

110$ wbijam na nl25 przy 70 schodzę
      400$ wbiajm na nl50 przy 250 schodzę

Na nl50 gram do oporu. Będę starał się w miarę liczyć ile czasu poświęcam na grę, pisać wyniki. Gram bez HUDa

Wish me luck :D
  • 35 odpowiedzi
    • 1
    • 2